Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja właśnie też przerzucałam wątek, żeby się dowiedzieć skąd taki. A na prv to i o cenę mogę zapytać...

 

aneczko już Ci Aga wysłała, więc nie będę powielać :D

 

Aneczka jak chcesz, to mogę Ci wysłać, bo w wątku to raczej nie znajdziesz:no:

 

No na wątku nie ma informacji, ale sama nie wiem czemu w sumie? :D Jak ktoś chce to nie ma problemu podam - przecież mi nie wykupicie już :lol2:

 

pysiaczek a a a a a ja mam pytanie :oops: gdzie są zdjęcia szafy i innych zdobyczy :D:lol2::hug:

 

Andżeliko no racja miały być a nie ma :rolleyes:

Trochę mamy ostatnio sajgon w domu i czasu na nic nie ma - wiem, wiem takie pokrętne tłumaczenia ;)

Obiecuję fotki w weekend bo będzie imprezka rodzinna, więc i tak muszę wszystko na błysk wysprzątać to i okazja do cyknięcia zdjęć będzie :D

 

czy ja tez mogę prosić o namiar na firmę od fotela? :)

na [email protected]

wielkie dzięki

 

mleczajka nie wiem czy Aga podawała Ci już namiar, więc zaraz Ci podeślę na prv :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mleczajka firanki w salonie są z LM z jakiejś wyprzedaży po 10zł sztuka dlatego wzięłam, żeby tymczasowo okna przysłonić ;)

Docelowo potrzebuję coś bardziej przeźroczystego i totalnie gładkiego. Myślę o woalu, ale to chyba na wiosne zlecę uszycie :yes:

 

Podwójne karnisze mam: w sypialni z castoramy a w salonie w LM. W obu przypadkach są one składane przez nas z pojedynczych elementów kupionych w tych sklepach. Tzn. kupowaliśmy osobno drążki, osobno łączniki do nich i osobno trzymania. A dlatego mamy jeden stąd, a drugi stąd, że w castoramie nie mieli 3m rurek a takie potrzebowaliśmy do salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja tez mogę prosić o namiar na firmę od fotela? :)

na [email protected] wielkie dzięki

Pysiaczek już wysłała:)

 

Dziewczynki na allegro jest to sprzedawca iwonamaciej, a link do ich strony niech poda agawi bo ja nie mogę namierzyć :)

Pysiaczku skoro już ujawniłaś, to podaję link (ale żeby nie było, że robię firmie reklamę:p)

http://chesterfield-meble.com.pl/

 

Moja mam szyje teraz do całego domu firanki z woalu w kolorze krem- materiał jest piękny- leciutki, lejący i elegancki:rolleyes:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiem przepraszam obiecałam i nawaliłam :roll:

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że od piątku choroba położyła mnie do łóżka. A w sobotę urodziny męża z imprezą u nas! Cały piątek przespałam, dzięki czemu w sobotę rano w końcu miałam normalną temperaturę. Wstałam więc z rana, zrobiłam torta (całe szczęście u nas był tylko deser a obiad w restauracji, bo inaczej nie dałabym na pewno rady i trzeba by było wszystko odwołać), wysprzątałam mieszkanie i tak się tym wszystkim nakręciłam, że jakoś funkcjonowałam do wieczora. A potem jak poszłam do łóżka to leżę do dziś a od poniedziałku jestem na antybiotyku :rolleyes:

Mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej i wstanę, a najdalej jutro będę mogła zrobić jakieś zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...