Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Poliny


Polina

Recommended Posts

Jest super!!! :yes:

Nie narzekaj na jakość zdjęć, naprawdę bardzo fajnie wyszło, szczególnie salon :)

Czy dostanę namiary na priv? ;)

A tak w ogóle (bo się nie znam), okna będą od poziomu zero, tak? ;) Co będziesz miała na tarasie?

 

Widzę, że Pan Pies już sobie wywąchał swoje miejsce w sypialni :D

 

Co do drzwi. Czy w projekcie jest blacha w połączeniu z szybą? Fajnie to wygląda i komponuje się z ogrodzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Polina super wychodzi wszystko!! masz dobrego doradcę ANULĘ:p NIE MOŻE BYĆ ŻLE:no: masz ten sam kolor co Ania okien?? jaki w palecie ral???? ja mam 7016 więc ciemniejsze i większośc w pcv.

Drzwi aluminiowemam. od środka dałam żaluzje aluminiowe. ja mam cienkie zwykłe, bow całym domu takie mam na każdym oknie( miasto). ale pomyśl o wewnętrznych takich szerszych na drzwi( mogą być na tylko na skrzydło) w kolorze drzwi . podpytaj Anię:p niech ci doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

lullaby, kontakt na firmę od okien damy :) Okna mają być od podłogi do sufitu. Plan jest taki, żeby w salonie nie było progu przy wyjściu na taras. Ale zobaczymy jak to wyjdzie przy wylewkach, podłodze itd. Ciężko to do minimetra przewidzieć. Materiał na taras nie jest jeszcze wybrany. W projekcie jest drewno :) Pani Pies ( ;) ) w ogóle dobrze się czuje na budowie hihihihihi

 

Ania, jakby udało Ci się zrobić fotki za dnia byłoby super :)

 

dakula, zapraszam :)

 

monika996, kolor profili to RAL 9007. Masz jakieś zdjęcia tych Twoich drzwi?

 

Drzwi wejściowe, zgodnie z projektem, są wypełnione panelem aluminiowym (widać to na wizualizacji). Ale zastanawiam sie czy tego nie zmienić i nie zrobić z np. mlecznej szyby albo częściowo panel a częściowo szyba? Co myślicie?

 

drzwi%2525201.jpg

 

drzwi%252520wej%2525C5%25259Bciowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dopiero co Ania pokazywała zdjęcia z tego etapu ze swoimi wielkimi szkłami ...

Czas tak zasuwa, ani się obejrzysz i będziesz się martwiła podfrezowywaniem parapetów tuż przed przeprowadzką ;)

 

Gratuluję ważnego etapu. Będzie super!

 

Jak decyzja z tytan-cynkiem na przodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profile 7016 i kolor domu też ( wypusty) . reszta - :pwiększa biała.

tak żaluzje zewnetrzne na oknach od klatki schodowej.

a DASZEK MAM i jak poczytasz u mnie same przejścia z nim były. widzisz zacieki??? ja nie chciałam go robić , ale lało na głowę , gdy wchodziło sie do domu:confused: wolałabym takie cofnięte drzwi jak u Anuli. Ty też mam takie>

ja lubie jak najprościej.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...