Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga pierwsza niestety nie będziesz bo ja już wczoraj go testowałam :lol2: Ale zapraszam serdecznie na herbatkę i nawet miejsca Ci ustąpię :D

 

:hug::hug:

 

Ty jedyna wiesz jak ten kolor może wyglądać w rzeczywistości ;) Naprawdę jest to taki elegancki odcień fioletu, że tak powiem :yes:

 

Taaaak, to piękny odcień fioletu- taki głęboki i ciemny:D

 

mam nadzieję, że ten zapach szybko wywietrzeje bo dziś rano jak wstałam i przeszłam koło salonu to http://emoty.blox.pl/resource/651.gif

 

Pysiaczku to potrwa parę dni- u nas nic już nie czuć. Może go w weekend wystaw na balkon na kilka godzin?

Każdy materiał ma inny zapach. Naszych sof np. kompletnie nic, a nic nie było czuć. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dzięki - utwierdzacie mnie tylko w przekonaniu, że to był dobry zakup :)

 

Aga nie mam pojęcia jaka pogoda ma być w weekend a poza tym chyba nam nie przejdzie przez drzwi balkonowe (mąż go ledwo do salonu wcisnął :lol2: )

Czejena materiał to welur :)

Beatko oczywiście zapraszam :D

Ilonka kocyk fajny zwłaszcza na zimowe wieczory na kanapce :D

Paula póki co nie miałam czasu na poczytanie w nim książki ale z pewnością będzie do tego idealny :yes:

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty poza tym, że zatrudniają najgorszą z możliwych firmę kurierską to nie :)

Fajnie można z nimi wszystko dogadać, wszelkie zmiany co chciałam zrobili, także jestem zadowolona :yes:

No i mógłby tak ten mebelek nie capić, ale nie wiem czy to akurat uwaga do firmy, czy do tkaniny :lol2:

 

Masz jakiś konkretny termin na łóżko?

Takie duże gabaryty to oni swoim transportem przywożą, więc nie powinno być obsuwy w tej kwestii u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty

 

 

Masz jakiś konkretny termin na łóżko?

Takie duże gabaryty to oni swoim transportem przywożą, więc nie powinno być obsuwy w tej kwestii u Ciebie ;)

Co do terminu ,to obiecali mi ,że na początku grudnia to łóżko będzie i tak właśnie Pani mówiła ,że przywiozą własnym transportem:)a zapach to pewnie jest od tkaniny ,bo próbki które mi przysłali też tak capiły:Dpo kilku dniach pewnie przestanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...