Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Narendil, podczytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i dotarłam nareszcie do końca. A że trochę to trwało, to już zapomniałam, co było na początku ;) Zatem wróciłam i już wiem, co mnie tutaj zatrzymało:

 

Powyższe inspiracje są miłe dla oka, ale mało książek mieszczą. My obecnie ściany przeliczamy na metry bieżące regałów.

I najpawdopodobniej będzie tak:

 

wiz2.jpg

 

wiz1.jpg

 

wiz3.jpg

 

To moje pierwsze takie wizualizacje, więc wybaczcie ich jakość. Dopracuję je w wolnej chwili :)

 

Z niecierpliwością czekam na inspiracje i rozważania okołoksiążkowe, bo jest to temat bliski memu sercu. Na pytania rodziny i znajomych, po co nam takie duże mieszkanie (w domyśle: przecież nie macie dzieci, więc dwupokojowa klita powinna wam wystarczyć) odpowiadamy, że książki nam się nie mieszczą i musimy im kupić nowe lokum ;) Jeśli masz jakąś nowszą wizualkę z salonu z półkami, to chętnie zobaczę - taką ze "zdjęcia" z SH3d. A, i zachwyciły mnie te krzesełka z odzysku z pierwszej strony - też mamy takie zdobyczne, chyba z podobnego okresu - lata 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, no i coś Ty narobiła najlepszego, niedobra kobieto! Napatrzyłam się na te Twoje wizualki i musiałam, po prostu musiałam odkurzyć swój SH3d (od października - czyli od czasu przyklepania łazienki i kuchni - do niego nie zaglądałam). Tym razem zachciało mi się podłubać przy pokoju dziennym... No i znowu wpadłam po uszy. A że mój komputer jest wolny jak żółw, to jedno zdjęcie robi mi się z godzinę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...