Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koza K6 z ASDP czy Invicta Seville- używa ktoś?


KotSylwester

Recommended Posts

Witajcie.

 

Zastanawiam się pomiędzy:

Invicta Seville a

Koza K6 z ASDP.

 

Oba w podobnej cenie.

 

Ogrzewać chcę pomieszczenie 20mkw a przez otwarte drzwi, napewno ociepli się jeszcze drugie 20mkw.

 

Czy to dobry wybór? Czy ktoś sprawdzał to ASDP czy to tylko na filmikach tak dobrze wygląda? Jeżeli to kiepsko działa to chyba wolałbym invictę bo ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam serdecznie.

 

Trochę odsmażę tego kotleta ale nigdzie nie ma opinii o ASDP (automatycznym systemie dolotu powietrza)

Co do zakupu tej kozy - K6 firmy Kratki.pl to już jestem przekonany, Zastanawia mnie tylko innowacyjność systemu ASDP. Rzeczywiście, jak poprzednik zauważył, na filmie wygląda to bardzo zachęcająco.

Czy ktoś z Was używa kozy z asdp firmy Kratki.pl?

Jeśli tak to napiszcie swoje opinie o tym systemie.

I jeśli są na forum użytkownicy Kozy K6 to tez proszę napiszcie swoje opinie na temat tego piecyka wolnostojącego.

Pozdrawiam

Kowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASDP to jeszcze bardziej odgrzany kotlet niż Twój. To popularne swego czasu "innowacyjne urządzenie" stosowali już 20 lat temu producenci francuscy. Z pewnością w piecyku K6 wolnostojącym to dość wątpliwy pomysł choćby ze względu na estetykę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 6 years później...
Sprzedałem kilka takich na działki , podobno miały być tanie i trwałe, już ich nie oferuje .......

 

Odkopię stary temat, dlaczego już ich nie oferujesz? Miały być trwałe i tanie a okazały się że nie są? Rozważam kozę tej firmy, tyle że większy model K9.

 

Jeszcze pytanie o płaszcz wodny:

https://kratki.com/pl/piec-zeliwny-koza-z-plaszczem-wodnym-k9-o-150-9-kw-6557

Średnia moc z wody (kW) 2.5

 

czy w praktyce ma on jakikolwiek sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...