Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Poliny


Polina

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wpadłam na chwilę... przed obiadkiem u mamusi ;)

monika996, Twoje żaluzje bardzo fajnie wyglądają! I świetnie pasują do tych zewnętrznych. Ale u mnie chyba nie pasują...

Oliwka, okna wysokość 2,70

 

Dostałam wycenę tytan-cynku od Pana Staszka. Cóż, trzeba przełknąć ten koszt :sick:

Martwię się czy zdążymy z dachem.... oby jeszcze trochę była taka ładna pogoda - trzymajcie kciuki!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę... przed obiadkiem u mamusi ;)

monika996, Twoje żaluzje bardzo fajnie wyglądają! I świetnie pasują do tych zewnętrznych. Ale u mnie chyba nie pasują...

Oliwka, okna wysokość 2,70

 

Dostałam wycenę tytan-cynku od Pana Staszka. Cóż, trzeba przełknąć ten koszt :sick:

Martwię się czy zdążymy z dachem.... oby jeszcze trochę była taka ładna pogoda - trzymajcie kciuki!!! ;)

 

Z Panem Staszkiem negocjuj:) Twardy jest, jak to góral, ale trochę powinno się udać, szczególnie przy tak dużym zleceniu. On też ma niskie koszty związane z transportem, dojazdami etc. W końcu to sąsiad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, będę negocjować ;) Jeszcze jakiś argument przychodzi Ci do głowy? ;)

 

lullaby, metraż sypialni 15,2 i z sypialni jest wejście do garderoby 7,7m i łazienki 4,5m. Pomieszczenia nie są spore, wprost przeciwnie :) Ale mam nadzieje że będzie nam tam wygodnie :) Lepiej pochwal się jak było u architekta!! :)

 

Podobno dach został przykryty papą.... Dzwonił Pan z ekipy.... Jutro zrobię fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao,

Na przeprowadzkę w wakacje nie ma szans! :no: Zobaczymy czy do końca 2012 w ogóle nam się uad przeprowadzić....

 

Układ domu na działce jest taki że nikt nie będzie nam zaglądał w okna :) Nowe buty na pewno będą miały gdzie się pomieścić. Dla "niewtajemniczonych" powiem, że 1,5 miesiąca temu miałam operację halluxów więc muszę (i chcę!) wymienić wszystkie buty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...