Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

Mało oczu nie straciłam szukając tych listew :rotfl:

I nie jestem pewna, czy to co wypatrzyłam, to są na pewno listwy a nie podłoga.

A może wyszło tak jak z sufitem podwieszanym u Dropki?

 

Chcesz zmieniać, bo kolor, fason?

Czy są niepraktyczne i nie polecasz?

 

Całkiem możliwe że tak robiłam zdjęcia żeby tych listew nie było widać:lol2:

Jakby było widać, to na pewno byś zauważyła: białe na tle ciemnej podłogi i ściany.

 

Chcę je wymienić, bo nie dość że niezbyt ładny profil, to w dodatku kładł je Szanowny Małżonek i efekt - delikatnie mówiąc - nie jest powalający :lol2:

A poza tym okazało się, że mamy tak krzywe ściany, że drewniane listwy nie dają rady i potrzebujemy mdf-u :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale naklepałyście baby:p Człowiek nie nadąża:mad:

Narendil pierwsza wersja łazienki najlepsza.:wiggle:

Ja tam, gdzie nie mam glazury przy podłodze mam cokół z tej samej serii co płytki. Możesz dać też listwy drewniane.

W temacie lampy do pokoju synka, to wyniuchałam jeszcze coś takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja głosuję za wersją pierwszą - moim zdaniem ten kształt i to ułożenie płytek jest zdecydowanie ciekawsze.

(Nad lustrzanym odbiciem grzejnika i pralki też się na początku nieźle nagłowiłam :lol2:)

 

A w ogóle to jak mi się zawsze marzył taki kibelek z rurą!!!

(No, może niekoniecznie taką długą;))

 

CzteryK%25C4%2585ty_201201_W_klimacie_fabrycznym3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam -mam cisze spokój bo nieospałek wreszcie śpi - z poważną miną wczytuję się w zawiłości łazienkowe co by dobrze doradzić i zrozumiec i czytam

 

A teraz szanowne koleżanki kiwają ze zrozumieniem głowami nad tymi subtelnymi różnicami.

 

się uśmiałam - bo tak właśnie wyglądałam przed chwilą - traktując sprawę poważnie :lol2:

 

Jednocześnie nie zwracają uwagi na odbicie pralki i nijakiego grzejnika w lustrze.

 

nie zauważyłabym jak byś nie napsiała :lol2: skupiona jestem na płytkach :)

 

A więc :)

 

Płytki 20/20 - jak sama wiesz mi w niczym nie przeszkadzają - więc jak najbardziej pasują.

Za kibelkiem bym płyteczki dała i położyła tak jak Yoka napisała

 

. Po prawej i lewej stronie powinien być tej samej szerokości kawałek, pełne w środku i na dodatek fuga będzie po środku miski

 

Ja takie docinki będę miała na kazdej ściance w tej małej łazience po 12 cm - widać na moich rysunkach ;)

 

 

Co do lampek nie dodzwoniłam się :mad: cały czas było zajęte :sick:

Ale będe dalej próbować

 

Fajne te kolejne które wkleiłaś.

Też by mi pasowały - bo u Oskara mam 3 kable wyprowadzone - i mogłabym dać 3 pojedyncze - no to kolejna zagwozdkę mi zrobiłaś :lol2:

 

 

 

 

Co do płytek - rozrysuj je sobie i zobaczysz które lepiej się ułożą :yes:

 

Buźka miłego weekendu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete, dzięki. Wygląda ciekawie. Zapisałam sobie :)

Widziałam takie pojedyncze i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że występują w grupie.

 

Drop, chyba jednak zostanę przy moich cegłach. Są mniej oczywiste! Tylko ta docinka mi trochę wizję psuje.

 

admete, super, że cię rozbawiłam. Nie ma to jak zacząć dzień od poprawy humoru.

Wiesz, zdaję sobie sprawę, że to co dla mnie jest widoczne, dla Was może być ledwo zauważalne. Wolałam więc uprzedzić.

Ale chyba każda z nas tak ma :)

Płytki rozrysuję. Innej opcji nie ma. Ja na żywioł nie umiem iść. Ot, wady i zalety umysłu analitycznego :p

 

aricia, do cegieł fuga musowo szara!

A ta listwa, to co za cudo? Coś w stylu kątownika?

Z Pixarem nie załapałam :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka listwa, kątownik, alu, do wykańczania glazury , właśnie :D- dołączam foto.

 

pixar (firma graficzna, która współpracuje z disneyem..nemo, toy story, etc..ale penie doskonale wiesz;) ) na pewno chciałby kogoś, kto tak swobodnie bawi się grafiką*i to z takimi efektami!!! ;) jesteś debeściak !

zdjęcie-kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://1.bp.blogspot.com/-BZ1i5XV6qwU/TmJYsznZABI/AAAAAAAAAlA/4mTRsrLF8kA/s1600/DSC_1122.JPG

 

Uwielbiam ten fotel!

Kiedyś (zanim zaczęłam buszować po Forum;)) eamesy wydawały mi się pokraczne i zastanawiałam się jak ktokolwiek mógłby postawić coś takiego w swoim domu:o

Teraz uważam je za szczyt piękna i kombinuję gdzie je zmieścić:lol2:

 

A z tą listwą pomysł brzmi smart, ale nie kumam o co chodzi:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbina, to po prostu docięta płytka podłogowa, na wysokość ok. 10 cm., która na krawędzi wykończona jest listwą aluminiową. pomaga to ukryć "nieoryginalny" rant płytki, jaki powstaje po jej docięciu. takie wykończenia stosuje się też np. na narożnikach, rantach wanny, czyli wszędzie tam, gdzie musimy dociąć glazurę i rant byłby widoczny. Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie czuję się właścicielką mojej wymarzonej wycieraczki.

Muszą być w końcu jakieś plusy posiadania promotora za wielką wodą :rotfl:

 

www.ThinkGeek.com_noplacelike_mat.jpg

 

I dodatkowo kubeczki:

 

http://www.thinkgeek.com/images/products/zoom/e79b_ctrl-alt-del_cup_set.jpg

 

http://www.thinkgeek.com/images/products/additional/carousel/e79b_ctrl-alt-del_cup_set_table.jpg

 

Jest tylko jeden malutki minusik. Zobaczę je najwcześniej w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (zanim zaczęłam buszować po Forum;)) eamesy wydawały mi się pokraczne i zastanawiałam się jak ktokolwiek mógłby postawić coś takiego w swoim domu:o

 

Teraz uważam za szczyt piękna.......................

Dokładnie tak samo jak ja, ale one do moich wnętrz nie pasują :(, więc pozostaje mi czekać jak MarJelka zdjecia swoich pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo jak ja, ale one do moich wnętrz nie pasują :(, więc pozostaje mi czekać jak MarJelka zdjecia swoich pokaże :)

 

Wiesz, Alu, a ja myślę, że do twojej sypialni ten bujany mógłby się wpasować :)

Tak jak venus napisała:

Dom jest też po to aby spełniać swoje marzenia i ja ... tak zrobię! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.thinkgeek.com/images/products/additional/carousel/e79b_ctrl-alt-del_cup_set_table.jpg

 

A to dopiero! Takich kubełków to jeszcze nie widziałam. Od razu widać, kto w tym domu będzie mieszkał ;).

 

Jeszcze a propos naszej rozmowy o lampkach bocznych do sypialni. Reflektujesz na takie? Nie jest to może tolomeo ani HD, ale za to cena jaka przyjazna - dwie stówki za sztukę :)

lampka-sypialnia.jpg

Edytowane przez barbe-cue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...