Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Buuu. No to faktycznie trzeba malować. :) Ale kolorków nie zmieniasz, no nie? Bo coś pisałaś, że tapeta nie będzie pasować...

 

nemi oczywiście, że...zmieniam :D Chcę białą sypialnię. Wszystko w bieli (poza meblami bo nie zmienię ich) :lol2:

 

pysiaczku dokładnie tak jak napisałaś....drewno trzeba zabejcować a później wetrzeć pastę wybielającą :) z tego co wiem to Betib chyba też nią robi swoje blaty, ale pewna nie jestem. Jak zdorbię skrzynkę to zobaczycie efekt ;)

 

Kasiu to z niecierpliwością czekam na tą skrzyneczkę :wiggle:

 

Wygląda super :) , a ława tylko 80 :jawdrop::jawdrop::jawdrop: to prawie za darmo , aż mnie skręca z ciekawości jakie tam jeszcze cuda były .

 

Cudów było pełno kubełku! Ale my nie mamy gdzie ich stawiać już. Choć nie powiem, kiedyś pewnie będzie mały pokoik do urzadzania to możliwe, że tam się zaopatrzymy w mebelki :yes:

 

Pysiaczku,

80 zł za taką ławę to jak za darmo:) Moja kosztowała 40, ale jak już wspomniałam miała złamany blat - miała, bo już nie ma:D:D:rotfl:

 

mada w takim razie cena za Twoją ławę jeszcze atrakcyjniejsza :o Super, że można takim małym kosztem (droższe tu będą chyba wszelkie malowidła, pasty itd :D) zrobić takie ładne coś :yes:

 

madziu ja kupiłam pastę w LM w castoramie też widziałam ;) to jest pasta wybielająca o pojemności 0,5l kosztuje około 50 zł

 

Dobrze, że to jeszcze nie tak dużo, a pewnie dość wydajna ta pasta jest? Czym się ją naklada Kasiu?

 

Pysiaczku już nie mogę się doczekać mojego stolika, jeszcze nawet nie wiem gdzie go postawię ale na pewno przyda się !

 

mugatko oczywiście, że się przyda - ja nie mówię, że mój tam gdzie stoi to już na wieki zostanie, bo on w wielu miejscach fajnie by się prezentował :rotfl:

 

dzięki, doczytałam już o jaką wieś chodzi. ja nie potrafię w takich miejscach nic nigdy wygrzebać, ale po takie ceny to z chęcią z czystej ciekawości pojadę.:yes:

 

edi my tam pojechaliśmy z czystej ciekawości, bez nastawienia na jakieś konkretne zakupy :) A tu proszę jaka niespodzianka http://torrentinvite.org/style_emoticons/default/szczerbaty.gif

 

pysiaczku, pieknie ten stoliczek prezentuje sie w sypialni :), a ława BOSKA!!!! tez taką chcę:)!!

 

u mnie montaż listw już w sobote :D i już odliczam :D

 

lakorun dziękuję :)

A listw zazdroszczę! Jakie będziecie mieli? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik zakupiony w składziku rewelacyjny :). Już oczami wyobraźni widzę jego nowe odzienie ;), troszeczkę pracy włożycie i będziecie mieć cudny mebelek :yes:. Byle do wiosny :lol2: i ruszą prace przy ławie , a u mnie przy stole i OKIENNICACH kubelkowych ....

Sypialnia z nowym "nakastlikiem" superasta... a to zdjęcie w serduszku :D urocze ( chociaż mało widoczne ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik zakupiony w składziku rewelacyjny :). Już oczami wyobraźni widzę jego nowe odzienie ;), troszeczkę pracy włożycie i będziecie mieć cudny mebelek :yes:. Byle do wiosny :lol2: i ruszą prace przy ławie , a u mnie przy stole i OKIENNICACH kubelkowych ....

Sypialnia z nowym "nakastlikiem" superasta... a to zdjęcie w serduszku :D urocze ( chociaż mało widoczne ;) ).

 

Dzięki Andżeliko :wiggle:

Czyli obie czekamy na wiosnę jak na zbawienie :D

 

pysiaczku,\

wysłałam wiadomość na ptv

pzdr

pohlanka

 

Widziałam, odpisałam, dziękuję :)

 

super ta ława!!! a stolik;-) prezentuje sie slicznie w sypialni!

 

Dzięki psosinku ;)

zwykłe, proste, białe listwy, 7 lub 8 cm wysokie :)

 

Muszę zajrzeć do Ciebie czy już zamontowane :D

 

Pysiaczku grzech nie kupić TAKIEJ ławy w TAKIEJ cenie :D.

A w sypialni jest tak luuuźno :o, fajnie :) ażurowo :rolleyes:.

 

Ażurowo :p Podoba mi się to słowo ;)

Dzięki yokasia :)

 

A ja dopiero teraz weszłam w Twoją galerię pysiaczku:bash:

No cudnie wygląda ten stoliczek w Waszej sypialni:wiggle: I lampeczka i zdjęcie ślubne:rolleyes::rolleyes: Bosko:)

 

Aguś thanks :p

 

Pysiaczku juz do Ciebie piszę ;)

 

:lol:

 

Zamawiałaś Halny :wiggle: proszę bardzo :D słoneczko świeci i Halny wieje... z dachów kapie, śnieg topnieje w oczach ;)

 

Andżeliko dzięki Ci!

Oby jak najszybciej zszedł ten cały śnieg z gór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku fajna ta ława, a cena jeszcze fajniejsza. Kurde nie widziałem jej, tzn. mają jeszcze dwie takie podobne, ale tamte sporo droższe:(.

 

No cena jest naprawdę świetna :D

Stała na górze, jak się wejdzie po schodach i z nich patrzy na sklep to w lewym ciemnym rogu ;)

Były podobne, faktycznie droższe, ale i w lepszym stanie :) Ale w tej nogi mnie urzekły - zawsze o takich marzyłam (do ławy/stołu oczywiście :D)

 

pysiaczku!dostalam stoliczek!dziekuje,jestem bardzo szczęśliwa dzieki Tobie!:hug:

 

pysiaczku,

dołączam do Kasi, stoliczek jest the best:)

a przesyłka super, hiper, mega szybka:)

wielkie dzięki:)

pohlanka

 

Dziewczynki bardzo się cieszę, że to tak sprawnie poszło :)

Czekam na zdjęcia stolików u Was :lol:

Helołhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/biggrin.gif Gdzie się podziewasz pysiaczku?

Miłego weekenduhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/hejka.gif

 

Hello Aguś :hug:

Miałam tak pracowity piątek, że nie znalazłam czasu w pracy by odpalić forum :o

Potem w domu też już tylko odpoczywałam ;)

Dziś wieczorkiem postaram się ponadrabiać zaległości :D

Miłego weekend i dla Ciebie - pewnie coś dobrego upichcisz :D

http://www.gifownik.pl/gify_new1/osobki/kucharz/10.gif

 

 

cegiełki w domu pierwsza klasa :)

 

Witaj Piotr i dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend przeleciał jak z bicza strzelił :(

Niewiele udało nam się w domu porobić, bo dużo wizyt mieliśmy też do odbycia + zakupy i wiadomo jak to jest :rolleyes:

 

Ale za to mamy już zeszlifowaną ławę - szybciej niż się spodziewałam :D

Z tym, że teraz to nie wiem ile poczekamy na jakiś kolejny etap prac w tym temacie :(

2012-02-28%252014.11.21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...