Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

To tak jak u mnie...:rolleyes::rolleyes:

 

Oj Aga u Ciebie to piękne zasłony i lada dzień kapa mam nadzieję? ;)

U mnie totalny zastój, a poza tym zrobiłam sobie weekend bez neta :D

Codziennie mieliśmy gości, więc nie bardzo odpoczęłam, także byle do kolejnego weekendu :lol2:

 

I świeczniki pewnie dalej w piwnicy :p

 

Kasiu, a wcale, że nie bo przyszły do góry :p W czwartek wieczorem :yes:

Obiecuję dziś zrobić zdjęcie :oops:

 

Muszą urzędowej mocy nabrać:lol2: Boszszszsz... skąd ja to znam?:rolleyes:

 

U mnie tak wszystko nabiera mocy, a jeszcze te wszystkie urzędy tak się ślimaczą :lol2:

mada Ty narzekać chyba jednak nie możesz - poszewki wychodzą spod Twojej ręki wręcz hurtowo :)

 

Wpraszam się........:rolleyes: mieszkanie piękne !

Będę podglądać i zbierać pomysły.

 

Witaj arrass i dzięki za miłe słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

alana myślisz, że tym podchwytliwym tekstem namówisz mnie na pokazanie wc? :p No nie wiem, bo szczerze nienawidzę swojego przycisku :no:, który niestety jest zaraz na wejściu :sick:

 

Aga u nas ta komoda to ciężki orzech do zgryzienia. Niby wiem co chcę, a zabrać się za to zamówienie nie mogę. Sama nie wiem na co czekam? Czas oczekiwania na mebelek to i tak kilka miesięcy, więc naprawdę wypada wziąć się za to, a tu leń, leń i jeszcze raz leń codziennie wygrywa :D

 

mugatko jako, że obiecałam to są i świeczniki :D Niestety w tym sztucznym świetle wpadają trochę w niebieski :o

Prawdopodobnie i tak je machnę na biało a z szarego i tak zrobię przecierkę, ale to wiadomo - urzędowej mocy musi nabrać takie postanowienie :D

 

swieczniki1.jpg

 

swieczniki2.jpg

 

I moje posrebrzone (czego nie widać!) szyszeczki modrzewiowe :p

swieczniki4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alana myślisz, że tym podchwytliwym tekstem namówisz mnie na pokazanie wc? :p No nie wiem, bo szczerze nienawidzę swojego przycisku :no:, który niestety jest zaraz na wejściu :sick:

no tak myślę :D To, ze Ty nie lubisz tego przycisku nie znaczy, ze nam sie nie będzie podobał :p A nawet gdyby, to przynajmniej ten przycisk nie byłby idealny w Twoim mieszkaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alana zapewniam Cię, że ten przycisk podobać się nie może, bo to najbrzydszy przycisk dostępny na rynku :p

Dzięki za miłe słowa, w takim razie już wiadomo na 100%, że przycisk idealny nie jest :D

 

psosinku właśnie pisałam u Ciebie, że do czwartku choinkę przetrzymam ;) Dekoracje w weekend posprzątam, bo wiosnę trzeba przyciągnąć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne świeczniki:o Moje kominkowe są podobne, tylko trochę wyższe. Oczywiście kolor brąz, ale tylko takie kiedyś dowalam w BRW:rolleyes::rolleyes:

Pysiaczku ja Cie mobilizuję do komody, bo inaczejhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/inne/pirate.gif

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...