Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu życzę pomyślnego zamęczania M. :D Musi ulec - nie ma wyjścia :D A cegiełkę kładzie się naprawdę przyjemnie. Gorsze jest fugowanie, ale i to poszło mężowi sprawniej niż przypuszczaliśmy :yes:

No u nas jeśli o to chodzi to kładłby fachowiec albo...ja :DM. nie lubi tego typu "robótek ręcznych".

 

Mieszkamy na I piętrze. A Wy? :D

my na 3:rotfl: na stronie developera widac nawet nasze okno:p

p.s. jak zobaczysz dwa fejsy gapiace sie w Twoje okna to będziemy my:lol::lol:

 

Tapeta prezentuje się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie Pysiaczku!!! :wave::wave:

Macie świetnie urządzone mieszkanie:yes: Yokasia doskonale je podsumowała;)Jest spójne - mimo pozornej wielości wzorów i stylów:) OSZCZegam, że będę stałą podglądaczką:)

 

Witaj mada :)

Bardzo mi miło, że Ci się u mnie podpoba - u Ciebie przecież całkiem odmienny styl i ja go kupuję w całości, ale niestety chyba dopiero przy jakimś kolejnym lokum bo tu mi się mąż na kolejny remont szybko nie zgodzi na bank :lol2:

 

No powiedzmy. :yes: Ale na pewno TAM było cieplej. Dziś w Krakowie mamy całe 6 stopni.

 

Ja to mam jednak pecha z tymi dywanami - to już trzeci, który mi się spodobał i znów nie ma. :) No nic, wrócę chyba do koncepcji wykładziny, bo nic innego chyba nie znajdę.

 

Ja nie wiem nemi ile było dziś u mnie po 6 jak do pracy szłam, ale czapka, szalik, rękawiczki, płaszcz, kozaki to już mus, bo ja jestem straszny zmarźluch i jak weszłam do pracy to od razu były komentarze w stylu "oho zima idzie :D"

 

Za dywanem możesz popatrzeć na allegro bo ja jakiś czas temu widziałam tam jeszcze szary w sprzedaży. Nawet się na niego czaiłam, ale akurat udało nam się pojechać do Poznania (a więc do Ikei :D) i tam na końcówkach asortymentu co są przed kasami wisiały jeszcze dwa :) Czasem warto tam zaglądać :yes:

 

Tapeta prezentuje się PIĘKNIE pysiaczku:yes: Zrobiło się jeszcze przytulniej:D

 

Dziękuję Aga :) Przez tą tapetę nie miałam czasu na pieczenie i zrobiłam tylko na szybko jakiegoś gotowca z kartonika i był taki :sick: Także dobrze, że chociaż sobie popatrzeć mogłam na Twoje ciasteczka :)

 

pysiaczku, dziękuję za odpowiedź. A napiszesz, co to za płytka za umywalką?

 

Już wiem :)

 

Płytka to Tubądzin seria Colors, ale to już wiesz jak widzę :)

 

Przepięknie :D wszystko idealnie do siebie pasuje :) szafeczka z lamką robi wrażenie na tle tej ciemnej ściany....pięknie :)

 

Dziękuję Kasiu :wiggle:

 

No u nas jeśli o to chodzi to kładłby fachowiec albo...ja :DM. nie lubi tego typu "robótek ręcznych".

 

Aniu no u nas to ja nie mam cierpliwości do takiej dłubaniny dlatego robi to mąż ;) Ale wcale nie twierdzę, że kobieta nie dałaby rady :)

 

my na 3:rotfl: na stronie developera widac nawet nasze okno:p

p.s. jak zobaczysz dwa fejsy gapiace sie w Twoje okna to będziemy my:lol::lol:

 

Raz tam kiedyś koło Was przejeżdżaliśmy bo chcieliśmy sobie popatrzeć na nowe budownictwo :) Zwrócił naszą uwagę balkon, na którym ktoś na pleksi czy nie wiem na czym miał jakieś zdjęcia z ciepłych krajów? Ogromne takie, robiły za osłony z boku :)

 

Gapić się w okna nie zabraniam, ale nasze osiedle spore jest i nie wiem czy udałoby Wam się odnaleźć nasz blok :) Poza tym przez okna chyba za bardzo to nic nie widać - no może wieczorem jak zapali się światło, więc zapraszam wtedy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pysiaczku wreszcze wątęk !!:) Ja już Ci u siebie pisałam, że pięknie -cegła w pokoju, cegła w kuchni - UWIELBIAM

przedpokój bombowy i widzę zdjęcia waszych ukochanych gór :) oczywiscie sama wiesz, że nasze "m" bardzo podobne i podobne elementy :) szary ektrop :)

oczywiście podglądam i pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku przepięknie :) Zazdroszczę Ci tego zmysłu. Ja jedynie wiem jak urządzić pokój syna, jeśli chodzi o reszte pomieszczeń to czarna dziura http://ggmania.eu/Emo/emoty_duze/rozne/chybanie.gif

 

Aga ja patrząc na poczynania dziewczyn na forum wcale nie uważam, żebym miała aż taki zmysł ;) Jest tyle pięknych wątków do których mogę tylko powzdychać bo sama na niektóre rzeczy nie mam odwagi, pomysłu a czasem i funduszy ;) Ale fajnie jeżeli piszesz, że mimo wszystko udało mi się jakoś wybrnąć z tego misz maszu i jest ok ;) :)

