Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Pysiaczku,

Calkiem niedawno dopiero trafilam do twojej galerii, ale mocno kibicuje twoim dzialaniom remontowym. Fajny klimat udalo ci sie stworzyc w mieszkanku.

Przy okazji tematu chlebowego podrzucam linka do bloga Liski, wlasnie na temat pieczenia chleba: http://pracowniawypiekow.blogspot.com/

Kilka przepisow juz wyprobowalam i naprawde moge polecic, sa chleby na zakwasie jak i na drozdzach, buleczki, rogale itd. Az slinka leci jak sie czyta tego bloga :rolleyes:

Pozdrawiam

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne przepisy zapodałaś dropp :)

 

Polecam szczególnie ten ostatni :)

 

właśnie wróciłam z Niemiec. w netto były stoliczki chyba z 6 sztuk, ale nie kupowałam nikomu, sobie też nie, póki co na takie przydaśki brak funduszy, to stopuje.

 

6 sztuk - to chyba akurat tyle ile potrzebujemy http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pysiaczku,

Calkiem niedawno dopiero trafilam do twojej galerii, ale mocno kibicuje twoim dzialaniom remontowym. Fajny klimat udalo ci sie stworzyc w mieszkanku.

Przy okazji tematu chlebowego podrzucam linka do bloga Liski, wlasnie na temat pieczenia chleba: http://pracowniawypiekow.blogspot.com/

Kilka przepisow juz wyprobowalam i naprawde moge polecic, sa chleby na zakwasie jak i na drozdzach, buleczki, rogale itd. Az slinka leci jak sie czyta tego bloga :rolleyes:

Pozdrawiam

ania

 

Witaj aniuta :)

Dziękuję za miłe słowa i za linka - zajrzę na niego w wolnej chwili :yes: Chleba na zakwasie bardzo chciałabym spróbować, więc fajnie, że podrzuciłaś taką stronkę :)

 

właśnie wróciłam z Niemiec. w netto były stoliczki chyba z 6 sztuk, ale nie kupowałam nikomu, sobie też nie, póki co na takie przydaśki brak funduszy, to stopuje. dzięki za pamięć.

ps pospałam, całe 1,5 godziny:bash:

 

edi to straszne, że tak biedna spać nie możesz :hug:

Stoliki zakupiłam :) U Ciebie na przydasie jeszcze przyjdzie czas :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, mugatka, Drop_Inn, pohlanka poproszę o Wasze adresy na PW - postaram się, żeby w poniedziałek (najdalej wtorek) stoliki wyszły do Was :) Na razie nie wiem ile przesyłka będzie kosztować. Muszę je zważyć i wymierzyć i sprawdzę na stronie Poczty i dam znać :yes:

 

mugatko wcale nie musisz mi się odwdzięczać kochana. Jechałam po stolik dla siebie to co to za problem kupić kilka sztuk więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...