Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak zdążę w tym tygodniu to najwyżej do Nanu Nana skoczę :)

 

psosin w Goleniowie to ja bywam ale raz na rok mniej więcej :)

 

 

 

To co odliczanie do świąt chyba czas zacząć bo zostało 5dni? http://smileys.smileycentral.com/cat/17/17_1_12v.gif

 

 

http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_73.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_59.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_76v.gif http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_77v.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antracytowa dziękuję pięknie :)

Szafeczka o której piszesz jest z Lidla i była w sprzedaży jakoś we wrześniu. Śledz stronę sklepu bo tam są gazetki, a czasem takie towary się powtarzają :yes:

a, no właśnie coś mi się kojarzyło, że gdzieś podobną już widziałam ;) była we wrześniu na reklamie przystankowej, ale niestety jej wymiary mnie trochę odstraszyły - myślę, że mogłaby nie zmieścić się do mojego mini-przedpokoju.

 

Jestem ciągle pod wrażeniem zagospodarowania metrażu nieapartamentowego. Chyba widziałam gdzieś pośród postów info dotyczące ogólnych wymiarów mieszkania, a mnie ciekawi jakiej wielkości jest pokój z tym szarym 3os. Ektorpem oraz jaki jest metraż sypialni (bo też planowałam wstawić w okolicy łóżka 3 Malmy).

 

W galerii na picassie natknęłam się na zdjęcie desek na balkonie, które bardzo fajnie odmieniły blokowy balkon. Chciałam więc zapytać czy one są na stałe? A jeśli tak, to czy są już po zimowaniu? I jak się sprawuje takie drewno wystawione na deszcz, śnieg i mróz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, no właśnie coś mi się kojarzyło, że gdzieś podobną już widziałam ;) była we wrześniu na reklamie przystankowej, ale niestety jej wymiary mnie trochę odstraszyły - myślę, że mogłaby nie zmieścić się do mojego mini-przedpokoju.

 

Jestem ciągle pod wrażeniem zagospodarowania metrażu nieapartamentowego. Chyba widziałam gdzieś pośród postów info dotyczące ogólnych wymiarów mieszkania, a mnie ciekawi jakiej wielkości jest pokój z tym szarym 3os. Ektorpem oraz jaki jest metraż sypialni (bo też planowałam wstawić w okolicy łóżka 3 Malmy).

 

W galerii na picassie natknęłam się na zdjęcie desek na balkonie, które bardzo fajnie odmieniły blokowy balkon. Chciałam więc zapytać czy one są na stałe? A jeśli tak, to czy są już po zimowaniu? I jak się sprawuje takie drewno wystawione na deszcz, śnieg i mróz?

 

antracytowa ja wymiarów siedziska z głowy nie podam, ale nasz przedpokój równie miniaturowy i weszła i nie zawadza co najważniejsze :)

 

Bardzo dobrze to ujęłaś, że nasz metraż nie jest apartamentowy :D Mieszkanie ma 73,3mkw dokładnie. Nie mam niestety nigdzie jego rzutu bo ma już lat a lat i kiedyś to się chyba takich rzeczy nie dostawało wraz z zakupem mieszkania :rotfl:

 

Przybliżone wielkości pokoi znam i podaję: salon ma nieco ponad 18mkw a sypialnia 12mkw w maleńkim haczykiem :)

Oba pomieszczenia to prawie kwadraty :)

 

Deski na balkonie to modrzew ryflowany. Są przytwierdzone na stałe, ale były kładzione dopiero w październiku, więc zimy za sobą jeszcze nie mają. Mam nadzieję, że nic złego z nimi dziać się nie będzie - w końcu to takie samo drewno jak ludzie kładą na tarasy w domach a też przecież na zimę ich nie zakrywają - chyba mam rację :confused:

 

I dziękuję bardzo za wszystkie pochwały raz jeszcze :lol:

 

Umarłam:rotfl::rotfl:

 

Ha! Choć raz udało mi się Ciebie Aga zaskoczyć :D

 

Pysiaczku melduję że w realu są turkusowe ozdoby :D (może ich ilość nie powala ale może coś tam wypatrzysz dla siebie ;)) i śliczne srebrne brokatowe reniferki za 1 zika! :rotfl: Kupiłam 3 ale jutro idę dokupić jeszcze:lol:

 

Korozjo melduję, że choinka ubrana (wczoraj) i tak nam się podoba cała na biało, że nawet już się nie fatyguje po inne bombki :D

Poza tym i tak nie byłoby ich już gdzie zawiesić ;)

Zostawiam misję turkus na za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już wczoraj pisałam (ale nie u siebie na wątku), że próbowałam wczoraj zrobić zdjęcie tylko przy nastrojowym świetle i lampkach żeby oddać klimat jak nam się pięknie cegielki podświetlają od tych lampek choinkowych i kicha :bash: Na żywo jest super, a na zdjęciu ciemność, ciemność!

A z lampą jak zrobiłam zdjęcie to już nie to samo :(

Jak rozkminię ustawienia aparatu i uchwycę to jakoś ładnie to na pewno się pochwalę :p

 

antracytowa ja mam tylko te dwa pokoje w niby kwadracie - pozostałe dwa to to wieloboki przypominające prostokąt, a kuchnia to w ogóle kiszka jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia choinki ;)

Oczywiście za dnia nie udało się jej już sfotografować - takie rzeczy to dopiero w sobotę jak coś ;)

 

Mam kilka zdjęć przy różnym świetle, więc mam nadzieję, że coś tam zobaczycie :wiggle:

 

0.jpg

 

1.jpg

 

7.jpg

 

10.jpg

 

I kilka innych świątecznych akcentów u nas :)

2.jpg

 

3.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...