Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Skończyłam niedawno malować lustro. Co prawda teraz trzeba odczekać ustawowy czas na jego powieszenie ;) ale już mogę Wam pokazać naszą łazienkę. Jest tak mała, że bardzo ciężko zrobić w niej jakieś sensowne zdjęcia, dlatego są jakie są - mam nadzieję, że coś tam na nich będzie widać mimo wszystko :)

Brakuje jeszcze listw przypodłogowych, kinkietu, gniazdka po lewej nad umywalką no i jakiegoś wieszaczka na ręcznik do rąk. Kompletnie nie wiem na jaki się zdecydować, żeby w miarę wpasował się w klimat. Podobają mi się takie z porcelanowymi gałkami, ale znalazłam same z obrazkami lawendy itp. a mam wrażenie, że to nie będzie tu pasować. Także może jakieś pomysły? :D

 

1.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

A tu najbardziej rzeczywisty kolor kafli, ale niestety wtedy ściana wychodzi zupełnie biała a w rzeczywistości jest jasnoszara (zdjęcie robione z lampą).

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku ależ jestem zaskoczona tym co zobaczyłam! Oczywiście bardzo pozytywnie ;) Myślałam, ze to co wcześniej widziałyśmy (prostokątna umywalka, okrągłe lustro i tubądzin Colour) to łazienka a wychodzi na to, ze to wc było :D W takim bądź razie czuję niedosyt po raz kolejny i chcę zobaczyć wc :p

Aaaa...łazienka miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałam na łazienkę (z uwagi na kabinę) i prawie przegapiłam :)

Raczej nie mój styl, ale podoba mi się!

Co masz na ścianach? Jest taka chropowata?

 

A kabina nie wygląda tak jak w sklepie :p

U Ciebie jest na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za tyle pozytywnych opinii :)

 

Pysiaczku,

łazienka jest świetna:) Widzę, że idealnie udało się Wam połączyć pierwiastek męski i żeński;)

 

mada taki mniej więcej był zamysł by to jakoś pogodzić, aczkolwiek na tak małej przestrzeni jest to nielada wyzwanie, więc zdaję sobie sprawę z tego, że może nie wszystko jest tak jak być powinno ;)

 

Pięknie :) gdzie kupiłaś to śliczne lusto ???

 

Kasiu lustro to Ikeowy Hemnes. W sklepie było niestety tylko czarno-brązowe (białe z tej serii występuje chyba tylko w ogromnym rozmiarze), więc przemalowałam je na jasnoszary kolor (taki jak na ścianie) a mąż poprzecierał na kantach żeby nawiązać do szafeczki :)

 

pysiaczku ależ jestem zaskoczona tym co zobaczyłam! Oczywiście bardzo pozytywnie ;) Myślałam, ze to co wcześniej widziałyśmy (prostokątna umywalka, okrągłe lustro i tubądzin Colour) to łazienka a wychodzi na to, ze to wc było :D W takim bądź razie czuję niedosyt po raz kolejny i chcę zobaczyć wc :p

Aaaa...łazienka miodzio ;)

 

alana tak jak pisałam wcześniej tamte zdjęcia to było wc :yes: Nie jest ono piękne ale obiecuję jakieś fotki strzelić ;) A tymczasem cieszę się, że łazienka się podoba :)

 

pysiaczku...piękne kafle!! Jak oglądam te wasze domki....to teraz całkiem inaczej bym zrobiła swój...:)

No i śliczny woreczek:) Można wiedzieć co w nim trzymasz? O serduszku nie wspomnę:)

 

Beatko może pocieszy Cię to, że teraz to i ja kupiłabym inne kafle? :D Całe szczęście, że te są dość uniwersalne i mimo wszystko udało mi się je pogodzić z tym co mi później w duszy zagrało ;) A w woreczkach tak jak napisała alana mam saszetki zapachowe :) Oba uszytki od Kasi :)

 

Pysiaczku no i doczekałam się:wiggle: Bardzo piękna i oryginalna łazienka:yes::D Fajne, stonowane kolory:) Ja też tam lawendy nie widzę.:no: Raczej coś białego, szarego lub drewnianego. A w jakim kształcie i rozmiarze ma być ten wieszaczek? Taki malutki?

 

Aga dzięki :) Wieszaczek najlepiej jakiś malutki bo musi zawisnąć na ścianie zaraz obok szafki z umywalką a tam jest tylko ok.75cm szerokości do kabiny :)

Zdecydowanie coś białego, szarego lub drewnianego i małego :yes: :D

Myślałam wcześniej o wieszakach z napisami HIS, HERS ale to musiałby być 2 a u nas naprawdę nie ma gdzie tego wieszać ;)

 

Pysiaczku, wiesz co mi się podoba? Widać, że to łazienka i dla faceta i dla babeczki :yes:, lustro, koszyki i inne szpargały super :D a wieszaczek z porcelanową gałką jak najbardziej. Bez lawendy ;), są takie na Allegro z czarnymi napisami np. :yes:.

 

yokasiu dzięki :) Podobają mi się wieszaczki z takiej serii co Ty masz ale niestety nie widziałam pojedynczych :(

 

pysiaczku, świetna łazienka, najbardziej podoba mi się umywalka i dodatki cudne!:)

 

Dzięki MarJel! :) Bardzo długo to trwało zanim wszystko tak zrobiłam jak jest teraz - trzeba się było nieźle nagłowić żeby zmieścić w tej łazience wszystko co niezbędne :)

 

Tak czekałam na łazienkę (z uwagi na kabinę) i prawie przegapiłam :)

Raczej nie mój styl, ale podoba mi się!

Co masz na ścianach? Jest taka chropowata?

 

A kabina nie wygląda tak jak w sklepie :p

U Ciebie jest na plus.

 

narendil dzięki, że kabina tu jakoś może być :lol:

Łazienka ma 1,60x1,80 i krótsza ścianka to ta z umywalką i kabiną - naprawdę nie było innego wyjścia by wstawić tu coś lepszego wizualnie i bez brodzika jednocześnie. Cieszę się, że jest jak jest bo naprawdę wygodnie można się wykąpać w kwadracie 80x80 :yes:

No i niestety nie da się zrobić zdjęcia tak żeby Ci lepiej tą kabinę pokazać :p

 

Ściana jest chropowata bo gładź na niej nie jest kładziona na gładko i wyszlifowana tylko kładziona jest szpachelką na sposób "jak wyjdzie" :D W ten sam sposób mąż wykończył szafkę pod umywalką :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam na szybko allegro i kurcze nie ma takiego co bym chciała :bash:

Z czarnymi napisami nic nie znalazłam :(

 

Kilka wpadło mi w oko (allegro):

http://allegro.pl/wieszak-kuty-metal-vintage-shabby-chic-i1941328695.html

Ten jest niezły ale obawiam się, że będzie spory i będzie dużo od ściany odstawał http://allegro.pl/wieszak-lazienkowy-le-bain-belldeco-i1947203171.html

HIS ale po pierwsze do przemalowania, po drugie spory też chyba, a po trzecie musiałabym jeszcze HERS zakupić http://allegro.pl/wieszak-his-i1904524178.html

 

Nie do końca przekonuje mnie tu ten kwiatek

http://www.casabianca.pl/images/getimageCAF1ZRCF.jpg?osCsid=332bec75215532e629e3d1c29bd0f843

 

Ładny ale za bardzo babski ;)

http://retro-time.pl/foto/foto_59_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...