Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt JABŁOŃ pracownia MTM STYL (Domy w stylu)


Recommended Posts

super

gratulacje:lol: mam nadzieję ,że będzie się Wam mieszkać w Jabłoneczce tak samo dobrze jak nam:rolleyes:

niby ten sam projekt a jednak inny , ładna ta Wasza kuchnia

muszę uzupełnić dziennik i galerię i będę czekała na Twoją z niecierpliwością:)

 

Dorotko cały czas mocno trzymam za Was kciuki aby szybko zakończyło miasto tą kanalizę.

Edytowane przez aksuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Opcja1.jpgOpcja3.jpgOpcja4.jpg

 

U mnie zagwozdka..Projekt juz byl po zmianach architektonicznych u konstruktora (trzeci obrazek) ale teraz sie zastanawiam czy jednak nie przeniesc drzwi tarasowych blizej okna, Mezowi podoba sie uklad 2.

 

Uklad 3 i 1 ma niewatpliwa zalete ze dzieli zadaszony taras (z jabloni 2) na 2 czesci - wypoczynkowa i ze stolem...ale komunikacyjnie chyba lepiej nr 2...Co sadzicie?

 

parter.jpg

 

Ada uklad przejscia taki jak u Ciebie i komina prawie jak u Ciebie ;-)

 

A tu widok salonu w opcji 2:

Opcja3 calosc.jpg

Edytowane przez questa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chyba też bardziej podoba się układ drugi przede wszystkim ze względów praktycznych ,że by wyjść na taras nie trzeba przechodzić przez kuchnię

przestawienie komina i zmniejszenie wejścia do salonu uważam za trafne posunięcie u nas się sprawdza rewelacyjnie a większa przeszczeń w łazience daje większy komfort użytkowania

my dalej mamy problem z wyborem płytek do górnej łazienki w głowach mamy cały czas kolekcje Zienia :yes: mam nadzieję ,że może do Bożego Narodzenia uda nam się ją dokończyć, kolejny problem to lampy nie możemy zdecydować się na lampę do salonu i nad stół jadalniany chyba jeszcze takiej dla nas nie wyprodukowali :lol2: cóż poszukiwania trwają dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dorotko niestety łazienka nie skończona :(ale cóż co się odwlecze to ......

Tadeusz my mamy zużycie w przybliżeniu:

listopad 190 m3

grudzień 160 m3

styczeń 32 m3 ( również do 6 )

rodzina 2+2 temperatura w domu 23 stopnie

Generalnie za cały rok 2014 wyszło nam 1050 m3 (od stycznia do kwietnia temperatura wahała się około 20 stopni )

pozdrawiam Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

U mnie w końcu wystarczyło oświadczenie o zamieszkiwaniu.

Z mojego doświadczenia wynika że każdy pracownik PGE może wymagać innych dokumentów.

Po co im oświadczenie o zakończeniu budowy jeżeli chcą pozwolenia na użytkowanie. Chyba jakbyś nie zakończyła budowy to byś nie dostała pozwolenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...