Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Elastyczne przewody wentylacji mechanicznej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w Uniflexplus+ są anemostaty 125 bez względu, czy jest to Uniflexplus+ 63, 75 czy 90

 

Anemostat jest w komplecie ze skrzynką rozprężną i/lub osobno.

 

Po zamontowaniu na gotowo są bardzo estetyczne i nei rzucają się w oczy.

http://www.comair-polska.pl/2013/FOTO/Uniflexplus_anemostat_zamontowany.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolanka 35 stopni nie ma

 

Anemostat kupowany osobno to koszt 12,50 EUR bez VAT za sztukę

z tym, że jest to bardzo porządny produkt,

Jezeli koniecznie musi być tańszy chiński to nie ma sprawy mogę zaoferować

osobno skrzynkę rozprężną Uniflexplus+ a anemostat Klient kupuje samodzielnie.

Edytowane przez michal_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czesc dopiero przede mna. Zakup reku oraz czerpnia i wyrzutnia bedzie wykonywana przed samym wprowadzeniem. Kanały polozylem aby moc ociepli poddasze. Natomiast mysle ze beda to kanaly elastyczne izolowane fi160

 

Z ciekawości zapytam - jak przetestowałeś szczelność instalacji przed zalaniem przy braku reku? Czeka mnie pewnie ta robota i zastanawiam się jakie są sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam - jak przetestowałeś szczelność instalacji przed zalaniem przy braku reku? Czeka mnie pewnie ta robota i zastanawiam się jakie są sposoby...

 

U mnie system nie jest zalewany w wylewce tylko ukryty w sufitach. Jedyny brak szczelności może nastąpić na łączeniach ze skrzynkami do ktorych mogę mieć dostęp od strony strychu. Poza tym to nie jest instalacja wodna, nie musi byc super szczelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie system nie jest zalewany w wylewce tylko ukryty w sufitach.

 

Rozumiem, że na parterze też instalację masz ukrytą w suficie? Zastanawiam się u siebie nad kosztami takiej instalacji. Jestem za instalacją w wylewce na użytkowym parterze Uniflexplus 63mm ze względu na konieczność zabudowy rur w sufitach podwieszanych które przy zastosowaniu zwykłych spiro musiałyby mieć ok 20 cm wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...