Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

Mam takie robocze fotki żyrandola jaki zamontowaliśmy w poniedziałek :) Żyrandol może się wydawać lekko pijany a to przez to, że żarówki ma różne, bo żeby sprawdzić czy działa wkręciliśmy co było pod ręką, a teraz trzeba zakupić coś energooszczędnego ;)

 

Obraz00007.jpg

 

Obraz00005.jpg

 

Obraz00006.jpg

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nemi niestety nie bo zanim zapałałam miłością do sieny to już ich nie było w sprzedaży :cry:

 

Znalazłam w miarę godny zamiennik w postaci massive fermini

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/4684/massive-fermini-40445-31-10.jpg

 

Musimy jutro podjechać do castoramy jednak, bo patrzyłam na żarówki ledowe na allegro, ale wolałabym jednak na żywo sprawdzić to ich zimne/ciepłe światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyrandol troszke nie w moim klimacie ale u Ciebie świetnie pasuje :) Co do żarówek to polecam ledowe. Mam takie w kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona. Zapalone tworzą fajny klimat. Praktycznie cały czas pali sie u nas wieczorami światło w kuchni bo zwykłych żarówek już nie lubimy (a takie mamy w reszcie mieszkania). Światło pali sie nawet wtedy jak go nie potrzebujemy bo jest takie fajne :D

 

Podpatrzyłam też pewne mieszkanie w naszym bloku. Tam ktoś ma sporo oświetlenia na suficie ledowego. Wygląda to niesamowicie :) Tak więc ja jestem za ledami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosin odpowiem za pysiaczka, bo mam taką samą tapetę;) Nazywa się Soft Velvet firmy Rasch i jest na podkładzie fizelinowym. Czyli potrzebujesz specjalny klej i smarujesz nim ścianę , a nie tapetę. Bardzo łatwo ją też zerwać w razie potrzeby:) Teraz nawet jest w promocji, bo model chyba już się kończy.

 

http://alletapety.pl/soft-velvet-706703-tapety-scienne-rasch-p-1793.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziu jaki piękny :D , w sumie to piszę już to trzeci raz i nie mogę , może teraz mi wyjdzie;)

 

Udało się :wave: Cieszę się, że się podoba :D Do tego kupiłam go na promocji w LM taniej niż w internecie :D

 

:o kurcze przegapiłam tapetę , jak mogłam tak zgrzeszyć ... no cudowna jest i tyle, pokój wypiękniał . A teraz zastanawiam się jak przemycić do mnie takie cudo :confused: , może do przyszłej sypialki, zachorowałam nawet mąż mnie nie powstrzyma:rolleyes:

 

kubełku mnie też mąż nie powstrzymał. Choć jak widział ją w rolce to nie zrobiła na nim wrażenia. W sumie wybór pozostawił mi (wahałam się jeszcze między taką w pasy jak ma kacha.crac w sypialni). Jak zaczęliśmy tapetować i pojawiły się już dwa pasy koło sobie to nie mógł wyjść z zachwytu jaka jest ładna :yes: I codziennie to teraz powtarza :rotfl:

 

Żyrandol troszke nie w moim klimacie ale u Ciebie świetnie pasuje :) Co do żarówek to polecam ledowe. Mam takie w kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona. Zapalone tworzą fajny klimat. Praktycznie cały czas pali sie u nas wieczorami światło w kuchni bo zwykłych żarówek już nie lubimy (a takie mamy w reszcie mieszkania). Światło pali sie nawet wtedy jak go nie potrzebujemy bo jest takie fajne :D

 

Aniu my chcemy ledy głównie ze względów energooszczędnych :yes: W salonie jednak spędzamy najwięcej czasu, do tego idzie zima, więc żyrandol będzie się pewnie palił cały czas od przyjścia z pracy do pójścia spać ;) A to jednak 5 światełek na raz :D

 

Yhyyy Sieny wycofali... ale podobno można jeszcze gdzieś upolować;)

 

Aguś próbowałam upolować jeszcze białą sienę, bo parę miesięcy temu już się zdecydowałam na nią - niestety bez szans. No ale cieszę się z tego co jest :yes:

 

Pysiaczku jak żyję takich nie widziałam :lol2: stąd moje zdziwienie :). Jestem do tyłu z techniką ;).

 

yokasiu mnie znajomy oświecił :D, że takie istnieją :D Forum przydatna rzecz ;)

 

Pysiaczek a skad ta tapeta? i jaka to jest jakas flizelinowa czy jaka? kurcze my ciegle myslimy o tapecie przy schodach i za tv.. musze wkoncu sie zabrac i poszukac własnie czegos tak delikatnego jak u ciebie..;-)))

 

Aniu jeśli chodzi Ci o tapetę w salonie to jest to AsCreation a tapeta nazywa się Flora. Do kupienia w LM za 59,99zł za rolkę co jest najlepsze :lol2: Jest flizelinowa i bardzo łatwo się ją kładzie :yes:

 

Psosin odpowiem za pysiaczka, bo mam taką samą tapetę;) Nazywa się Soft Velvet firmy Rasch i jest na podkładzie fizelinowym. Czyli potrzebujesz specjalny klej i smarujesz nim ścianę , a nie tapetę. Bardzo łatwo ją też zerwać w razie potrzeby:) Teraz nawet jest w promocji, bo model chyba już się kończy.

 

http://alletapety.pl/soft-velvet-706703-tapety-scienne-rasch-p-1793.html

 

A już teraz to zgłupiałam i nie wiem czy psosin chodziło o tapetę w sypialni czy w salonie :o W każdym bądź razie ja Ci Aniu napisałam powyżej namiar na tapetę z salonu, a agawi podała Ci na tą z sypialni :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharlotka dziękuję i witam ;)

 

Kasiu dziś coś cyknę, bo nie posiadam jeszcze takiego zdjęcia póki co ;)

 

olga my nie zaimpregnowaliśmy cegły i w zasadzie dużego kruszenia nie widzę, ale zdarzyło się, że jakieś maluteńkie kawałki z niej odpadły (przy wieszaniu karnisza czy też zakrywaniu ściany folią do malowania). Tak same z siebie nie. A nie wiem jak by to było, gdyby cegła była zaimpregnowana. Wtedy nic nie powinno odpadać chyba?

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...