Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

Podczytuje , te komentarze madrych forumowiczek i jestem juz zupelnie przekonana, że ja w tym wzystkim sie nie wyznaje, nie przykładam wagi do takich szczegółów o jakich tu mowa, to jest dla mnie wyższa szkoła jazdy, więc tez głosu nie zabieram, są inni lepsi w tym temacie. Podziwiam, że można urządzać dom, mieszkanie jak jeszcze ne skonczone jest :) To trzeba miec wyobraźnie przestrzenna a ja jej nie mam :(

Pozdrawiam i zyczę dobrych wyborow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu, ależ ja Cie proszę, zabieraj!

Każdy głos jest dla mnie cenny, szczególnie taki sprowadzający na ziemię.

Nie zwracasz uwagi na takie szczegóły? I dobrze. Zazdroszczę :hug:

Możesz mnie czasem wirtualnie trzepnąć w ucho i przypomnieć, żebym nie przesadzała.

 

Co do wyobraźni przestrzennej, to moja pięta Achillesowa. Dlatego sobie wszystko muszę zwizualizować.

 

Widziałam piękne lampy w Almi Decor. Cena zdecydowanie mniej piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam na chwilkę. Poczytałam przy śniadaniu wywody nt. oświetlenia:).

I powiem szczerze to miód na moje serce.

Mi się podoba jak lampy mają jakąś wspólną cechę: albo kształt, albo kolor, albo styl.

Do kuchni chcę do białych majorów dokupić balle białe (tak mi się spodobały). Obie białe i z lustrzanymi wnętrzami. Jedna w kształcie kuli a druga walca. Ale mi się podoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu

 

Co do wyobraźni przestrzennej, to moja pięta Achillesowa. Dlatego sobie wszystko muszę zwizualizować.

 

Widziałam piękne lampy w Almi Decor. Cena zdecydowanie mniej piękna.

 

Ja niestety wizualek nie potrafie robic, może w nastepnym wcieleniu, w moim wieku to juz nie mam szans sie tego nauczyc :(

 

Almi Decor, to mój ulubiony sklep, w Gdyni do niego miałam bardzo blisko, był w galerii gdzie robiłam zakupy spożywcze, uwielbiałam tam być, zreszta chyba maja super dekoratorkę bo tu w Warszawie tak pieknych dekoracji nie ma. No, siadałam sobie na kanapie i podziwiałam, chociaz chwileczkę. Nigdy nie myślałam, że będę miala taki duzy dom i mogłabym to do swojego domu powstawiać kilka fajnych rzeczy. Jak już jednak dom zostal postawiony to kasy nie ma na jego urzadzenie, a po drugie mój mąż nie lubi mebli kolonialnych nie wiem czy dlatego, że mu disign sie nie podoba czy też cena. To bardzo skromny czlowiek i niczym nie chce sie wyrózniac. :)

A lampy w Almi marzenie, może kiedyś jak wygram w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam, do pooglądania ;)

http://www.westwing.pl/magazyn/

 

nie nerwuj się, kochana. na pewno coś trafisz :D

mnie też ta Twoja tolomeo baaaardzo po głowie chodziła, dopóki lasche nie zaraziła mnie jielde ;)

lubię ten sklep :http://domele.pl/

szukałam lampy z firmy, którą handlują. nie mieli tego modelu, ale na moją prośbę mi go sprowadzili :D. może coś Ci wpadnie w oko!

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil ja też musiałam się wyleczyć z mocowań i kolorów metali i do tego dodać jeszcze zgryz w karniszu na okno :lol2:

 

Lampy fajnie wyglądają mieszane tak jak dziewczyny radzą. Mi się np mieszkanie Wolszczak bardzo podoba, z tego co pamiętam to większość tam czarnym, ale każda w innym kształcie i mocowaniu :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzucam, do pooglądania ;)

http://www.westwing.pl/magazyn/

 

nie nerwuj się, kochana. na pewno coś trafisz :D

mnie też ta Twoja tolomeo baaaardzo po głowie chodziła, dopóki lasche nie zaraziła mnie jielde ;)

lubię ten sklep :http://domele.pl/

szukałam lampy z firmy, którą handlują. nie mieli tego modelu, ale na moją prośbę mi go sprowadzili :D. może coś Ci wpadnie w oko!

 

O, dzięki! Nie znałam.

Jielde do mnie nie woła. A tolomeo owszem :)

 

 

Matko! Zła! Paskudna!

Ale lampa ładna...

 

Narendil ja też musiałam się wyleczyć z mocowań i kolorów metali i do tego dodać jeszcze zgryz w karniszu na okno :lol2:

 

Lampy fajnie wyglądają mieszane tak jak dziewczyny radzą. Mi się np mieszkanie Wolszczak bardzo podoba, z tego co pamiętam to większość tam czarnym, ale każda w innym kształcie i mocowaniu :yes:

 

O nie, nie! Kolorów metali będę broniła jak niepodległości :rotfl:

Dopuszczam tylko te srebrne. Reszta mi się po prostu nie podoba.

Mieszkanie Wolszczak znam i podoba mi się. Nawet fuksja mnie nie razi, choć nie przepadam za tym kolorem.

 

Aniu a masz jakieś http://forum.barcis.pl/images/smilies/fotograf.gif z wycieczki do stolicy ?

 

Nie mam. Zła byłam. Z każdym sklepem coraz bardziej :p

Jedyne, co mogę wrzucić to zdjęcie młynków.

Śliczne są - akrylowe.

Do ideału im tylko brakuje kwadratowości. Ale wygrała praktyczność - kwadratowe były maciupkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdegustowana po wizycie w stolicy :p

I nie wiem czym bardziej.

Czy tym, że asortyment jest tak szeroki i wąski zarazem.

Czy tym, że mało mi się podoba, a co za tym idzie - może ja mam dziwny gust?

 

Aż się zalogowałam, jak to przeczytałam (bo generalnie jestem na przymusowym odwyku).

Narendil, a jak myślisz, dlaczego ja wszystkie, wszyściutkie lampy zamówiłam przez internet? Też jestem zdegustowana stacjonarnym asortymentem. A może nie wiem, gdzie tego wszystkiego szukać? Wczoraj jak zobaczyłam, że wybierasz się do nas po lampy, chciałam Ci to napisać, ale pomyślałam, że może znasz jakąś super miejscówkę i przy okazji skorzystam z namiarów. Już jako dzieciak postulowałam, żeby wszystkie sklepy w mieście były zgrupowane według asortymentu: ulica ze sklepami obuwniczymi, ulica - z sukienkami itd. Do pewnego stopnia moje marzenie ziściło się poprzez centra handlowe, ale nadal jestem zawiedziona, że nie ma ulicy, na której zebrane byłyby wszystkie sklepy z sofami ;). Bo właśnie w sobotę czeka mnie rajd w poszukiwaniu tejże i sama jestem ciekawa, ile kilometrów nastukam. Pewnie skończy się i tak zamówieniem przez internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam jak śliwka w kompot.

Zobaczyłam te zdjęcia i kaplica.

Muszę to mieć w pokoju Jakuba!

 

http://luxdesign.com.pl/pics/thumb/360x360/pics/product/348/id194.jpg

 

http://luxdesign.com.pl/pics/thumb/360x360/pics/product/347/id193.jpg

 

Tak mnie wzięło, że pod stołem w pracy robię wizualki jego pokoju.

A oficjalnie - ciężko pracuję :rotfl:

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...