Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Poliny


Polina

Recommended Posts

Polinka !!!! :) :) :)

 

 

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

jest taka siła, co spełnia marzenia...

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.

 

Radosnych , spokojnych i rodzinnych

Świąt Bożego Narodzenia

oraz dużo Szczęścia w Nowym Roku

 

http://images35.fotosik.pl/1088/4b63f4d0cfb5e9a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajnie, że udało wam się wszystko zakończyć. Projekt łazienki wygląda bardzo fajnie, a większość pokazanych przez Ciebie sprzętów zapisuję sobie na mojej liście.

Mam jeszcze pytanie odnośnie okien. Jakie profile z Reynaers wybraliście? Widzę też, że w oknach przesuwanych nie ma podziałów, czy wynika to z jakiś ograniczeń konstrukcyjnych? Dwóch różnych sprzedawców poleca mi zupełnie inne rozwiązania i nie wiem, które wybrać szczególnie, że różnica w cenie jest bardzo duża.

Pozdrawiam Świątecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Cześć Paulina, co słychać?

Chciałabym zorganizować małe sąsiedzkie spotkanko zapoznawcze... Piszecie się? Może w następny weekend (muszę zbadać grafiki sąsiadów)

 

Hej! U nas chwilowy spokoj na budowie. Planujemy dalsze prace i walczymy z wnetrzami.

Na spotkanie sasiedzkie oczywiscie piszemy sie :) Czekam na wiesci

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Polina -bardzo ładny projekt, od dawna podziwiam architekta:)

 

Mam pytanie dotyczące okien - doczytałam,że okna mają 270 cm wysokości - dlaczego w niektórych oknach ( chyba w tych uchylnych) masz podział na górze, a w dużych przesuwnych masz całe tafle? Nie mozna było zrobić bez tych gónych podziałow - czy przemawiały za tym jakieś względy technologiczne - pytam dlatego ze również będę miała okna aluminiowe o wysokości 270 cm i firma, u której robiłam wyceny zaproponowała mi wszędzie całe tafle, bez podziałów.

Będę wdzięczna za informację, pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mój dziennik został "uśpiony" bo za bardzo nie mam o czym pisać :( bo na budowie nic się nie dzieje....

 

lullaby wnętrza się robią :/ tzn projekt oczywiście - strasznie dużo decyzji do podjęcia i jakoś ciągnie się to okrutnie wrrrrrr....

 

Moni_ta - witaj! Zapraszam częściej. Twój projekt również jest piękny! Wow! Jak znajdę chwilę czasu muszę dokładnie przeczytać Twój dziennik :) Będę chyba jego częstym gościem ;)

Co do okien - o ile dobrze pamiętam - to podział okna (otwieranego) musiał być zachowany ze względów bezpieczeństwa. Tzn istniała możliwość zamówienia okien bez tego podziału ale wówczas cena była wyższa (tak coś kojarzę) oraz producent nie dawał gwarancji że nic się nie stanie... Także nie chcieliśmy ryzykować.

pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Oliwka, Lullaby jak miło że wpadłyście ;)

 

Już Wam odpowiadam:

Projekt wnętrz jest na wykończeniu - ostatnie ustalenia etc Niedługo, mam nadzieję, coś Wam pokażę...

Czekamy na poprawę pogody z dalszymi pracami. Na pierwszy rzut pójdzie dach i elewacja tytan-cynk. Potem hydraulika i szambo.

Kolejne etapy są w trakcie wyceny. Zobaczymy ile nam się uda zrobić w tym roku (i na ile finanse pozwolą)

 

Lullaby, Nasze rury od reku są nad stropem. To żaden specjalny system :) Ale przez to nie trzeba obniżać sufitów. Przyjedziesz to zobaczysz :)

 

Obiecuję, że jak tylko będę miała o czym pisać to uzupełnię Dziennik!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polinko powiedz mi czy te też jesteś zaintersowana betonem na podłogach w domu?bo natrafiłam na twoje wpisy u kogoś w dzienniku ( chyba u malgosz) dot. betonu i nie wiem czy interesowałaś się nim bo byłaś go ciekawa czy też go chcesz mieć. ja jestem namolna i pytam wszystkich którzy go mają o zdanie ale coś odzew jest kiepski:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polinko powiedz mi czy te też jesteś zaintersowana betonem na podłogach w domu?bo natrafiłam na twoje wpisy u kogoś w dzienniku ( chyba u malgosz) dot. betonu i nie wiem czy interesowałaś się nim bo byłaś go ciekawa czy też go chcesz mieć. ja jestem namolna i pytam wszystkich którzy go mają o zdanie ale coś odzew jest kiepski:)

 

Cześć :) Tak - bardzo chciałambeton na podłodze, ale zdecydowałam się na płyty betonowe. Powód był prosty - brak dobrego wykonawcy. Ale powodzenia! Jak coś znajdziesz, to podziel się pls ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę co?:D wykonawcę? haha mam jednego ale jeszcze nie mam tej zas...ej podłogi więc nic Ci nie mogę polecić (napiszę Ci na priv nazwę wykonawcy) cenę też podał (całkiem zjadliwa) i widziałam jego jedną realizacje powiedzmy ze w sklepie ( a w ogole to bardzo sypmatyczny facet z którym da sie dogadac i ma referencje) powiem szczerze ze już mnie tak wk..wia temat tej podłogi ze musze sie brzydko wyrażac u Ciebie. napisz mi jakiej firmy masz zamiar położyc te płyty-poorientuję się jeszcze w temacie ale szczerze mówiąc to wychodzi mi już to bokiem. jak widzę architekt nikogo Ci nie doradził...kiepsko

ale ogólnie to dobrze że już zaczynacie-my dopiero na poczatku kwietnia będziemy robic dach bo musimy poczekac na w miarę stabilna pogodę (oby)

pokazuj te wizki-jeste bardzo ciekawa co wam tam wyszło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...