Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

Znalazłam fotkę z tą tapetą pepitkową ciemnoszarą. Faktycznie nie jest zbyt mała, jak mi się wydawało. Ale nadal uważam, że jeśli już teraz przeszkadza Ci wielkość (małość) sypialni, to ciemna tapeta dodatkową ją pomniejszy.

http://www.moomo.pl/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/e/b/ebw397621.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

agawi, fiolety to nie, dziękuję. Na dłuższą metę działają na mnie depresyjnie.

Ale turkus? Hmm...

A może coś z ciemną czerwienią?

Tylko co? Widziałam fajne lampy z kolorowymi kabelkami :rotfl:

 

To cholerne łóżko zajmuje 3/4 szerokości pokoju :(

Dobrze, że przynajmniej udało mi się szerokość łóżka uciąć. Mąż to by chciał 220x220 :p

No dobra narendil- to fiolety out, ale turkusik był by boski...:rolleyes::rolleyes: Ciemna czerwień tez może być, choć ten kolor mnie z kolei męczy, ale połączenie czerni i szarości z czerwienią jest boskie:wiggle: Ożywczy kolor może mieć abażur lampki, zagłówek, zasłona... masz wiele możliwości.

 

Mówisz, ze mąż chciał 220x220? A czy przypadkiem nie rozmawiał z moim:lol2::mad::p U nas stanęło na 190 szerokości:rolleyes: ale powiem Ci, że nie żałuję bo jest mega wygodne i nie zagraca, bo sypialnia jest dość duża.

 

Pepitkowa tapeta wygląda fajnie, ale moim zdaniem troszkę przytłacza pokój swoim kolorem. Ja bym dała coś lżejszego i może właśnie w jakimś akcencie kolorystycznym?:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, narendilku, masz super dużą strefę dzienną i skacz do góry z radości z tego powodu, zamiast zamartwiać się wielkością sypialni ;).

Wiem, coś za coś :p

 

narendil wcale nie taka mała ta Twoja sypialnia!

Narendil, masz sporą sypialnię. Ja miałam swoją blokową, 9 m2 i musiało się więcej zmieścić niż łóżko i szafa ;)

Ale chciałoby się więcej :rotfl:

 

Gdzie ja postawię ten domek dla lalek, który kiedyś zbuduję?

Jak powiem mężowi, że się przeprowadzamy z takiego powodu, to rozwód murowany :rotfl:

 

W najlepszym razie wezmę się za wątek za jakieś trzy tygodnie, w najgorszym - dopiero w kwietniu :(.

To już blisko! Dosłownie za moment :lol2:

Oj, ale będzie uczta!

 

No i jest strasznie ciemna, więc zastanów się, czy nie przytłoczy sypialni. Dziewczyny wrzucały fotkę pomieszczenia z tą tapetą chyba u yokasty. Znalazłam coś takiego w leroymerlin. Pepitka jest większa, dużo jaśniejsza, no i mnie osobiście bardzo podoba się ten "pikselowy" wzór. A - i cenę ma prześliczną ;).

Znam, znam :)

Tylko ten napis :mad:

Bardzo lubię litery we wnętrzu, ale nie w takiej postaci. Więc niestety, ale odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może daj pomarańczowy albo turkusowy zagłówek? wtedy ciemna narzuta i dla powtórzenia jakaś poduszka w kolorze zagłówka?

 

Mnie jakoś tak przyszedł do głowy żółty, ale taki żółtkowy, nasycony, z kroplą pomarańczu. Świetnie by wyglądał taki mocny zagłówek na tle szarej ściany.

 

Podoba mi się opcja z pepitką albo z dodatkami w turkusie :rolleyes:

 

Też dorzuciłabym kroplę koloru, na zagłowku to dobry pomysł :yes:

 

No dobra narendil- to fiolety out, ale turkusik był by boski...:rolleyes::rolleyes: Ciemna czerwień tez może być, choć ten kolor mnie z kolei męczy, ale połączenie czerni i szarości z czerwienią jest boskie:wiggle: Ożywczy kolor może mieć abażur lampki, zagłówek, zasłona... masz wiele możliwości.

