Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

Narendil, co ja mam Ci napisać? Ja każdy papierek do cholernego banku ściągałam z NL - gdzie już na wstępie dziwnie nam się przyglądają, bo nie dość, że kwestionariusze rozbudowane, to jeszcze pięćset pieczątek trzeba - a tam pieczątki zlewają dość mocno. I potem dużą część z tego musiałam tłumaczyć na polski - na własny koszt. A tych tłumaczy przysięgłych z niderlandzkiego jak na lekarstwo - co się przekłada na stawki - dwa razy drożej niż angielki czy niemiecki. I potem się okazuje, że mam dowieźć papiery jeszcze raz - bo nim analityk łaskawie je wziął do ręki, to się duża część przeterminowała!

Nosz jasny mnie trafił!

Współczuje i mam nadzieję, że się to wszystko dobrze skończy.

Z takiego rynkowego punktu widzenia - teraz mniej osób ma zdolność kredytową niż rok temu. A banki zarabiać muszą. Zarabiają na kredytach. Więc też im powinno zależeć, żeby tych kredytów możliwie dużo udzielić. I tego się trzymajmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki! Cudne jesteście :hug:

Wczoraj sobie poryczałam ze złości. Ulżyło mi.

Ale martwić sie pewnie jeszcze będę. Ten typ tak ma :bash:

Boję się cokolwiek na razie kupować, bo co ja potem z tym zrobię?

 

Ale,ale, czemu nikt nie skomentował mojego przedpokojowego projektu:

 

dom_scrabble.jpg

 

Jest takie błeee?

To miał być DYI.

Nie robić?

Czy tak się przejęłyście moim biadolenem?

Obiecuję poprawę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, masakra z tym kredytem

no ale ja sie juz przyzwyczaiłam ze osoby siedzące za biurkiem i mające wpływ na cokolwiek.....za przeproszeniem - srają wyżej niż siedzą.....totalny brak dobrej woli, a czasem wystarczy tak mało

trzymam kciuki za powodzenie

a plakaty - super, chętnie zobacze jak chcesz je umieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

refluksu i alergii wspolczuje - znam z autopsji...ja wciaz czekam az moje mlode z tego wyrosnie bo podobno to stan przejsciowy...

O bankach i papierzanej rzeczywistosci sie nie wypowiem bo niecenzuralny jezyk mi sie sie cisnie...Dasz rade:hug: tylko szkoda nerwow i czasu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra-tak to jest z urzędasami:mad:

Trzymaj sie i sie nie zamartwiaj. Wszystko sie ulozy-nie moze byc inaczej-a nerwy oszczedzaj-na wykonczeniowce sie przydadza.

Przykro mi z powodu klopotów zdrowotnych Synka:hug: Moj Synek tez jest alergikiem.Czesto ma delikatne zmiany na szyjce i rączkach. Smarujemy wtedy mascia zalecana przez naszego pediatre-to jest masc robiona i juz po kilkukrotnym posmarowaniu dziala cuda. Jesli chcesz, dowiem sie jak sie nazywa i podpytasz swojego pediatre.

Oba plakaty super-ale pierwszy suprzejszy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że masz przejścia z bankiem:(

Takie nieprzewidziane sytuacje są wkurzające, szczególnie, że nie ma się komfortu i nie można się na nich wypiąć:(

 

A mi się podobają plakaty:wiggle:

A te scrable to może są takie, żeby układać sobie coś na ścianie?

To byłoby fajne - pisać coś miłego dzieciom przed wyjściem do szkoły, albo coś fajnego by zobaczyły po przyjściu do domu :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojejjjjj... nie było mnie ciut a tu takie wieści :(

Ale zobaczysz... minie tydzień, dwa, i będzie dobrze...

Bo oni z banków są niedouczeni i robią pod górkę... a, że Tobie zależy, to oni wiedzą, i świstki pozbierasz i przyniesiesz...

A jak masz zdolność kredytową to i tak dadzą Ci kredyt... no bo niby komu by mieli dać....

Z przedpokojem nie pomogę... kompletnie się nie znam... tapeta z @ fajna... inna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...