Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mugatko kiedy te rzeczy są jakby z innej epoki wnętrzarskiej bo są z czasów "przed muratorem" więc raczej nikomu nie podpasują :lol2:

 

Aga bardzo Ci dziękuję za takie życzenia :hug: Tobie też miłego weekendu życzę :D

My wczoraj siedzieliśmy ze znajomymi i grzanym winem u nas, a dziś to my byliśmy u tych znajomych na 15 letnim winie także plany weekendowe bardzo procentowe, że tak powiem, ale było sporo do odreagowania ;)

Jutro na sportowo - rano tenis a po południu planuję jakieś wyprzedaże z mamą nawiedzić :)

 

atena odpiszę jutro bo dziś już trochę mi się oczka kleją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga bardzo Ci dziękuję za takie życzenia :hug: Tobie też miłego weekendu życzę :D

My wczoraj siedzieliśmy ze znajomymi i grzanym winem u nas, a dziś to my byliśmy u tych znajomych na 15 letnim winie także plany weekendowe bardzo procentowe, że tak powiem, ale było sporo do odreagowania ;)

Jutro na sportowo - rano tenis a po południu planuję jakieś wyprzedaże z mamą nawiedzić :)

 

Czyli z ploteczkami trafiłam:yes::D:lol2: Fajny weekend pysiaczku:wiggle: 15 letnie wino:o fiu, fiu:rolleyes: Mam nadzieję, że było smaczne:D Uwielbiam dobre winko:yes:

 

Tenis, to tak a propos diety, taaak?:rotfl:Fajnie:wiggle:

 

Życzęudanych łowów http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/shopping/smileys-shopping-342271.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo oby te łowy były tak udane jak na tej emotce :lol2:

 

Tenis to tak w ramach coniedzielnej tradycji raczej, ale z dietą też to powiązać można :D

 

Winko było pyszne - dziadek koleżanki robił sam (i wcale nie piszę tego, bo wiem, że koleżanka do przeczyta :D)

 

A jak Twój weekend Aga? Jakieś meblowe rozważania? :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis fajna rzecz:yes::D Winka zazdraszczam:p Pysiaczku my dzisiaj też widzieliśmy się za znajomymi- byliśmy w knajpce na kolacji (jadłam pyyyszne tagiatelle molto bene). Jutro widzę się z babcią- z okazji Dnia Babci:wiggle:

Pysiaczku życzę udanego tenisa http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/tennis/smileys-tennis-164111.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasia wina nie masz za to beherovkę masz :p

Targu zazdroszczę! Sama bym się wybrała :oops: Niestety u nas nic takiego nie funkcjonuje.

 

Aga na pewno było pysznie :p

Ja z babcią też się dziś widziałam żeby nie było :wiggle:

 

Zmykam bo nie wstanę na tego tenisa w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i u Ciebie pysiaczku też się alkoholowo zrobiło. :) TAR miała rację - zwyżkową tendencję na forum można w tym temacie zauważyć. :)

 

A ja za winem nie przepadam. Zabrzmi to pewnie niezbyt "kobieco", ale jak już piję coś z procentami to albo kolorowe drinki (typu PinaColada, Sex On The Beach, Mojito itp. ale to raczej tak wakacyjnie-all inclusive) albo klasyk, czyli niezawodny Jaś Wędrowniczek z colą lub spritem. Ostatnio ze spritem. :)

 

Tak z raz na ruski rok bierze mnie na jakieś likiery - Baileys albo Sheridan's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasia dla zdrowotności ma się rozumieć :yes: ;)

 

nemi weekend jakoś tak nastroił chyba wszystkich alkoholowo :oops:

 

A ja za whisky, czystą i likierami nie przepadam, więc tylko wino mi zostaje :rotfl:

Choć nie powiem drinki typu mohito (głównie mohito :D) uwielbiam :D

 

Wstałam, ale czuję się jakbym się jednak nie wyspała :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało - jest takie portugalskie b.fajne wino w kolorze zielonym (taki przezroczysto zielony) nazywa się Gazela które mi smakuje. I jeszcze włoskie Montepulciano z Abruzji i w temacie włoskim Fragolino - wino z poziomek. Też miodzio.

 

I jeszcze Commandaria - wino z rodzynek, produkowane na Cyprze. W Polsce jakoś nie mogę dziada dorwać - takiego z konkretnej winiarni LOEL, ale i tak bardzo bardzo je lubię.

 

Kiedyś zwoziliśmy wina z różnych wyjazdów nazbierało się tego kilkadziesiąt butelek... Ale nie przetrwały włamania do naszego poprzedniego mieszkania... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku no i jak sprawa komody, bielizniarki? Wymysliłaś coś? A może Betib by zrobiła taki mebelek jak Chcesz - nowy , bez robali ale stylizowany. Ja sama zamierzam się z nią w tej sprawie kontaktować ale jeszcze do końca wizja mi sie nie wyklarowała. Oni robią naprawdę cudne meble !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi ja uwieliam Montepulciano dAbruzo :yes:

I w ogóle włoskie wina lubię.

 

To spróbuj jeszcze tego Fragolino - też powinno Ci smakować. :)

 

Zielone wino :o Chętnie spróbowałabym - muszę sobie nazwę zapisać :yes:

 

Ono jest takie przezroczysto-zielone. Kupiłam bo mnie zaintrygował kolor, okazało się całkiem całkiem. :) Do kupienia w Portugalii i na Maderze. Ale u nas pewnie jakby dobrze poszukać to też można nabyć.

