Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

A ja bardzo ubolewam, że w Polsce nie ma H&M home, mają mnóstwo fajnych rzeczy :(.

 

No właśnie ja też! Oczywiście nie marzę nawet, że na mojej pięknej prowincji się kiedykolwiek pojawi, ale żeby w ogóle nie było? Skandal!

Może jakaś forumka by biznes na tym rozkręciła?

Reklama na forum gwarantowana :lol2:

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

świetny pomysł z tym niklowaniem! tez chciałam to wypróbować wiec jestem bardzo ciekawa efektu. :)

Ja też. Pisałam już kiedyś o niklowaniu baterii. Czas na próby.

Mam nadzieję, że się nie rozczaruję :) W razie czego, będę stratna o jeden mały wazonik.

 

 

a z kodem kreskowym mogłabyś sobie/lub mężowi/ zrobić fajny prezent. ekslibris tylko, że właśnie z kodem i odpowiednią notką typu "biblioteka własna..państwa narendil'ów" ;).

sama mam opieczętowane takowym tradycyjnym książki /pożyczone nie giną/ i wielu nowożeńcom sprawiłam taki prezent, co się sprawdziło :)

 

O, pomysł wart rozważenia!

Tylko, kto by przykleił ekslibrisy do tego ponad tysiąca woluminów?

dziewcze, piszesz się? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas niewiele. Ciągamy się z bankiem.

Donosimy papierki. W międzyczasie inne papierki się dezaktualizują, więc donosimy znowu.

I tak w koło Macieju :bash:

 

 

strasznie współczuję tej sprawy z bankiem :yes:

my mieliśmy okropny problem z papierami z poprzednią działką na której mieliśmy się budować- sprawy ciągnęły się w sumie z 3 lata- właśnie jak u Ciebie jak jedno załatwiliśmy drugi papier już nie był ważny - aż w końcu pożegnaliśmy się z tamtą działką i zaczęliśmy szukać nowej

Te spray urzędowo - bankowe są u nas wyjątkowo wykańczające :)

 

Ja też czekam na pozytywny efekt niklowania mosiądzu :lol: - sposób może być bardzo pomocny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, kto by przykleił ekslibrisy do tego ponad tysiąca woluminów?

dziewcze, piszesz się? :rotfl:

 

Narendil ale czemu przykleił? ja mówiłam o pieczętowaniu. Czas operacyjny 2s na książkę co daje ok 33min na te Twoje tysiąc woluminów :) Pewnie, że się piszę :) zanim zdążysz zaparzyć herbatę ja już będę 'po robocie' ;)

Stęple zwyczajne. Modico jedne z moich ulubionych R45/okragłe/. Ty z kodem mogłabyś mieć zwyczajne prostokątne. a te modico są tak precyzyjne, że ciężko jest odróżnić pieczątkę od druku książkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Narendil :lol2:

 

Bardzo podoba mi się kierunek w jakim zmierzasz, wnętrza nie tylko będą nowoczesne z lekką nutką klasyki i prl-u (jak mniemam:lol2:) ale jeszcze z jajem :lol2:

Stoliki nocne super, tylko dla mnie koszmarnie niepraktyczne, jakoś nie mogę sobie wyobrazic tego mebla bez szufladki - pod względem funkcjonalności. Znam regał który by Ci do nich pasował, na allegro kosztuje 390 zł i jest z planeta design :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Venus! :lol2:

 

Dobrze mniemasz. Nutka PRL-u będzie. Nawet kilka ;)

Mam tylko nadzieję, że uda mi się z tego jaja nie zrobić jajecznicy :rotfl:

 

Brak szufladek i mnie trochę odstrasza. Już kombinuję, jak chociaż drzwiczki i plecki im dorobić.

Jest jeden drobny problem. Nie mam pojęcia jakiej głębokości są te stoliki.

Oby się nie okazało, że 15 cm. Bo wtedy, to tylko :rotfl:

Coś się wymyśli.

 

Dzięki za namiar. Nie znałam.

Mają też całkiem fajny stolik. Tylko nóżki jakieś nie teges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, dzięki :hug:

 

Bocianku, szufladki tam nie będzie. Nie da rady.

Co najwyżej drzwiczki, ale w takim samym kształcie, jak stoliczek. Właśnie po to, by nie zepsuć.

Koszyczków nie lubię.

Ale nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Muszę je najpierw zobaczyć na żywo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Elwiwirko!

 

Nie do końca rozumiem pytanie :confused:

Chcesz wiedzieć jak wstawiam meble, czy skąd je biorę?

 

Jeśli pierwsze, to przez opcję Importuj meble.

Jeśli to drugie, to większość mebli pochodzi z Google SketchUp. Można tam znaleźć praktycznie wszystko! Od wersji 7 można eksportować do formatu DAE, który to bez problemu jest odczytywany przez SH3D.

 

Pomogłam?

Jeśli nie, to pytaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...