Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karna, Magduśka, psosin, narendil, ida2, madileo, GUMISIOWA, ane3ka1, AgaKuba, kasia_sw, nicol21, yokasta, paula_71, ol(g)a i kasia_1982 o rany jak Was dużo!!! Przede wszystkim witam Was serdecznie i dziękuję za wszystkie miłe słowa i pochwały pod moim (naszym) a w zasadzie naszego mieszkania adresem :D

 

agawi tapeta w sypialni to dokładnie Rasch Soft Velvet :yes: Zastanawiałam się nawet nad tą drugą wersją kolorystyczną, ale wydawała mi się za ciemna do sypialni. A teraz patrząc u Ciebie wcale już tak nie uważam - jest świetna. W zasadzie obie podobają mi się na równi i naprawdę problem z doborem tapet to ja miałam okropny!

 

Tapet w wersji mnogiej bo w salonie też jedna ściana (ta, której jeszcze nie pokazałam ;)) będzie w tapecie. W końcu się zdecydowałam, zakupiłam i jak nic nie pokrzyżuje nam planów to jutro kładziemy :)

 

psosin u mnie problem był taki, że podobały mi się i meble nowoczesne i takie ciut postarzane. Zdecydowałam się na ich mix a w zasadzie jedną szafeczkę tak bardziej na staro i cieszę się, że i Wam się to podoba :) U Ciebie też będzie na pewno super. Mnie zachwyca Twój kredens ale w mieszkaniu nie mam jednak przestrzeni na takie meble no i z wkomponowaniem go do tego co już mam musiałabym się jednak bardziej nagłowić ;)

 

madileo u nas to akurat mąż mnie urabiał na tą cegłę w kuchni :lol2: Cieszę się, że udało mu się mnie przekonać :)

 

aneczko cegły to tak naprawdę płytki :yes: Tutaj link do aukcji gdzie je kupowaliśmy http://allegro.pl/stara-cegla-skalna-plytki-ceglane-scienne-i1864683147.html

Z tego co się orientuję jest to dość popularny sprzedawca, polecany na wątku o Cegle we wnętrzach.

 

kasiu dziękuję :) To wszystko też dzięki dodatkom od Ciebie ;)

 

yokasta takie słowa od Ciebie to jest dopiero komplement :D Bardzo serdecznie Ci dziękuję bo chyba w końcu odkryłam nazwę stylu tego co mam w mieszkaniu - to faktycznie jak patchwork :yes: :)

 

paula ja u Ciebie nieustannie bukuję kącik w sypialni ten z wiadomym białym stoliczkiem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Prawdę powiedziawszy to już przytupywałam niecierpliwie http://emots.yetihehe.com/2/tuptup.gif bo wątek mi jakoś nieznany. No ale trudno znać wszystko, bo by trzeba było nie odchodzić od kompa. A swoją drogą to sprzedawca na Allegro ma pikne zdjęcia! W szczególności kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - nas też urzekły zdjęcia tego sprzedawcy i to dlatego zdecydowaliśmy się na tą płytkę :yes:

 

W wątku o "Cegle we wnętrzach" dużo osób też poleca i pokazuje wnętrza właśnie z tą cegłą skalną, więc możesz sobie popatrzeć jak to się u różnych osób prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi tapeta w sypialni to dokładnie Rasch Soft Velvet :yes: Zastanawiałam się nawet nad tą drugą wersją kolorystyczną, ale wydawała mi się za ciemna do sypialni. A teraz patrząc u Ciebie wcale już tak nie uważam - jest świetna. W zasadzie obie podobają mi się na równi i naprawdę problem z doborem tapet to ja miałam okropny!

Noo ja też się nie mogłam zdecydować- myślałam, że ta jaśniutka będzie za blada, bo sypialnię mamy dość dużą. U Ciebie pysiaczku wygląda super:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja melduję się jako podglądająca! :) Super że w końcu masz swój wątek :D o tym że mi się u Ciebie podoba pisałam już w swoim wątku ale się powtórzę: bardzo mi sie u Ciebie podoba :yes:

 

Na samym początku urządzania naszego M. też miałam ochotę straszną na cegłę w kuchni. Potem mi przeszło. Następnie po głowie chodziła biała cegła ale też przeszło. Ale jak zobaczyłam Twoje cudne wnętrza to miłość do cegły wróciłam z dwojoną siłą! Zamęczam M. zdjęciami Twojego mieszkania i planami o cegle w kuchni :)

 

A tak w ogóle to na którym piętrze mieszkasz? Żebym wiedziała w które okna się gapić wypatrując cegły :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Ilonkę, Korozję, reni, hazeleyes, bogumil = Beatę ;) i mleczajkę :) Dziękuję za wszystkie komplementy i cieszę się, że podoba Wam się u nas :D

 

Noo ja też się nie mogłam zdecydować- myślałam, że ta jaśniutka będzie za blada, bo sypialnię mamy dość dużą. U Ciebie pysiaczku wygląda super:yes:

 

Ja myślę agawi, że u Was lepsza jest ta, którą wybrałaś Ty, a u nas ta którą wybrałam ja :D Właśnie ze względu na gabaryty pomieszczenia :yes:

 

pysiaczek :jawdrop:

Piękne mieszkanko, świetny klimat :yes: Dlaczego tak długo ukrywałaś te cudowności?

