Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

yokasia ja przy przeprowadzce też się zastanawiałam skąd my tyle rzeczy przeróżnych mamy :yes: I do tej pory wszystkich od rodziców nie zabrałam bo obecnie nie mamy ich gdzie pomieścić :lol2: Ja nie wiem jak to możliwe ;)

 

nemi nie ma za co :) A co planujesz zakupić? :lol:

 

Dacie wiarę, że nie było w sklepie marchewki :o Także będzie murzynek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy przeprowadzce też się zastanawiałam skąd my tyle rzeczy przeróżnych mamy :yes: I do tej pory wszystkich od rodziców nie zabrałam bo obecnie nie mamy ich gdzie pomieścić :lol2: Ja nie wiem jak to możliwe ;)

 

O tak, przy przeprowadzkach najlepiej widać ile ma się niepotrzebnych rzeczy:eek::eek: Ja teraz starałam się część wyrzucać i oddawać, bo chyba strych by się zwalił nam na głowę jakbym wszystko tam poukładała:lol2:

 

Dacie wiarę, że nie było w sklepie marchewki :o Także będzie murzynek :D

Niemożliwe:eek::eek::eek: Dobrze, że miałaś murzynka w zanadrzu- i jak się udał?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasia ja przy przeprowadzce też się zastanawiałam skąd my tyle rzeczy przeróżnych mamy :yes: I do tej pory wszystkich od rodziców nie zabrałam bo obecnie nie mamy ich gdzie pomieścić :lol2: Ja nie wiem jak to możliwe ;)

 

My też musieliśmy dokupić piwnicę w 2 bloku, na naszym metrażu na bank nie dalibyśmy rady. człowiek ma naturę chomika, a my to już wybitnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi nie ma za co :) A co planujesz zakupić? :lol:

 

Na razie nic - próbuję przekonać mojego męża do zamiany jego ukochanego fotela Ektorp na coś trochę mniejszego i tak mi przyszło do głowy, że można by popatrzeć na to. Jakby to ode mnie zależało to zrezygnowałabym z fotela w ogóle, ale niestety nie mam na to żadnego wpływu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

editg czyli macie dwie piwnice? Jak tak to nieźle - my tylko jedną, ale obecnie wejść się do nie nie da ;)

 

nemi rozumiem chęć zmiany i przekonania męża do niej :yes: Ale od razu mówię, że ten fotel nie jest tak wygodny jak Ektorp - nie wpada się w niego, jest sztywniejszy. Więc co kto lubi :)

 

Aga murzynek bardzo się udał :yes: Właśnie sobie jem w pracy :lol:

A wieczorem zrobiłam jeszcze chleb :D Super, mimo, że z gotowej mieszanki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

editg czyli macie dwie piwnice? Jak tak to nieźle - my tylko jedną, ale obecnie wejść się do nie nie da ;)

 

:)nie, nie!mamy 1, tylko, że w sąsiednim bloku:D może z ta 2 to nie taki zły pomysł:D obecnie jest tam wszystko, wejść się nie da, a jeszcze rowery, choinka itp nie zwiezione.

u nas pies to zabranie dodatkowo misek, piłek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstręciucha:P

 

Wcale, że nie :D

 

Taaak? I co długo się robi?:)

 

Najdłużej to wyrasta ciasto w sumie, bo najpierw trzeba je zostawić na 20min do wyrośnięcia, później na godzinkę jak się już uformuje w foremce i potem piec 50min. Ale efekt bardzo fajny :yes:

 

 

marta bardzo dziękuję Ci za informację! Szkoda tylko, że to takie drugie Netto a nie to pospolite z czarnym logo, bo tamto mam dość blisko od siebie :(

 

Pysiaczku,kto nam to kupi w Germany??:rolleyes:

 

No właśnie nie wiem Kasiu, bo tak jak pisałam powyżej to trochę nie ten sklep, który mam dostępny właściwie pod nosem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej to wyrasta ciasto w sumie, bo najpierw trzeba je zostawić na 20min do wyrośnięcia, później na godzinkę jak się już uformuje w foremce i potem piec 50min. Ale efekt bardzo fajny :yes:

 

To fajnie:wiggle: Muszę wreszcie spróbować, już yokasta kiedyś też namawiała na chlebek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlebek polecam szczerze :yes:

yokasia to nawet sama tą mieszankę robi, bo podawała przepis ale go gdzieś posiałam :oops:

 

jak wszystko dobrze pójdzie to ja bede w pt w Niemcorach, w żółtym netto też. mogę w czw dać znać, tylko czy to nie będzie już kolejny tydzień z oferty?

 

Pysiaczku jak Twoje szparki?sprawdzone?

 

edi zapomniałam zmierzyć :oops:

 

Edi a mówisz, że to czerwone Netto też jest blisko? A dokąd jedziesz? W piątek chyba jeszcze będzie ta oferta, bo z tego co na tej stronie się dopatrzyłam to ma być od 23.02 właśnie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasia dokładnie taką mieszankę miałam:

http://persona-studio.com/polskiemlyny/pic/ch02.jpg

 

Piecze się 50min w 200stopniach (następnym razem będę piec krócej, bo wierzch dość mocno się spiekł ;))

 

edi my się chyba wybierzemy do Locknitz - póki co mąż wyraża chęć ;) Ale pewnie też dopiero w sobotę nam się uda, więc jakby co będziemy w kontakcie :)

Oczywiście jeśli będą te stoliki to mogę Ci kupić Kasiu jeśli jesteś nadal chętna? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...