 

Złodziej chyba musiał dobrze wiedzieć co za skarby tam macie :o

 

Ehhh... Ponad 40 butelek poszło. A tak mnie to wkurzyło, że teraz jak przywozimy to do natychmiastowego spożycia. :)

 

Swoją drogą to było jedno z bardziej traumatycznych wydarzeń w poprzednim mieszkaniu. Zaraz "po" całej akcji, znaczy jak wróciliśmy do domu i zobaczyliśmy to wszystko wynieśliśmy się do taty, bo się tam przez kilka tygodni bałam mieszkać. W bloku monitoring, ale kamery nic nie wyłapały (złodziej-duch, czy co), żaden z sąsiadów nic nie wiedział i nic nie słyszał, co było o tyle ciekawe, że ktoś nie zadał sobie trudu otworzenia zamków tylko je po prostu rozwalił. Policja umorzyła śledztwo z braku dowodów, a ten ktoś podczas włamania się skaleczył i na drzwiach były ślady krwi. No ale widać dla naszych policjantów to nie jest dowód, więc. Straciliśmy mnóstwo wartościowych dla nas rzeczy. Brr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczkupuk,puk w Twoich progach

przebrnęłam cały wątek

cudowne klimaty,inne troszkę niż to co dzieje się w moim EM ale super zorganizowane wnętrza,cegiełki ,fotela ,komody w przedpokoju i białych dodatków szczerze "zazdraszczam" ;)

 

Stellonka witam w moich skromnych progach :)

 

Pysiaczku no i jak sprawa komody, bielizniarki? Wymysliłaś coś? A może Betib by zrobiła taki mebelek jak Chcesz - nowy , bez robali ale stylizowany. Ja sama zamierzam się z nią w tej sprawie kontaktować ale jeszcze do końca wizja mi sie nie wyklarowała. Oni robią naprawdę cudne meble !

 

Tak widziałam meble Betib i potwierdzam są świetne :yes: Bardzo mi się podobają, ale obawiam się, że jednak to nie do końca styl jaki mam u siebie. Bo u mnie nie jest wiejsko, są tylko elementy w postaci jakichś tam dupereli, a meble to już mebel czyli solidna deklaracja. Chyba nie do końca mam wyklarowaną wizję - coś jak u Ciebie Anetko ;)

Podobają mi się bieliźniarki/witrynki o eklektycznym charakterze (chyba). Szperam, szukam i zdecydować się nie mogę. Mam polecony kontakt od Juszczakówki na sprawdzoną firmę, ale nadal nie mam 100% pewności, że to to co bym chciała i to jest najgorsze :(

 

Zrobię dziś jakieś bardziej poglądowe zdjęcie salonu a nie tylko poszczególnych mebli to może coś mi doradzicie? Bo chciałabym ten temat zamknąć w końcu a nie umiem się zdecydować :(

 

Ono jest takie przezroczysto-zielone. Kupiłam bo mnie zaintrygował kolor, okazało się całkiem całkiem. :) Do kupienia w Portugalii i na Maderze. Ale u nas pewnie jakby dobrze poszukać to też można nabyć.

 

Spiszę sobie nazwę do portfela - może akurat gdzieś się trafi :)

 

Ehhh... Ponad 40 butelek poszło. A tak mnie to wkurzyło, że teraz jak przywozimy to do natychmiastowego spożycia. :)

 

Swoją drogą to było jedno z bardziej traumatycznych wydarzeń w poprzednim mieszkaniu. Zaraz "po" całej akcji, znaczy jak wróciliśmy do domu i zobaczyliśmy to wszystko wynieśliśmy się do taty, bo się tam przez kilka tygodni bałam mieszkać. W bloku monitoring, ale kamery nic nie wyłapały (złodziej-duch, czy co), żaden z sąsiadów nic nie wiedział i nic nie słyszał, co było o tyle ciekawe, że ktoś nie zadał sobie trudu otworzenia zamków tylko je po prostu rozwalił. Policja umorzyła śledztwo z braku dowodów, a ten ktoś podczas włamania się skaleczył i na drzwiach były ślady krwi. No ale widać dla naszych policjantów to nie jest dowód, więc. Straciliśmy mnóstwo wartościowych dla nas rzeczy. Brr...

 

Faktycznie sprawa podejrzana. Zupełnie jakby to może ktoś z sąsiadów zwęszył u Was tą winniczkę ;)

Bardzo współczuję takiego przykrego zdarzenia i wierzę, że trauma po nim może pozostać na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam w końcu fotki całej tej ściany z kanapą i dwoma szafeczkami. Według mnie obie te szafki są za małe i zbyt dużo wolnego miejsca jest między nimi a kanapą a ścianą/zasłoną z drugiej strony.

Szara szafka na pewno zostaje, ale zamiast tej białej chcę jakąś komódkę, witrynkę - coś nie za wysokiego w każdym bądź razie. No i myślę, że raczej w bieli.

I chyba dość prostego w formie tzn. nie jakieś ludwikowskie gięte nogi. To tyle co wiem - reszta to zagadka i właśnie dlatego tyle czasu trwa zdecydowanie się na cokolwiek :sick:

 

Ściana ma jakieś 4m, kanapa 2,8m zdaje się - spokojnie upchnę szafkę do 80cm szerokości, jakby miała być szersza to mogę ją dać wzdłuż ściany z tapetą, w wtedy szara powędruje pod zasłonę.

 

sciana2.jpg

 

sciana1.jpg

 

sciana3.jpg

 

A takie obiadki robi mi mężuś jak wracam z pracy :p

szasz%2525C5%252582yk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku, ależ smakowite to jedzonko:jawdrop: Zdolny ten Twój mężuś http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cooking/smileys-cooking-611983.gif

Masz rację, że te dwie szafeczki są ciut za małe:yes: jedna może zostać, ale druga powinna być stanowczo wyższa i szersza:wiggle: Ale i tak cudny ten Wasz salonik:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...