Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

atika, a nie masz u siebie sklepu DDD?

 

Sklep DDD mam, i to całkiem niedaleko. Oglądałam u nich listwy, ale chciałam jeszcze zobaczyć co jest w LM :)

 

te co wkleiłaś - dokładnie czegoś takiego szukam ;)

 

Link nie działa ?? to nie wiem dlaczego - jak u siebie skopiuję jest ok.

W kazdym razie ja wpisywałam w wyszukiwarce "szukaj tytułów" pralko suszarka i znalazło.

 

Ja też sie wczytywałam w różne dyskusje, bo chcę zakupić suszarkę. I z tego co czytałam to jestem pewna, że tylko suszarka - pralko-suszarka to już nie to.

Aha i jakby co to ja bym szukała czegoś Siemensa ;)

 

Jeśli Ci zależy, to mogę podjechać, dokładnie się przyjrzeć i może nawet jakieś zdjęcie pstryknąć.

 

Nie, nie. Nie będę Ci czasu marnować. Ja do LM mam w miarę po drodze, więc sobie podjadę. Zresztą nie wiadomo czy są u mnie, a przez prawie calą Polskę nie będę ich ściągać od Ciebie ;)

zobaczymy gdzie u mnie ukryli ;)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A na podłogę szukasz paneli czy desek?

I czy to jest zaklepane, że musi być dąb?

Ja co prawda kupuję ciemne w orzechu, ale widziałam lite deski w Twoim kolorze w Vip Parkiecie (bielony jesion) i mnie po prostu zachwyciły!

I choć jestem zakochana na zabój w orzechu to ręka mi drżała przy wyborze czy nie wziąć właśnie tego bielonego jesionu:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogę wybrałaś cudo :)

Jak wybierałam swoje w tym kolorze co mnie się spodobało to nie mieli V fugi, a to co wówczas było to wyglądało tandetnie.. Teraz patrzyłam na takie panele i były już super zrobione :)

I ja nadążam, choć nie pisałam bo miałam głowę zaprzątniętą kafelkami....... U Yokasty to dopiero nie można nadążyć, a tu tak płacze....

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało przychodzę z rewizytą :).

 

I ja chciałabym pomóc-jakiś czas temu też przerabiałam temat pralek i suszarek--na razie orientacyjnie żeby wiedzieć ile mam miejsca na nie wygospodarować na rzutach domu (najśmieszniejsze że po wybudowaniu ścianek działowych okazało się że w mojej mini pralni 2 sprzęty się nie zmieszczą i i tak muszę je wepchnąć do łazienki :) ). Tak więc na pewno osobno--pralka i suszarka osobno są lepsze. A z polecanych modeli znalezione na forum :

 

Suszarka do ubrań SIEMENS WT46E305PL (17/SUWT46E305PL)

Pralka SIEMENS WM12E463PL (17/PWM12E463PL)

 

Jeśli temat ścianko-szybowy w łązience jest jeszcze aktualny--ja bym była za przeszkleniem :yes:

 

I jeszcze jeśli chodzi o nadrabianie wątków ja to dopiero mam zamęt próbując się zorientować co u kogo się dzieje będąc zalogowaną na forum dopiero od dwóch dni :rotfl:

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :) Czytam co u Was, czasem coś napiszę.

Ale w jakiś dołek w padłam...

Mam ciężki okres w pracy. Jakubowi nasilił się refluks i znowu ma jakieś zmiany alergiczne na skórze :(

I jeszcze z pół-apartamentem problemy...

 

Nie musicie czytać dalej. Ja jednak muszę to z siebie wyrzucić.

 

Pamiętacie, jak pisałam, że deweloper spóźni się o 3 miesiące z oddaniem mieszkania?

I w związku z tym zaproponował przesunięcie ostatniej transzy.

Jako, że to idzie z kredytu, to byliśmy w banku.

Powiedziano mi, że nie ma sprawy, trzeba podpisać aneks z deweloperem a następnie wystąpić do banku z pismem.

OK, tak zrobiliśmy.

I co się okazało? Że bank zaczyna całą procedurę kredytową od początku.

Badanie zdolności kredytowej i takie tam bzdury :bash:

Bo wydłużenie o 3 miesiące okresu karencji.

Głupie 3 miesiące!

 

Zbieramy te wszystkie papiery od początku.

W moich kadrach pracuje bardzo sympatyczna pani!

Męża kadry w stolicy. Doprosić się od nich czegokolwiek graniczy wręcz z cudem. Wiecie, że wielkim nietaktem jest do nich dzwonić? Należy wysłać maila i cierpliwie czekać na łaskawą odpowiedź!

Mój tata zgubił nasz PIT za ubiegły rok. Był i nie ma. Rozpłynął się.

Kopia z US musi być poświadczona. 60 zł opłaty za jakąś p.... pieczątkę na kserokopii. Tydzień ją będą stawiać :bash:

 

Ja jestem straszna panikara. Chyba za bardzo mi zależy.

No i się boję, że bank się nie zgodzi. Zabierze kredyt i nie będzie pół-apartamentu :cry:

Wyręczam ich analityka i sama sobie wyliczam zdolność kredytową.

Idiotka, prawda?

 

Gdybym mogła, to bym tą miłą panią w banku po buzi trzasnęła.

Gdyby nie jej rady, to bym olała aneks z deweloperem, wzięła od niego karę umowną i bym wyszła prawie na zero z kasą. A tak, mam tylko nadprogramowe nerwy i tracę czas na gromadzenie papierów.

 

Wczoraj ze złości wykasowałam nowe wizualki sypialni i przedpokoju.

 

A może się uda?

 

I wtedy na 99% jestem zdecydowana na ściankę w łazience.

Znalazłam fajny plakat i chyba muszę go mieć.

plakat_Human_touch_Stefan_Lechwar.jpg

 

A w przedpokoju zawiśnie najprawdopodobniej takie coś:

dom_scrabble.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, skąd ja to znam ?

 

Za tydzień ma przyjeżdżać ekipa budowlana a tu wiadomość z banku, że jakieś wyliczenie było błędne i nie dostaniemy kredytu. :D minęło parę dni dużych nerwów ale w końcu się wyjaśniło i dostaliśmy.

 

Oczywiście po jakimś czasie chcieliśmy przewalutować i co? Procedura kredytowa od samego począteczku :D tak jak u Ciebie. Po prostu niektórym idzie łatwiej a innym nieeeeeeeeeeeeeee :hug: będzie dobrze! Musi być! A deweloperowi jaja uciąć :D

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...