Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beauty u nas po tygodniu było już zdecydowanie mniej czuć. I teraz wydaje mi się, że nie capi już wcale, choć czasem coś jeszcze zaleci od tego fotela ale nie jest to to, co na poczatku. Także głowa do góry, myślę, że za 2tyg max brzydki zapach to będzie tylko wspomnienie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam krzesła dziś w pracy też Wam podmienili (na węższe)?

:rotfl::rotfl:

 

Ja jeszcze nie wiem, bo mam wolne razem z lubym:lol2: Wszystkie projekty pozamykane na ten rok, więc możemy poleniuchować:wiggle: Chociaż tak naprawdę, to załatwiamy wiele spraw i prawie nas w domu nie ma:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty jestem ze Szczecina i nistety u nas nie było. Ale spokojnie - jeszcze je dorwę :D

 

Aga roladę piekłam :yes: Nieskromnie mówiąc wyszła mi super jak na to, że robiłam ją pierwszy raz :D Niestety zapomniałam cyknąć zdjęcia po upieczeniu a przed zawiezieniem do rodziców no a potem nie było już czego fotografować ;) I cała rodzina ją komplementowała także dzięki za tak dobry przepis bo zrobił furorę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakorun dziękuję :) Ja miałam suszyć pomarańcze ale najzwyczajniej się nie wyrobiłam w tym roku! Także za rok je dowieszę na choinkę :yes:

 

Andżeliko dziękuję Ci bardzo za te wymiary. Troszkę mocno wysoka ta bieliżniarka, no ale może można zamówić coś niższego jeśli robią indywidualne zamówienia :) A czy mogłabyś mi na PW napisać ile zapłaciliście za tą taką od razu pomalowaną u nich w firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...