Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ilonka Ty i leniwa to dwa różne słowa przecież :lol2:

 

Poniedziałkowe chyba jeszcze bardziej leniwe powinny być bo przecież po weekendzie to już się nic nie chce ;)

 

Yokasiu no ciężko mi się jakoś streścić no. Wstydliwa ta Twoja synowa musi być najwyraźniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku - liczyłam na dobre wieści, a Ty jeszcze w dwupaku się męczysz ;)

 

A u nas - mały plac boju. Laktacja mi się chyba za wolno rozkręcała (podobno przez eythyrox tak się dzieje, chociaż żaden lekarz tego nie potwierdza), Bartek był ciągle głodny, mało spał w nocy, cały czas chciał cyca. Teraz czasami ma problem ze spaniem, nawet jak jest najedzony. Jak odkładam go do łóżeczka, 5 min po karmieniu, gałki robią się jak 5zł i nie ma mowy o spaniu :no: Czasami nie może się dobrze najeść, bo zasypia przy cycku i nie ssie. I tak się bujamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku - liczyłam na dobre wieści, a Ty jeszcze w dwupaku się męczysz ;)

 

A u nas - mały plac boju. Laktacja mi się chyba za wolno rozkręcała (podobno przez eythyrox tak się dzieje, chociaż żaden lekarz tego nie potwierdza), Bartek był ciągle głodny, mało spał w nocy, cały czas chciał cyca. Teraz czasami ma problem ze spaniem, nawet jak jest najedzony. Jak odkładam go do łóżeczka, 5 min po karmieniu, gałki robią się jak 5zł i nie ma mowy o spaniu :no: Czasami nie może się dobrze najeść, bo zasypia przy cycku i nie ssie. I tak się bujamy...

 

Dorkotko, u mnie też problemy z laktacją i też na euthyroxie, ale nie wpadłam, że to może mieć jakiś wpływ, na pewno miało na mój wisielczy nastrój, bo zaraz po porodzie miałam zmniejszyć dawkę (żeby można było zdiagnozować, co mi właściwie jest) i się zaczęły huśtawki.

Co do problemów, rzeczywistość w pierwszych tygodniach i u nas nie była różowa, pisałam o tym pysiakowi na priv :yes: - ale pocieszę Cię, że jak tylko poznasz Bartka, nauczysz się odczytywać, o co mu chodzi, co lubi, a czego nie, jak go uspokajać (nasz uwielbia np. klepanie po plecach i muzykę klasyczną :lol2:) - będzie lżej :yes: :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonka - mam wrażenie, że Bartek lubi tylko cyca :) bo nic innego nie jest w stanie go uspokoić :no:

 

Co do tarczycy, mi w szpitalu pediatra powiedział, że powinnam zrobić małemu TSH, fT3 i fT4 dopiero pod koniec 3tyg życia. Trochę mnie to zdziwiło, po tym co pisałaś przy okazji swojego porodu. Z drugiej jednak strony kojarzy mi się, że nie ma określonych norm dla tak małych dzieciaczków...

 

Czyżby u pysiaczka coś się zaczęło wykluwać?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko ależ bardzo proszę to kiedy masz wolny termin? :lol2:

 

Ja nic nie piszę, bo nic się nie dzieje i nie ma się czym chwalić :p

 

A w ogóle to wyszłam z domu a zapomniałam zamknąć zakładkę z muratorem i pewnie się świeciło, że jestem a wcale mnie nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...