 

no Pysiaczku wreszcze wątęk !!:) Ja już Ci u siebie pisałam, że pięknie -cegła w pokoju, cegła w kuchni - UWIELBIAM

przedpokój bombowy i widzę zdjęcia waszych ukochanych gór :) oczywiscie sama wiesz, że nasze "m" bardzo podobne i podobne elementy :) szary ektrop :)

oczywiście podglądam i pozdrawiam gorąco :)

 

dagunia witaj :) No zdjęć gór oczywiście nie mogło zabraknąć ;) Mąż wczoraj kupił jakieś dwie nowe górskie grafiki, więc pewnie zastąpią obecne zdjęcia w przedpokoju :) Wiem wiem, że u nas pewne rzeczy podobne :yes: Bardzo żałuję, że u mnie kanapa musiała wyjść pod ścianą i nie mogę dać za nią tej ławy hemnesa, którą Ty masz!

 

Połączenie tapety z ciemną ścianą świetne,strzał w 10kę!!!Ja myślę nad takim kolorem wnęki u siebie w sypialni,w tym okupowanym przez Ciebie kąciku :)

 

Dzięki Paula :) U nas sypialnia była pierwszym malowanym pomieszczeniem - baliśmy się jeszcze wtedy ciemnych kolorów, a teraz pewnie i tam poszlibyśmy w ciemniejsze odcienie, bo z grafitowymi zasłonami jest super :yes:

 

Witaj pysiaczku :)

Dziękuje za tak miłe słowa u Kasi :) ale jak u Ciebie cudnie cudnie, uwielbiam takie klimaty...Pozdrawiam Dominika.

 

Dziękuję Dominiko za miłe słowa :) Twój domek naprawdę ogromnie mi się podoba!

 

Pysiaczku jeżeli możesz podaj symbol farby, którą pomalowana jest ściana za kanapą. Dziękuję. pozdrawiam

 

tasirro podam numer farby jak wrócę do domu i sprawdzę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkradam od agawi przepis na pyszne ciasteczka :lol:

 

A na weekendowy deser polecam bardzo cytrynowe ciasteczka, które mogą przybierać różne kształty i można je przełożyć marmoladą:D

 

Kruche ciasteczka cytrynowe

Składniki:

 

  • 0.5 kg mąki
  • 30 dkg masła
  • 2 żółtka
  • 15 dkg cukru pudru
  • cukier wanilinowy
  • 1 łyżeczka proszku do pieczenia
  • skórka z cytryny
  • sok z 1 cytryny
  • marmolada

Masło, cukier i cukier wanilinowy utrzeć mikserem. Dodać otartą skórkę i sok z cytryny i ucierać przez kilka minut do uzyskania jednorodnej masy. Następnie połączyć ją z mąką (zmieszaną z proszkiem do pieczenia) i wyrobić na gładkie, miękkie, ale spójne ciasto. Rozwałkować na grubość ok. 0,5 cm podsypując mąką, wykrawać foremkami i piec w temp. 180ºC aż do delikatnego zrumienienia spodu. Po wystygnięciu można przekładać marmoladą.

 

http://img849.imageshack.us/img849/4469/dsc02687w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku jeżeli możesz podaj symbol farby, którą pomalowana jest ściana za kanapą. Dziękuję. pozdrawiam

 

tasiorro całe szczęście, że u nemi kiedyś podawałam namiary na naszą farbę. Bo jak się okazało w domu puszki już nie mam bo farba się skończyła i puszka wraz z naklejką poszła do śmieci. A musimy jeszcze domalować w paru miejscach! Także wklejam tak jak pisałam nemi ;)

 

Z naklejki:

Rodz.farby: 78106, flutex 10, baza 3 PL

Wzornik: Flugger 700 1999 (to chyba będzie kolorek 1999 z wzornika 700 o ile mnie pamięć nie myli)

 

Kolorant jednostkowy:

BB 520

YO 24

RE 56

WW 200

 

Cudne te wianki pysiaczku:wiggle: i co będą jednak białe?:p

A na Twoje ciasteczka czekam z niecierpliwością:D:lol2:

 

Aguś jeden wianek dałam mamie - ona na pewno zostawi go w tym jesiennym kolorze :yes: Ja swój może też póki co zostawię a za jakiś czas pomaluję. Mam jasnoszary sprej póki co :D

 

Pysiaczku, nie wiem czy pisalas- mozna wiedziec ile metrow ma Wasze mieszkanie? ps.wianki super!

 

Kasiu pisałam na początku, ale nie ma problemu napiszę jeszcze raz: 73,5mkw :)

 

tapeta wygląda ślicznie- mówię to Ja miłośniczka tapet wszelakich:D

 

Oj tak wiem, że jesteś miłośniczką tapet mrówko :yes: Cieszę się, że Ci się podoba i moja :)

 

Pysiaczku...pięknie z tapetą:) I strasznie mi się podobają ciemne kolorki na ścianach ......sama odważyłam się na ciemną tapetę w sypialni...jak na mnie to i tak SZAŁ:)

 

Zaraz sprawdzę tą Twoją ciemną tapetę w sypialni Beatko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś jeden wianek dałam mamie - ona na pewno zostawi go w tym jesiennym kolorze :yes: Ja swój może też póki co zostawię a za jakiś czas pomaluję. Mam jasnoszary sprej póki co :D

Aaa to nie zgadłam- myślałam, że będzie biały:D Oryginalny kolorek tez jest bardzo ciekawy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...