Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domu w jabłoniach


Bhm

Recommended Posts

Kuraki piękne, wcale się nie dziwię, że mają dożywocie u Was. Ja sobie nie wyobrażam codziennie "zwierzyny" doglądać, a potem ukatrupić i zjeść:

 

Mamy problemik i to duży - bo wczoraj jeden z kogutów opuścił ten świat- brak śladów, ze to robota psów lub kotów itd. Nie wiem jak to córce powiedzieć , w sobote jedziemy na wieś i kurcze będzie cienko .. bo to naprawdę jej ulubieńcy .. nie mam nawet pomysłu gdzie takiego dokupić na podmiankę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w sprawie kurki- kogucika -a może córcia uwierzy, że zabrał ją święty Mikołaj do siebie i w zamian da prezenty...? moja by uwierzyła :)

Chociaż dzieci czasem nie warto kłamać :) mój mąż swojej 7letniej wtedy siostrzenicy powiedział, ze kotek zmienił się w chomika (po tym jak też zginął w nieznanych okolicznościach) i nawet sie uczieszyła z tego chomika, ale ile było tłumaczenia, jak kotek cały i zdrowy się odnalazł! :D

ps jak dach bedzie zafoliowany to chyba nawet jak zacznie padac to można kłaść dachówkę- chyba bez znaczenia czy blachę czy dachówkę. ale niech zakryje membraną, żeby na to nie padało, w sensie na strop. ani u Was ani u rodziców :)

pozdrawiam i jak zawsze czekam na relacje :)

Edytowane przez Kajka.Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek Wasz też szybciutko rośnie. Zaraz będziecie mieli więźbe pokrytką. Trzymam kciuki za pogodę

czy szybciutko to nie wiem.. widziałam i czytałam na forum, o takich ekipach co to w dużo krótszym czasie i mury i dach zrobiły, ale nie jest źle - ważne że do przodu i do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz się z czego cieszyć:) zdawaj nam fotorelacje z powstawanie waszego dachu. Napisz mi, proszę jaki jest jego kąt nachylenia ?

 

Kąt jest 36.7 . Oglądając gołe mury wcześniej jakoś nie do końca przemawiała do mnie bryła budynku, a dziś mając już wyobrażenie o tym jak to będzie wyglądało przykryte dachem - wyjechać nie chciałam z budowy ;) a uśmiech to jeszcze w centrum Łodzi mi z ust nie schodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kajka - no więc z przyjemnością donoszę że ruszyło .. dziś będę to porobię zdjęcia, mam wrażenie że p. Marek chce nam zafoliować i "zwiać", do Twoich rodziców (...)

 

Hej, wygląda na to, że mogą spokojnie kończyc u Was dach- rodzice mieli mniej cierpliwości i znaleźli inną ekipę :)

czekamy na zdjęcia AHI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegaleria.pl/images/2zitt3hx2ddsfm7fywkb.jpg

Serdecznych spotkań rodzinnych,

pukania do drzwi,

przyjaznych twarzy,

dużo radości,

serdecznych objęć, pocałunków,

szczęśliwych wspomnień,

aby Święta były właśnie tym,

czym powinny być- odrobiną ciepła w środku zimy,

światłem w mroku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wygląda na to, że mogą spokojnie kończyc u Was dach- rodzice mieli mniej cierpliwości i znaleźli inną ekipę :)

czekamy na zdjęcia AHI :)

 

Witaj, sorry za tą ciszę ale w ostatnim tygodniu to już prawie nie pamiętałam jak się nazywam, faktycznie pracy przy naszym prostym niby dachu okazało się sporo, ale nie mnie to oceniać- czy wyceniać bo się na tym nie znam. A Twoich rodziców podziwiam za odwagę, że podjęli taką decyzję - mnie blokowało to że p. Marek jest Kierownikiem Budowy u nas. Bo propozycji, że podeśle nam wcześniejszy wykonawca - dekarzy żeby zrobili dach - by to tak nie stało, mieliśmy kilka.. ale .... dach już zrobiony, słupy stoją - teraz jeszcze między Świętami a Nowym Rokiem - ma powstać ta wiata przyklejona do ściany garażu.

A co do dachu - to czuję taki ciut niedosyt mam wrażenie iż nie widać całego "piękna" tej blachy .. powód za płaski dach... ale to już tylko moja wina moja wina i jeszcze raz ...bo to ja się na nią uparłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejo,

A pokaż jak aktualnie wygląda domek.

Dla pociechy: Z daleka na pewno widzać pięknie Wasz daszek. U nas też mały kąt, a z ulicy nasza marsylka prezentuje się świetnie. To nic, że nie widać jej z naszego podwórka. Z czasem nie będziesz zwracać uwagi na dach. Prawdę mówiąc liczy się tylko żeby dobrze zrobiony był i swoją funkcję spełniał. I za nic się nie obwiniaj.

 

A na Nowy Rok zdrówka, wszelkiej pomyślności i realizacji planów życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Zaglądam "po prośbie" ;) Macie trochę .... gruzu ... do "oddania" ?

Wiem, że pytanie śmieszne, bo ja walczyłem jakiś czas temu żeby swój wywieźć, a teraz pod słupki do różnych ogrodowych słupków potrzebuję .... Odebrałbym sam przyczepką, jakbyście mieli resztki cegieł na przykład .... daleko nie mam .... :lol2::cool:

To tak w ramach sąsiedzkiej samopomocy ... ja Wam troche zabiore "problemu" a Wy będziecie mili mniej do wywożenia ;)

 

Dajcie znać w razie czego ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...