Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

Witaj pysiaczku :) Łazienka świetna...Znowu doskonałe połączenie różnych faktur.Mogę wiedzieć jak została wykonana szafka pod umywalkę?Zastanawiam się właśnie nad podobną.Jeśli chodzi o wieszaki,to znalazłam takie cóś-może Ci się spodoba?:http://galeriaartdecor.home.pl/?764,wieszak-wenecja-design-collection-

lub to:http://galeriaartdecor.home.pl/?513,wieszak-la-provence-white-ii Ten też mi się podoba,ale do Twojej łazienki chyba za duży...?http://galeriaartdecor.home.pl/?678,wieszak-elegante-design-collection-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czejena dzięki za namiar na ten sklep - mają sporo fajnych rzeczy i naprawdę duży wybór wieszaków :yes: Szkoda tylko, że niektórych zdjęć nie da się powiększyć!

 

Szafka pod umywalkę ma konstrukcję z płyty osb. Była pomalowana folią w płynie i potem potynkowana tak jak ściana - gotową gładzią i szpachelką. Blaty przycinaliśmy już do niej na wymiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej Pysiaczku! Tak jak i reszta wcześniej przez Ciebie pokazywana, łazienka też urocza.

A ja od razu z pytaniem. Widzę, że masz prysznic i to z dużą ilością szkła. Powiedz mi jak utrzymujesz go w czystości. Czy po każdym myciu się wycierasz szyby do sucha? Czym je czyścisz? Ja kiedyś sobie zaniedbałam takie wycieranie do sucha i zostały mi takie "łezki" z wapna i nie umiem tego doczyścić, mimo, że szyba isi klin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, trochę mnie nie było - a tu takie cuda! Podziwiam tę wspomnianą wcześniej patchworkowość - to wielka sztuka łączyć tak harmonijnie rożne elementy. Brawa! No i te cegły... Dzięki linkowi z allegro mam już pomysł i na parapety zewnętrzne, i na schody, i jeszcze okazuje się, że producent jest w okolicach gdzie mieszka mój szwagier :)

Pokazuj dalej Pysiaczku - uczta dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wstyd... wstyd że dopiero Nemiś mnie tu skierowała.. Kajam się!!! I witam na wątku.

No i zapowiadam, że będę pomysły ściągała wręcz perfidnie:D

 

Mam dość głupie pytanie.. mianowicie jak mniej więcej objętościowo wyglądają te paki z cegłą?

Bo dokładnie tę mam zaplanowaną w salonie.. a za kilka dni jedziemy z mężem z Pomorza na Śląsk.. w sumie może by miało sens przez Wawkę pojechać. Mamy VW sharana. wlazłoby np. 10 m2? plus nas dwoje plus pies?

 

Tapetę ściągam do siebie:D cegiełki tyż, no i żyrandol tyż ściągam...

Pysiaczku chyba nie pisałaś, co masz za sofę w salonie? Nierozkładana jest?

 

Suuuper wszystko, w takich wnętrzach czułabym się idealnie:)

 

P.S. Może napiszesz przepis na masę do kładzenia cegiełki i na fugi? Też sami będziemy kładli.. domyślam sie ,że z noworodkiem na ręce:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie Pysiaczku u Ciebie:yes::)

 

Dzięki Anetko :)

 

o maj ;) kącik umywalkowy boski!! :)

 

Cieszę się Venus :D

 

Hej, hej Pysiaczku! Tak jak i reszta wcześniej przez Ciebie pokazywana, łazienka też urocza.

A ja od razu z pytaniem. Widzę, że masz prysznic i to z dużą ilością szkła. Powiedz mi jak utrzymujesz go w czystości. Czy po każdym myciu się wycierasz szyby do sucha? Czym je czyścisz? Ja kiedyś sobie zaniedbałam takie wycieranie do sucha i zostały mi takie "łezki" z wapna i nie umiem tego doczyścić, mimo, że szyba isi klin :)

 

aneczko w prysznicu mamy powieszoną ściągaczkę i kto się kąpie ostatni ten ściąga nią wodę z szyb. To wiele daje. Tak naprawdę jakieś ślady z kropli robią się wtedy tylko przy samej ramce czy przy klamce - elementy gdzie ciężko jest menawrować ściągaczką ;) A poza tym co jakiś czas spryskuję kabinę płynem do kabin z Lidla (W5 się nazywa czy jakoś tak) i spłukuję wodą. Fajny i tani preparat!

