Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnava Aquatar comfort 16kw kto ma


nowy palacz

Recommended Posts

Witam dużo czytałem o tym kominku i chciał bym zasięgnąć informacji od osób które mają taki kominek.

 

Dlaczego tarnava ??

 

Tarnava posiada wylot spalin 150 a ja mam rury 120 więc nie mogę mieć innego.

 

Proszę o wasze opinie.. Czy tarnava nadaje się do obwodu zamknietego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem o Tarnavie ale o samych wkładach bez płaszcza a ja potrzebuje teraz z płaszczę wodnym kominek i chciał bym się dowiedzieć czy tarnava z płaszczem wodnym to dobry wybór mam mieszkanie 80m2 pokoje wysokie 3m czy Aquatar comfort 16kw wystarczy ?? Co do centralnego to do tej pory grzałem na prąd mieszkam na parterze a bojler z grzałkamielektrycznymi jest w piwnicy i ogrzewam tylko grzejniki. Mój obieg jest zamkniety czy tarnawa jest na obieg zamknięty ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem o Tarnavie ale o samych wkładach bez płaszcza a ja potrzebuje teraz z płaszczę wodnym kominek i chciał bym się dowiedzieć czy tarnava z płaszczem wodnym to dobry wybór mam mieszkanie 80m2 pokoje wysokie 3m czy Aquatar comfort 16kw wystarczy ?? Co do centralnego to do tej pory grzałem na prąd mieszkam na parterze a bojler z grzałkamielektrycznymi jest w piwnicy i ogrzewam tylko grzejniki. Mój obieg jest zamkniety czy tarnawa jest na obieg zamknięty ??

 

 

Musi mieć chłodnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę prosić jaśniej

 

 

Wkład do podłączenia w ciśnieniu ,musi posiadać chłodnicę .

Chłodnica to urządzenie do obniżania temperatury czynnika

roboczego, uruchamiana zaworem termicznym .Chłodnicę

należy na stałe podłączyć do sieci wodociągowej. To tylko

jeden z wymogów , ale od tego trzeba zacząć. Schładzanie

można rozwiązać inaczej , ale to proszę z hydraulikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...