 

Ilonko bardzo dużo czasu zajęło nam doprowadzenie mieszkania do takiego stanu, że można je było pokazać ;) Na początek mieliśmy tylko sypialnię gotową i łazienkę i kuchnię tyle o ile tzn.żeby dało się mieszkać. A salon dopiero teraz w październiku (od grudnia zeszłego roku!) w końcu się skończył (no prawie!) i nadaje się do pokazania :)

 

Zamęczam M. zdjęciami Twojego mieszkania i planami o cegle w kuchni :)

 

A tak w ogóle to na którym piętrze mieszkasz? Żebym wiedziała w które okna się gapić wypatrując cegły :rotfl:

 

Aniu życzę pomyślnego zamęczania M. :D Musi ulec - nie ma wyjścia :D A cegiełkę kładzie się naprawdę przyjemnie. Gorsze jest fugowanie, ale i to poszło mężowi sprawniej niż przypuszczaliśmy :yes:

 

Mieszkamy na I piętrze. A Wy? :D

 

Zaintrygowało mnie zdjęcie z fragmentem łazienki, pokażesz więcej. Co jest za umywalką? Czym jest pomalowana ściana i jak uzyskaliście taką fajną fakturę?

 

mleczajka tak naprawdę to jest wc a nie łazienka. Łazienki nie pokazywałam jeszcze wcale (czekam aż mąż zawiesi lustro - może się kiedyś doczekam :mad:)

Wc jest tak małe, że ciężko pokazać w nim cokolwiek więcej ;) Struktura na ścianie jest robiona tynkiem gotowym, np.knaufem i "blachą". Ściany w tym pomieszczeniu były baaaaardzo krzywe (blok z płyty) i jak zaczęlibyśmy kłaść rygipsy i je równać to pomieszczenie byłoby jeszcze mniejsze. Tak więc był tylko na szybko narzucony na ścianę jakiś rotban i na to później taką packą kładziona ta gotowa gładź. Potem farba 2x. Ciężko się trochę maluje po takiej strukturze. Jakby co to polecam wałek z długim włosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej co to za zakładanie nowych wątków jak mnie nie ma? I potem mi jest głupio, bo pojawiam się dopiero po 3 dniach... :(

 

Mieszkanko superowe - nie sprawiało wrażenia, że jest takie duże. :)

 

Chciałam się zapytać o to co masz za dywan i jaką szafkę RTV. Chyba nie pisałaś nigdzie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało nam się w końcu położyć tapetę w salonie, dzięki czemu w końcu wszystkie ściany nadają się do pokazania :)

 

Wczoraj wieczorem przy świetle:

DSC_0374.JPG

 

DSC_0376.JPG

 

DSC_0384.JPG

 

I dziś rano przy świetle dziennym:

DSC_0390.JPG

 

DSC_0397.JPG

 

Powiesiłam też tymczasowe firanki ;)

DSC_0396.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nemi :) Z tego co kojarzę miałaś urlop, więc absolutnie nie masz co sobie zarzucać, że Cię tu nie było, bo byłaś w duuuuuużo lepszym miejscu :D:D:D

 

Dywan jest z Ikei nazywa się Erslev, ale z tego co wiem nie ma już w sprzedaży szarych. Tutaj link do innego dostępnego koloru http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00070088/

 

Szafka pod tv to dwie 120cm szafki z serii Besta z Ikei z frontami białymi w połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę miałaś urlop, więc absolutnie nie masz co sobie zarzucać, że Cię tu nie było, bo byłaś w duuuuuużo lepszym miejscu :D:D:D

 

No powiedzmy. :yes: Ale na pewno TAM było cieplej. Dziś w Krakowie mamy całe 6 stopni.

 

Dywan jest z Ikei nazywa się Erslev, ale z tego co wiem nie ma już w sprzedaży szarych. Tutaj link do innego dostępnego koloru http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00070088/

 

Szafka pod tv to dwie 120cm szafki z serii Besta z Ikei z frontami białymi w połysku.

 

Ja to mam jednak pecha z tymi dywanami - to już trzeci, który mi się spodobał i znów nie ma. :) No nic, wrócę chyba do koncepcji wykładziny, bo nic innego chyba nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...