Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

Pysiu, ciasto wygląda bardzo smakowicie :)

Moje też tak strasznie wyrosło, że musiałam ustawić odwrotnie. I też dałam trochę mniej oleju (idąc na kompromis między radą agawi i yokasi, dokładnie 3/4 szklanki;)).

 

A w ogóle to przychodzę jeszcze raz podziękować za przesyłkę. Dziś mi ją listonosz przytaszczył. Stolik jest piękny, cieszę się bardzo, że go dla mnie zdobyłaś :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wczoraj robiłam rogaliki drożdżowe, bananowe muffiny z czekoladą i ciasteczka :lol2:

 

yokasia daj przepis na te bananowe muffiny co? A ciasteczka to jakie piekłaś? :p

 

pysznie wygląda marchewkowa babka :) smacznego :)

 

ja się przymierzam do tiramisu w tym tygodniu, a w ubiegłym upiekłam swoje pierwsze muffinki :) i czekam na lato aby upiec tarte z jagodami lub borówkami mniam mniam mniam

 

Dziękuję lakorun :)

 

Uwieliam jagody, więc chętnie bym taką tartę wsunęła http://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif

Muszę się na sezon zaopatrzyć w końcu w odpowiednią foremkę :D

 

O rany:o Jak pięknie wyczyszczona ława:o Super z niej mebelek:)

 

O madziu dzięki :) Takie słowa od Ciebie to mega komplement :yes:

 

Wszyscy pieką ciasto marchewkowe

Mnie też dopadła ta "epidemia" :rotfl:

 

ateno racja, że to już prawie jak epidemia :yes:

Ale za to jaka pyszna :D

 

Pięęęęknie Ci wyrosło ciacho pysiaczku:o:o A w sprawie lukru, to chyba rzeczywiście był ciut za rzadki:yes:

 

I chciałam napisać, że pysiaczek to przepiękna dziewczyna:lol2: O!

 

Następnym razem lukier już będzie ok ;)

Za dużo wody mi się chlusnęło po prostu :lol2:

 

Aga za bardzo mi posłodziłyście z karolką to i lukier już nie wyszedł :p

Pysiaczek nie dość że śliczna to jeszcze uzdolniona kulinarnie :p

 

O właśnie z tą że karolką ;)

Uzdolniona kulinarnie to wcale nie jestem bo przepis żywcem ściągnięty a nie mój ;)

 

Pysiu, ciasto wygląda bardzo smakowicie :)

Moje też tak strasznie wyrosło, że musiałam ustawić odwrotnie. I też dałam trochę mniej oleju (idąc na kompromis między radą agawi i yokasi, dokładnie 3/4 szklanki;)).

 

A w ogóle to przychodzę jeszcze raz podziękować za przesyłkę. Dziś mi ją listonosz przytaszczył. Stolik jest piękny, cieszę się bardzo, że go dla mnie zdobyłaś :hug:

 

Droppku bardzo się cieszę, że stoliczek doszedł :yes: Czekam na fotki z nim w Twoich wnętrzach :)

 

oooooooooooooo CIACHO MARCHEWKOWE - lukrem się nie przejmuj :hug:

 

chyba mojej mamie podrzucę przepis - bo mój piekarnik by zabił to ciasto juz w zarodku (trochę drastycznie brzmi :lol2:)

 

admete ja mamie pochwaliłam się wczoraj, że takie ciasto upiekłam i że pyszne wyszlo no i już mam zadanie upiec je dla niej na weekend :lol2:

 

Ciacho mniam , ława piękna- oj lubię takie drewno :D lubię .... a fotka dla mnie to gdzie jest Pysiaczku , czekam bo strzelę focha:P .... :D

 

kubełku nie foszkuj kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga za bardzo mi posłodziłyście z karolką to i lukier już nie wyszedł :p

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

Pysiaczku, zamiast wody do lukru lepiej użyć wyciśniętego soku z cytrynki i zmieszać z cukrem-pudrem:wiggle:

 

W bananowe wtykam po kostce czekolady :D jest płynna kiedy wyjmuję z piekarnika, wszyscy się zajadali :D

bo ja uwielbiam wszystko co bananowe :rolleyes:

 

O matko, ja bym spróbowała je zrobić, ale nie przepadam za bananowym smakiem właśnie:sick::cry::cry:

 

Ja bardzo przepraszam, ale o JAKICH FOTACH tu znów mowa? Czyżby mnie ponownie coś ominęło?:mad::mad:

Biedna mada:lol2::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha widzę, ze ciasto marchewkowe bije rekordy popularności:lol2::lol2:

 

OoO a tak sobie pomyślałam że to może byc twój przepis i zaczełam na twoim wątku przeszukiwac i nawet nie zobaczyłam stopki z przepisami - głupia Ja :((( .

To ja na weekend robię oczywiście te marchowkowe :) jak narazie wszytskie ciasta z twoich przepisów Agawi na forum wychodziły bajecznie dobre :)

 

Pysiaczku czekam na metamorfozę ławy , ja też sie szykuje na odnawianie sekretarzyka zakupionego na pchlim targu. Doczytałam ,też że szykujesz się na metamorfozę sypialni i sie uśmiałam bo ja też swoją na biało będę malować ...także kochana wkrótce nie tylko salon będzie naszym wspólnym elementem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OoO a tak sobie pomyślałam że to może byc twój przepis i zaczełam na twoim wątku przeszukiwac i nawet nie zobaczyłam stopki z przepisami - głupia Ja :((( .

To ja na weekend robię oczywiście te marchowkowe :) jak narazie wszytskie ciasta z twoich przepisów Agawi na forum wychodziły bajecznie dobre :)

Dzięki Dagunia:wiggle: Mam nadzieję, że Ci posmakuje:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...