Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia :)

 

Ja swoje już Wam pozostawiałam, a tym, które wątku nie mają chciałam tutaj życzyć

 

Radosnych świąt, wszystkiego najlepszego, cudownie rodzinnej atmosfery i magicznie spędzonego czasu w gronie najbliższych

 

nemi ten pogrom w sklepach przed świętami jest straszny :yes: Szkoda, że nie było latarenki - podesłałabym swoją ale raczej już nie zdąży dojść :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img215.imageshack.us/img215/876/30684z7mj10a4rz.gif

 

Wesołych świąt! Bez zmartwień,

Z barszczem, z grzybami, z karpiem,

Z gościem, co niesie szczęście!

Czeka nań przecież miejsce.

Wesołych świąt! A w święta,

Niech się snuje kolęda.

I gałązki świerkowe

Niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych świąt! A z Gwiazdką! -

Pod świeczek łuną jasną

Życzcie sobie jak najwięcej

Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

 

Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt - życzy nemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi ten pogrom w sklepach przed świętami jest straszny :yes: Szkoda, że nie było latarenki - podesłałabym swoją ale raczej już nie zdąży dojść :hug:[/color][/size]

 

Pysiaczku kupiłam sobie taką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10156109/

 

Wstawiłam świeczkę i wygląda całkiem ok. :)

 

Pysiaczku jak będziesz mieć chwilkę, napisz proszę jak robiłaś fotki lampek choinkowych, świec, etc - te ciemniejsze? Próbowałam dziś walczyć ale aparat zupełnie nie chciał współpracować i po prostu albo włączała mi się lampa i fotka całkiem traciła klimat albo wychodziła nieostra... Inna sprawa, że fotograf ze mnie to też taki jak z koziej d... trąba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1010171.JPG

Spokoju i radości, tylko miłych gości! Smacznej Wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku. Przyjaciół jakich mało. Przez życie idźcie śmiało! Niech miłość bez ustanku Was dotyka. A w Nowym roku szczęście spotyka!

 

życzy Korozja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...