Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

Gimmi te kubki :D

 

Omg ze mnie to jeszcze taki dziecior jest :lol2: zobaczę jakieś solniczki krówki i popiskuję w sklepie że muszę mieć. Nieważne, że nie ten styl, ja muszę mieć dla kobiecej świadomości posiadania, zagrzebania w kredensie i nigdy ich nie użycia :lol:

 

Edit: Tak marchew i buraki na tarce jarzynowej w wióry ;)

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Barbe, niegłupie te lampki. Tylko klosze mają jakieś nie teges. Ciekawe, czy dałoby się je wymienić?

A propos Tolomeo, to chcę obejrzeć modele inspirowane ;) Moja łazienka ich pożąda, 300 PLN brzmi interesująco.

 

A decyzja odnośnie kupna kubków zapadła w 3 sekundy.

A to pomacam sobie, podczas gdy Ty będziesz macać kanapę :lol2:

enter_esc_stool.jpg

Mam cichą nadzieję, że będą niewygodne.

 

 

Venusku, ja to jestem załamana, jaka ze mnie gadżeciara wyłazi. W życiu bym siebie o takie zachowania nie podejrzewała :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbe, niegłupie te lampki. Tylko klosze mają jakieś nie teges. Ciekawe, czy dałoby się je wymienić?

A propos Tolomeo, to chcę obejrzeć modele inspirowane ;) Moja łazienka ich pożąda, 300 PLN brzmi interesująco.

 

Z tymi kloszami - to wiesz, że to była pierwsza moja myśl, jak je zobaczyłam? Czy da się je wymienić. Ja mam je zapisane na liście rezerwowej, jak z HD nie wyjdzie. No ale ja nie będę miała aż tak modernie, więc nawet jeśli te mleczne klosze miałyby zostać, to niechby tam. A inspirowane tolomeo macałam na Bartyckiej (to na 90% właśnie ten model, o którym myślisz) i daje radę. Wtedy jakoś nie zwróciłam na nie uwagi i nie obmacałam dokładnie, bo byłam zafiksowana na plafonie do dziennego, ale pamiętam, że zawiesiłam na nim oko (i rękę).

 

To kiedy wybierasz się na macanie enter/esc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbe, sofa świetna! Gdybyż jeszcze narożniki mieli...

Narożnik to jedno z must have mojego męża.

Kiedy kupiliśmy obecne mieszkanie i zakupiliśmy rzeczony mebel tapicerowany, mój M po latach niewygody może nareszcie wygodnie czytać :) I tu pola nie ustąpi :lol2:

Poszukuję na razie firmy w moich okolicach, która robi na zamówienie kanapy itp. Coś mi się już w głowie klaruje.

 

aricia, wiesz co?

Ten kinkiet:

http://www.lampyesklep.pl/derwschematy/3101_1satind.jpg

sobie w nocy wyśniłam :rotfl:

Wstaję rano, zaglądam i co widzę? Urzeczywistnienie mojego snu!

 

admete, wczoraj z bólem serca nie kupiłam sobie wazonu. Nic wielkiego, czarny, prosty.

Zaczynam mieć problem z miejscem w pół-apartamencie. Na razie wirtualnie, ale jednak.

A gadżeciara ze mnie wyłazi każdą stroną. Szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, z opisu wynika, że metalowe.

 

Venus, pająk bleee? Może i racja.

Lampa w oryginale ma 170 cm, pokój 270 - więc skrócić muszę tak do 70-80 cm.

Jasny gwint! Bardzo mi się ta lampa podoba!

 

Mam jeszcze jeden typ: Kartell Fly.

Tylko się zastanawiam, jak te kolorowe wyglądają przy zapalonym świetle?

No i czy jedna żarówka wystarczy do oświetlenia pokoju? Chyba tak. W końcu będą też kinkiety i lampa stojąca.

 

Kartell_Fly.jpg

 

Kartell_Fly_2.jpg

 

Kartell_Fly_3.jpg

 

 

 

Ja mam taką niebieską i pomarańczową. Z daleka wyglądają na szklane, klosz jest plastikowy. Dają klimatyczne światło, raczej przytłumione, więc jako jedyne źródło światła w pokoju to trochę średnio, bo nie będzie jasno. Ale efekt jest fajny! Trzeba uważać, bo widać każde zadrapanie i kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere, ale podzielisz się słoneczkiem? Nie musisz oddawać w całości, ale tak z połowę?

 

bocianku, wiem, że to plastik. Szkła bym w życiu u mojego wariata nie dała.

A mogłabym prosić o jakieś zdjęcie? Szczególnie tej pomarańczowej. Mocne masz żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie, jak mąż kazał mi kupić coś dla siebie i wróciłam z lampą?

Dzisiaj chyba to pobiłam.

Pojechałam kupić buty Jakubowi i nabyłam pralkę :rotfl:

 

Siemens WM12E46APL

http://media2.siemens-home.com/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/EpsImages/MCSA041513_WM12E46APL_def.eps?Width=200

Wygląda przyzwoicie.

 

 

Żeby nie było, że taka wyrodna matka ze mnie - buty też kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu pralki, jedna recz odhaczona do noewgo domu :)

 

Aniu, byłam dzisiaj w OBI i z myślą o Twojej łazience oglądałam kafle i powiem nie widziałam żadnych kafli 20 x 40, były 20 x 50 ale nie na 40. Czy Ty już masz wybrane kafle, czy chcesz żeby były zupełnie białe? :)

 

To taka odskocznie od moich lamp tyle sie ich ostatnio naogladalam, ze juz mam dość. Wszystko jest takie udziwnione, zaczynam żałowac, że nie wzięłam swoich starych lamp z Gdyni, no ale teraz to juz po ptokach.

Tak naprawde to mysłe o takiej jednej która niestety zbiłam. Nic do niej nie jest nawet podobne :(

A jak juz mi sie podobają, to znowu koszt ich jest niebotyczny, wole pieniądze na coś innego przeznaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...