 

 

Te pierwsze 4 oglądałam bo są z tego sklepu co już mi tu Czejena pokazała :yes: Podobają mi się zwłaszcza nr 3 i 4 :D

Fajna jest też ta propozycja od Ciebie Aga z tego sklepu madeforhome - jakby tak przemalować to srebro na szarość (a może i nie ;)). Zaraz zobaczę co tam jeszcze mają :)

Wczoraj licytowałam wieszaczek na allegro i zapomniałam o końcu aukcji i mnie przebili :o :D

 

Pysiu,

łazienka śliczna, oryginalna, taka inna od wszystkich!!!!!

 

A kiedy będzie fotel?????????

 

Sharlot dzięki :D

Fotel ma być jutro albo w czwartek - mam nadzieję, że jutro :D

 

Jej, trochę mnie nie było - a tu takie cuda! Podziwiam tę wspomnianą wcześniej patchworkowość - to wielka sztuka łączyć tak harmonijnie rożne elementy. Brawa! No i te cegły... Dzięki linkowi z allegro mam już pomysł i na parapety zewnętrzne, i na schody, i jeszcze okazuje się, że producent jest w okolicach gdzie mieszka mój szwagier :)

Pokazuj dalej Pysiaczku - uczta dla oka.

 

waderko witaj w mych skromnych progach! :) Napisałaś mi tak wiele miłych słów, że aż mnie zatkało, a to przecież Ty jesteś miszczynią :yes: Cieszę się, że link do cegiełek się przyda :wiggle:

 

Ale wstyd... wstyd że dopiero Nemiś mnie tu skierowała.. Kajam się!!! I witam na wątku.

No i zapowiadam, że będę pomysły ściągała wręcz perfidnie:D

 

Mam dość głupie pytanie.. mianowicie jak mniej więcej objętościowo wyglądają te paki z cegłą?

Bo dokładnie tę mam zaplanowaną w salonie.. a za kilka dni jedziemy z mężem z Pomorza na Śląsk.. w sumie może by miało sens przez Wawkę pojechać. Mamy VW sharana. wlazłoby np. 10 m2? plus nas dwoje plus pies?

 

Tapetę ściągam do siebie:D cegiełki tyż, no i żyrandol tyż ściągam...

Pysiaczku chyba nie pisałaś, co masz za sofę w salonie? Nierozkładana jest?

 

Suuuper wszystko, w takich wnętrzach czułabym się idealnie:)

 

P.S. Może napiszesz przepis na masę do kładzenia cegiełki i na fugi? Też sami będziemy kładli.. domyślam sie ,że z noworodkiem na ręce:D:D

 

anagat Ty przynajmniej się ujawniłaś a ja Ciebie podczytuję od czasu do czasu po cichu :oops:

Ściągaj do woli, ale naprawdę nie wiem czy jest co :o :)

Aha i gratuluję obecnego stanu! :D

 

Jeśli chodzi o cegiełki to my zamówiliśmy chyba 14mkw to było jesli dobrze pamiętam 28 pudełek o wymiarach mniej więcej 26cm na 60cm na jakieś 7cm. Tylko trzeba przyznać, że ciężkie jest takie pojedyncze pudełko, które mieści ok.0,5m cegieł.

Myślę, że do takiego samochodu powinnieście spokojnie dać radę spakować 10mkw :yes:

Aha no i my jeszcze braliśmy od razu fugę od tego pana z allegro. To też było ok.4 worków takich gdzięs 10kg?