 

OK! Kolor będzie.

Na razie na prowadzeniu turkus :)

Agawi, oby się nie skończyło na osiołkowi w żłoby dano!

 

Mówisz, ze mąż chciał 220x220? A czy przypadkiem nie rozmawiał z moim:lol2::mad::p U nas stanęło na 190 szerokości:rolleyes: ale powiem Ci, że nie żałuję bo jest mega wygodne i nie zagraca, bo sypialnia jest dość duża.

Lekko zazdroszczę.

Szczególnie, kiedy Jakub przyjdzie w nocy i śpię na krawędzi, a rano wstaję połamana.

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś w pracy fascynujące zajęcie :mad: niewymagające komputera.

Więc w międzyczasie mogłam renderować kolejne wizki sypialni ;)

 

Z jasną pepitką.

 

sypialnia1_pepitka_jasna.png

 

A potem...

Siedział mi w głowie turkus. Na forum gazetowym pojawił się kiedyś link do sklepu PB Teen.

Można tam znaleźć taki dywan:

http://ab.ptimgs.com/ptimgs/ab/images/dp/wcm/201209/0080/img84o.jpg

Gdzieś w międzyczasie przypomniała mi się sypialnia gościnna Rokoko.

A może nie tapeta a szablon?

 

Pierwszy wzór - taki jak u Rokoko :)

sypialnia1_lattice.png

 

Drugi bardziej geometryczny, ale już z elementami turkusu. Na razie tylko w postaci małego dywanika :)

Chociaż to chyba nie turkus? Bliżej mu raczej do duck egg.

 

sypialnia1_harlequin.png

 

A może zaszaleć i zrobić tak:

http://www.cuttingedgestencils.com/images/big/Stencil-design-pattern_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło maniu...ale popędziłyście z wątkiem :yes: !!!:D kiedy ja to nadrobię?:rolleyes:

póki, co wypowiem się nt. koloru...ja już od jakiegoś czasu marzę po cichutku o liftingu mojej sypialni...przede wszystkim właśnie chciałabym taki ciemnoturkusowy kolor ścian, taki jak w 1/2 strony, pod tą fotką:

http://www.cuttingedgestencils.com/images/big/Stencil-design-pattern_1.jpg

taki, o jakim lasche kiedyś myslała we wiatrołapie:oops:

do tego dodatki w czerni i bieli ( moze jakiś jasnoszary, ze wzgl. na plisu w oknach ;) )...

a moja sypialnia ma niec. 12m.kw.!!! ale ja lubię ciemne sypialnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendil sypialnia fajnie się przeobraża :yes:

Pepitka fajna ale chyba za drobna i na pewno w jaśniejszym kolorze :yes:

Z tych dwóch ostatnich wizualek pierwsza tapeta podoba mi się bardziej :yes:

 

Ale najbardziej mi się podoba ten ostatni turkus http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif śliczna ta tapeta :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej mi się podoba ten ostatni turkus http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif śliczna ta tapeta :yes:

 

Admete, to szablon :)

Już siebie widzę, jak maluję ścianę 3,6 na 2,7 gąbeczką :rotfl:

 

Turkuso-błękit bardzo mi się podoba :yes: jako element (nie na zasadzie wszystkie dodatki w kolorze). Mam talerze w tym kolorze więc jak Ci się znudzi dywanik to wiesz :lol2:.

 

Aniu, nie dziel skóry na niedźwiedziu. Widziałaś cenę tego cuda?

Daleko w tyle na liście :p

 

a ja myślę o takim:

http://design-crisis.com/wp-content/uploads/2012/02/front-room.jpg

Piękny odcień!

W podobnym odcieniu mam fotele. Są trochę bardziej niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...