Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nihiru, trzymam kciuki za tatę. Depresja to straszna choroba. Ale do zwalczenia.

 

A dlaczego należy pić wodę z cytryną? Ja słyszałam tylko, że dobrze jest wypić na czczo szklankę gorącej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny - dzięki za dobre słowo dla taty; u niego mania sportowa zaczęła się przed depresją, ale faktycznie dobrze się złożyło, bo mu bardzo pomaga.

uważam, że i tak nieźle sobie radzi: to jest nawrót choroby, spowodowany stresem. sukcesem jest to, że po pierwszym ataku choroby udało mu się odstawić leki, które podobno jak się zacznie brać, to już do końca życia.

 

co do wody z cytryną, to bym musiała poprosić go o powtórzenie wykładu:), ale chodziło o utrzymanie właściwego ph w organizmie: jak jest za bardzo zasadowe, to namnażają się różne grzyby i i inne paskudztwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerendil ja też dziękuję za chlebkowy przepis. Już z pół roku się zbieram żeby upiec, ale jakoś mi się nie składa. Za to T. non stop piecze szarlotki - tak ze 3 w tygodniu i oczywiście sam je zjada.

 

Zazdroszczę, że Twój posłuchał lekarza. T. też prawie 2 metry wzrostu, jakiś czas temu faktycznie trochę schudł (startował od ok. 105 kg), ale teraz znów nadrabia, więc myślę, że szybko znów przekroczy 100. Przy czym jest to o tyle problematyczne, że robi mu się oponka na brzuchu i wygląda jak ludzik Michelline.

 

nihiru przechodziliśmy to samo z teściem - w sensie depresję. Oj dobrze nie było, ale powoli wychodzi na prostą. Trzymam kciuki za tatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kobiece pogaduszki kulinarne :D

Mój mąż zaczął ostatnio chodzić z kolegami na siłownię i zaczął się zdrowo odżywiać. Czy Waszym mężczyznom w pewnym wieku też się przestawiło i zaczęli myśleć ciągle o swoim wyglądzie? Czy to kryzys wieku średniego? :p Nadmienię, że wcześniej to tylko pizza, kebab i piwko królowały, teraz nawet nie spojrzy na nie :D

 

Bożesz to może jakiś wirus opanował płeć brzydszą , bo u mnie w domu od miesiąca mąż się odchudza ( schudł nawet 7 kg), jego dieta to "mniej żreć" jak mówi. Wszystko waży co nie ukrywam doprowadza mnie do białej gorączki, dlatego teraz do kuchni wchodzę już jedynie aby posprzątać. A no zapomniałabym , wczoraj biegał a dzisiaj jęczy bo ma zakwasy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci na diecie z własnej i nieprzymuszonej woli - świat się chyba do góry nogami wywrócił :lol2:

 

Mrówka, niech mąż nie jęczy tylko się rusza! Zakwasy najlepiej rozruszać. Wyślij go na kolejną przebieżkę, może Ci czegoś w kuchni brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy - przydałoby się trochę więcej metroseksualizmu u naszych panów. oczywiście - jak ze wszystkim - bez przesady:).

Mojemu na razie się nie zanosi, a chciałabym, bo nie tylko jemu oponka rośnie, to przy nim i ja bym miała większą motywację żeby nad swoim zwisającym tyłkiem popracować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nihiru, trochę więcej metroseksualizmu - tak. Ale oby nie popadli w przesadę.

Zanim zaczęłam spotykać się z moim mężem, miałam chłopaka (o rany, ale to brzmi :p), który w łazience spędzał więcej czasu ode mnie :bash: Dość mocno działało mi to na nerwy. Ale, było, minęło :) Poszłam po rozum do głowy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do moich planów :lol2:

 

Od dwóch tygodni mam na tapecie łazienkę.

Zdecydowałam się zrezygnować z wanny. Mój mąż i tak woli prysznic, a i syn ostatnio coraz rzadziej chce się moczyć. Przyszłemu potomstwu będzie musiał wystarczyć głęboki brodzik :)

Zawsze byłam przekonana, że wanna jest mi niezbędna. Dopóki nie usiadłam i na spokojnie nie zastanowiłam się kiedy ostatnio korzystałam z długiej kąpieli. Hmm, dość mocno się zdziwiłam. Zatem, wanny nie będzie.

 

Wstępne wizualizacje:

 

lazienka1_1.png

 

lazienka1_2.png

 

lazienka1_4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ścianach cegiełka w wersji maxi: 20x40 cm. Jeśli tylko ją znajdę :mad:

 

Pralka i suszarka będą w jakiś sposób zasłonięte. Nie wiem, czy drzwiami przesuwnymi, czy łamanymi. Pomyśli się potem :)

 

Zasłonka prysznicowa, to wersja oszczędnościowa. Zobaczymy jak będzie. A poza tym można znaleźć naprawdę fajne zasłonki i dywaniki :)

O, na przykład takie:

 

Ta byłaby super, gdyby nie to, że jest beżowa :no:

zaslona_prysznicowa_SEALSKIN_AT.jpg

 

Ta też niczego sobie :)

zaslona_prysznicowa_SEALSKIN_Barcode.jpg

 

Moja mania - kwadraty:

zaslona_prysznicowa_SEALSKIN_Bloki.jpg

 

Kropki też są fajne, ale tylko dla mnie.

zaslona_prysznicowa_SEALSKIN_Polka.jpg

 

I te mi się bardzo podoba :)

zaslona_prysznicowa_IZOLA_London_Underground.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej podoba mi się zasłona z kodem (druga).

 

Co do metroseksualnych, zawsze wychodziłam z założenia, że wystarczy, jak mężczyzna jest tylko trochę ładniejszy od diabła :lol2: Tzn. wystarczy, że dba o podstawową higienę, a włosy przeczesuje ręką :yes: Lubię patrzeć na idealnie ubranych i wygolonych facetów, ale tylko w telewizji. Na żywo jakoś nigdy mnie to nie pociągało :no: Być może dlatego, że przesadnie dba o siebie młodsze ode mnie pokolenie (licealiści, pierwsze lata studiów), przez co spodnie "rurki" i kolorowe, rozpinane z przodu sweterki w serek są dla mnie totalnie niemęskie :)

 

Szczęście w nieszczęściu spotkałam mojego obecnego męża, który pilnika do paznokci używa częściej ode mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...