Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kompleciki:sick:

Anka wychodźz tej klatki:lol2: poczuj wolność... przestrzeń... :rotfl:

 

Chętnie! Bo ta klatka źle na moją klaustrofobię działa...

Ale przewodnik by się przydał :rotfl:

Cuś polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w miarę dobrze przemyślałam sobie rozmieszczenie światła, ale i tak coś tam bym poprawiła. No ale ja najpierw wymyśliłam sobie lampy, jakie bym chciała, do tych moich wyobrażeń kazałam zrobić podłączenia, a dopiero potem zaczęłam szukać tych lampek z marzeń i snów ;). Nie muszę chyba mówić, że bardzo szybko wylądowałam na twardym bruku... Na przykład nie znalazłam nigdzie ładnego kinkietu do łazienki, ale podwójnego na jednej listwie. Większość to pojedyncze (do których musiałabym przekuwać kabelek, bo musiałabym dać dwa), albo jakiś badziew. Coś tam znalazłam, ale czy będę zadowolona, to się okaże, jak przyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ta moja mania kompletów to przekleństwo.

 

Do sypialni spodobała mi się na przykład taka lampa:

product-1066.jpg

 

Ale nie kupiłam jej tyle czasu, bo jakie lampki nocne/kinkiety do niej by pasowały?

takiej lampy do sypialni nie polecam, chyba ze z czarnym kloszem...te zarowy strasznie 'daja po oczach'! :) mam podobna w salonie a zdecydowalam sie na nia glownie ze wzgledow estetycznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie! Bo ta klatka źle na moją klaustrofobię działa...

Ale przewodnik by się przydał :rotfl:

Cuś polecasz?

 

lasche dobre ćwiczenie proponuje:lol2:

 

A wiesz co ja Ci polecam? Kupować każdą lampę, która ci się podoba i pasuje do Twojego wyobrażenia wnętrza... nie zestawiając jej z żadna inną lampą wybraną do tegoż...

 

Bo w lampach nie chodzi o to, żeby pasowały kolorem, kształtem itp... mają jedynie względnie pasować stylem - i tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasche, odrobiłam pracę domową :lol2:

Pół niedzieli mi to zajęło, bo jako rasowy informatyk nie posiadam prawie w ogóle inspiracji w wersji elektronicznej :rotfl:

Siedziałam zatem i wertowałam sterty gazet. Rany, też tego tyle macie?

A potem pracowicie skanowałam i et voilà!

 

Pamiętam, że były jeszcze dwa wnętrza, które mnie zachwyciły. Ale nie mogę znaleźć gazet.

Jak mi się uda, to będzie 7 a nie 5.

Albo, któreś z obecnych usunę, żeby rachunek się zgadzał :p

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...