Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już pokazuję fotel :wiggle:

Oczywiście tak jak podejrzewałam uchwycenie fioletowego koloru jest strasznie ciężkie. Dyplomatycznie napiszę, że prawdziwy kolor fotela to jest coś pomiędzy tym co Wam pokazuję :D

 

Aga mam pytanie czy Twoje mebelki też tak specyficznie pachną? Przypuszczam, że to ta tkanina tak daje nowością ;)

 

DSC_0439.JPG

 

DSC_0441.JPG

 

Zbliżenie na kolor ;)

DSC_0444.JPG

 

Reszta jutro bo dziś już mocy nie ma i kartony wszędzie się walają ;) Poza tym nie mamy uchwytów do szafy jeszcze bo żadne z Ikei nam nie podpasowały :)

 

PS.yokasia pozytywne nastawienie najważniejsze :D

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Aga mam pytanie czy Twoje mebelki też tak specyficznie pachną? Przypuszczam, że to ta tkanina tak daje nowością ;)

 

Jest, wreszcie jest!!!:wave:

Pysiaczku piękny:yes: Kształt i kolor BOSKI! Najbardziej zbliżony fiolet do realnego jest na pierwszym zdjęciu- ciemny i śliczny:D Odnośnie zapachu, to owszem troszeczkę czuć było łóżko nowością, ale to kwestia kilku dni:yes: To na pewno materiał, bo jak dostałam próbki materiału zapach był ten sam;)

 

Aż mam ochotę wtulić się w tego uszaka z gorącą herbatką..... mogę być pierwsza?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pierwsza niestety nie będziesz bo ja już wczoraj go testowałam :lol2: Ale zapraszam serdecznie na herbatkę i nawet miejsca Ci ustąpię :D

Ty jedyna wiesz jak ten kolor może wyglądać w rzeczywistości ;) Naprawdę jest to taki elegancki odcień fioletu, że tak powiem :yes: Bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że ten zapach szybko wywietrzeje bo dziś rano jak wstałam i przeszłam koło salonu to http://emoty.blox.pl/resource/651.gif

 

Dziewczynki fotel dziękuje za komplementy :D

A i docelowo nie wiem jeszcze czy będzie stał tu czy pod oknem. Musimy z nim pojeździć, ale najpierw muszę wywalić ze środka salonu mega karton z innymi kartonami po wyprawie do I. (dziś mamy taki zamiar ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...