Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Domek godny pozazdroszczenia, a jeszcze nieskończony. Bardzo ciekawa bryła, widać że właścicielka ma całkiem, całkiem niezły gust :yes:

Bardzo fajny patent z podciętym cokolikiem, zawsze mnie irytowały odstające cokoły, a tu proszę można inaczej. Kominek też boski, no ale przy takich przestrzeniach mniejszy mógłby się zagubić gdzieś w kącie.

Z niecierpliwością będę wyczekiwał relacji. Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj KMI i dzięki za miłe słowa :)

 

Tomek, widziałam Twój bunkier :) Piękny i solidny, bez dyskusji. Przypomniałeś mi, że na dachu płaskim odwróconym do dziś nie mam dociskowej warstwy żwiru ;)

 

Meliska, Marta, nie zapomniałam o Was :) W ostatnim czasie budowałam... nowe miejsca pracy, dom musiał poczekać ;)

Nie wiem, czy pisałam, jedna z łazienek ma być biała, z wykorzystaniem spieków kwarcowych 3x1 m - czekają już na budowie.

Podłoga produkuje się już chyba piąty miesiąc we Włoszech.

I takie tam, inne, bez kompromisów, choć jestem już szczerze zmęczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pisałaś o białych spiekach. Uwielbiam spieki - na ostatnich targach Arena Design w Poznaniu widziałam całą wyspę kuchenną wykonaną ze spieków,(fronty i blat) i byłam zachwycona. Ten materiał daje naprawdę ogromne możliwości.

Wyobrażm sobie, że jestes juz zmęczona, ale to zapewne takie fajne zmęczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Dawno mnie tutaj nie było.

 

Z ciekawostek: sufity w wielu miejscach wymagały ponownego gładzenia i przytarcia. Karton-gipsy pozostawiały wiele do życzenia, testy w ciemności z latarką uwidoczniły nawet wkręty mocujące płyty. Za czujność dziękuję Wykonawcy, Panu Piotrowi PROFESIONALREMONT :)

Żałuję tylko, że wcześniej tego nie sprawdziłam. Mocno zaufałam ekipie polecanej na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...