Także przepisu na fugę nie napiszę bo kolor pan nam zrobił (napisaliśmy tylko, że jasnoszary chcemy), a później mąż po prostu ten proszek z wodą mieszał do konsystencji jaka była mu wygodna do kładzenia (raczej gęstsza niż rzadsza). A kładlismy cegły na taki gotowy klej

http://www.icmarket.pl/images/soudal-klej-do-glazury-24a-icmarket.jpg

Oraz na taki sam gotowy z firmy Mapei (o dziwo tańszy od Soudala). Oba do nabycia w Castoramie :)

 

W salonie mam ektorpa z Ikei nierozkładanego 3 osobowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w rankingu prowadzi chyba ten wieszaczek, choć nie wiem czy nie za beżowy on dla mnie trochę jest

http://nokautimg1.pl/p-86-e4-86e45ab08550dfa8dddecb7720cf8b19500x500/wieszak-lazienkowy-le-bain.jpg

 

Jest też wersja podwójna ale niedostępna w sprzedaży - szkoda bo całkiem zgrabna jest mimo, że to dwójka.

http://www.simpleliving.pl/upload/images/product_362_big.jpg

 

Chciałabym do niego jakby co jeszcze dopasować jakąś zawieszkę - żeby nie był jednym elementem z tej serii w łazience :)

 

 

anagat no ja nie wiem jak mogłaś ektorpa nie rozpoznać? Pewnie przez te moje super zdjęcia :rotfl:

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w rankingu prowadzi chyba ten wieszaczek, choć nie wiem czy nie za beżowy on dla mnie trochę jest

http://nokautimg1.pl/p-86-e4-86e45ab08550dfa8dddecb7720cf8b19500x500/wieszak-lazienkowy-le-bain.jpg

 

Jest też wersja podwójna ale niedostępna w sprzedaży - szkoda bo całkiem zgrabna jest mimo, że to dwójka.

http://www.simpleliving.pl/upload/images/product_362_big.jpg

 

Chciałabym do niego jakby co jeszcze dopasować jakąś zawieszkę - żeby nie był jednym elementem z tej serii w łazience :)

 

 

anagat no ja nie wiem jak mogłaś ektorpa nie rozpoznać? Pewnie przez te moje super zdjęcia :rotfl:

 

Wieszaczki fajne.. duużo ich w Ire w sklepach, za to w łazienkach nigdy nei widziałam. Ich wystrój wnętrz pozostawia wieeeele do życzenia!

 

A co do Ektorpa, to ja nie wiem.. zrzucam na ślepotę ciążową, bo na nic innego nie mogę:D Wstyd i hańba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki yokasta, że dałaś znać :yes: Wiem też, że ta gałka odstaje na 6,5cm (znalazłam na allegro :D) także dziś sobie to pomierzę w domku :wiggle: Szkoda, że nie mam już kompletnie miejsca na duży taki wieszak z półeczką :bash:

 

U mnie w łazience tylko sztuczne światło, więc to jest dopiero wyczyn dobrze coś uchwycić ;)

 

A jeszcze takie głupie pytanko mam :oops: Ten wieszak ma z tyłu jakąś dziurkę żeby na kołku to zawiesić czy tylko samym rantem się na kołku trzyma?

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczyni hehe, umiecie koleżanko poprawić mi humor od przedpołudnia :)

 

Anagat, ja bym się o gabaryty tych płytek nie martwiła przy Sharanie, ale o wagę - czasem lepiej zapłacić za kuriera niż za wymianę amortyzatorów (pisze z autopsji, bo mam właśnie dwa tylne do wymiany w caddym - i trochę mnie to po kieszeni uderzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczyni hehe, umiecie koleżanko poprawić mi humor od przedpołudnia :)

 

Anagat, ja bym się o gabaryty tych płytek nie martwiła przy Sharanie, ale o wagę - czasem lepiej zapłacić za kuriera niż za wymianę amortyzatorów (pisze z autopsji, bo mam właśnie dwa tylne do wymiany w caddym - i trochę mnie to po kieszeni uderzy).

 

no fakt.. trafne spostrzeżenie:D

Zobaczymy, obgadam sprawę z moim nadwornym mechanikiem i kierowcą, i mężem w jednym i jakąś decyzję podejmiemy..

Bo jak teraz nie kupimy , to zamiast cegiełek będzie tapeta;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...