Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ma w sobie to COŚ. Tak tak, koniecznie chcę ją zobaczyć i pomacać porządnie. W końcu to nie lampy, na które się tylko patrzy ;). Kare ma w Warszawie swoje salony i mam nadzieję, że w którymś ją będą mieli. Chociaż to już dość stara kolekcja i nie zdziwię się, jeśli funkcjonuje tylko jako byt wirtualny-internetowy. Wolałabym też, żeby ten szary był bardziej czarny-szary, niż granatowy-szary, jak na obrazku... Ale jeśli nawet będzie wpadać w granat, to nie ma tragedii. Pięknie komponuje się zarówno z białym kolorem, jak i ciemnym drewnem (które też będę mieć w małych ilościach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goobo, niska i głęboka. Usiadłam, tak ja normalnie się siada, i nogi znalazły mi się na wysokości oczu :rotfl:

Ale nie rezygnuj. Może ja jakaś nieforemna jestem?

Z kolei, dla mojego męża, miałaby za niskie oparcie. Tak mniej więcej do połowy pleców. A tak, to my nie lubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie wizualki. Więcej będzie, jak pójdę do pracy. Mój domowy komp nie wyrabia :p

Jakieś ziarniste, niedoświetlone wychodzą i w ogóle błeee. A że jedna się renderuje prawie godzinę :bash:, to nie mam siły się bawić.

Ale ideę widać.

 

 

Słowo wyjaśnienia skąd kinkiet w takim miejscu.

Będą takie dwa: po każdej stronie łóżka.

A dlatego, że ten pokój miał być pierwotnie naszą sypialnią. Kinkiety przy łóżku, i to takie zapalane z dwóch miejsc (przy wejściu i przy łóżku) to moje marzenie. I musiały być.

Ale w międzyczasie zmieniła mi się koncepcja i stwierdziłam, że szafa w tym pokoju jest za mała. Więc będzie zamiana.

Jakub dostanie w gratisie kinkiety w włącznikami przy łóżku ;)

A kinkiety sobie będę musiała dorobić.

Ciekawe, co mój ulubiony wykonawca na to?

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze słówko o godzinnym renderowaniu... Też znam ten ból. Ja się wycwaniłam i jak mam już skończone jakieś pomieszczenie, to robię kopię całego pliku, z kopii usuwam wszystkie elementy z pozostałych pomieszczeń i zostawiam meble tylko w tym pomieszczeniu, w którym chcę zrobić zdjęcie. Wówczas plik drastycznie zmniejsza objętość i zdjęcie renderuje się kilka minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować! Dziękować!

Jutro, mam nadzieję, będą lepsze :)

 

Nie, no Narendil! Jak zawsze super wizualka. A ta drewniana kolejka rozwaliła mnie zupełnie. Chyba sama sobie taką kupię ;). Plus te miniaturowe eamsiki. Posadzę na nich maszynistę i niech pilnuje całego interesu ;).

Widzisz, taka kolejka to było marzenie mojego dzieciństwa.

Ale nigdy nie miałam na nią miejsca. Znaczy, moi rodzicie twierdzili, że nie ma.

A eamsiki - cóż zafiksowałam się na amen.

Mąż zaakceptował :wiggle:

 

Mnie się podoba bardzo fajnie się zapowiada. A czy Jakub będzie miał szafę?

Będzie miał. Naprzeciwko okna jest miejsce na szafę i regał z książkami. Ale dzisiaj nie miałam już siły walczyć.

 

Lampa jest świetna :cool:

Tym bardziej jest świetna, że już mam :lol2:

Mąż na własnych plecach przytargał, więc nie można z niej zrezygnować!

Gdyby nie mój ukochany trójnóg, to by stała w pokoju dziennym.

A tak, u Jakuba się wpasuje.

 

I jeszcze słówko o godzinnym renderowaniu... Też znam ten ból. Ja się wycwaniłam i jak mam już skończone jakieś pomieszczenie, to robię kopię całego pliku, z kopii usuwam wszystkie elementy z pozostałych pomieszczeń i zostawiam meble tylko w tym pomieszczeniu, w którym chcę zrobić zdjęcie. Wówczas plik drastycznie zmniejsza objętość i zdjęcie renderuje się kilka minut.

Ale ta godzina, to już po usunięciu wszystkiego dookoła :p

Mam taki super-komputer w domu.

Wiadomo, dwóch informatyków :rotfl:

 

Bardzo fajny pokoik będzie miał Jakub! A kinkiety przydadzą się do czytania książek w łóżku przed snem :D

Mam taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...