Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Narendil i jej pół-apartament


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: !!!!!

pozwól, że od dziś będziesz moim decoupagowym Guru !!!! nie wiem, czy widziałaś kiedyś wytwory kasiorka ( greglis)? też daje czadu, ale w innym stylu. Twój jest mi bliższy.

ja mam w głowie stereotypowe spojrzenie na tę sztukę. kojarzy mi się z popękanymi/poprzecieranymi aniołkami, różyczkami :sick:...i ciągle obawiam się, coby mi efekt zbliżony do w/w nie wyszedł!!!!

no cóż, będę starała się przełamać własne uprzedzenia i będę walczyć z decoupage :D

chcę zrobić blat stolika u Młodego. pomalowałam ( znaczy nie ja, tylko mój teść, były lakiernik ! ) komplet krittera na szaro, sprayem :( we wakacje... i blat klei się do tej pory....każda zabawka, która postoi nieco dłużej zostaje przyssana do blatu!!! :mad: postanowiłam go okleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia, ja się u Greglis uczyłam :)

Ale wiesz, też zaczynałam od aniołków i różyczek. Jednak szybko poczułam, że to nie TO.

Tu jest większość mojej decoupage'owej drogi: http://www.ania.csk.pl/Prace/index.html

 

Lasche, ogarniaj się! Specjalnie dla Ciebie pstrykałam fotki :rotfl:

Edytowane przez narendil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty tak na wszystkich materiałach i kształtach ???? szacun !!!!

bardzo lubię zaglądać do kasiorka i chłonąć ten Jej klimat rodem z "Alicji...". Jej prace są tak oderwane od rzeczywistości, że często nie mogę się nadziwić :cool:

mnie, osobiście, jednak bliżej do scandi :)

( pst....ja kiedyś zbierałam aniołki...i figurki, i na wazonikach, i na doniczusiach.....:lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudeńka...ja mam fioła na punkcie takich "edukacyjnych" gadzetów dla dzieci jak te literki:) Super!

Co do umywalki Urban-toż to był bardzo dlugo moj number one do wc ale okazalo sie, ze za duza jest:( bylam zla, bo cala koncepcja wc powstala pod ta umywalke wlasnie-tylko seria London.

Wizualki wymiatają:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:Matko ale cuda, cudowne rzeczy tworz te Twoje raczki a alfabet i klocki no poprostu mistrzostwo, napracowalas sie - 3 miesiace to sporo czasu ale efekt piorunujacy. No piekne poprostu.Kurde no jestem tak zachwycona ze nie wiem co napisac:eek:

a nogi...czerwone bylyby charakterne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, dziękuję Wam bardzo za miłe słowa :)

Urosłam o kilka centymetrów!

 

A propos miłych słów. Niedawno mój synalek dosłownie wbił mnie w ziemię.

Robiłam ten zegar i chustecznik na jego specjalne życzenie. Chciał mieć auta, a ja chciałam, żeby nie były takie typowe Disneyowskie.

Więc siedziałam godzinami i na bezdechu cienkim pędzelkiem malowałam krateczkę.

Warto było - Jakub był zachwycony :)

Kilka dni temu trochę się pokłóciliśmy. Miał sprzątać, nie chciał, kazałam mu siedzieć w pokoju, aż zrobi to o co go proszę.

Po jakimś czasie wychyla głowę naburmuszony i krzyczy do mnie: "Nie lubie Cie! Nie będę psiątał!" I po krótkim namysle: "A zegar jest bzidki!"

Wie, gdzie wbić szpilę :mad:

A w pokoju posprzątał :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil - byłam na stronce, widziałam, zbieram szczenę z podłogi.... no super sprawa.

 

Ja kiedyś też baaardzo chciałam się zabrać za decoupage - zapisałam sie nawet na kurs, ale niestety maluch był z zagrożonej ciąży w której właśnie chodziłam więc przepadło. A przy 2 dzieci zawsze już później brakło czasu.... Ale bardzo bym chciała się tego nauczyć.

I też iść w kierunku raczej odmiennym niż aniołki i różyczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...