Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie pokazywałam Wam jeszcze naszego pokoju gościnnego, bo nie jest w sumie jeszcze gotowy to raz, a dwa, że na co dzień jest w nim suszarnia i prasowalnia :D

 

Ale w weekend mama uszyła mi roletkę, więc zaraz na próbę musiałam ją zawiesić :D

Ostatecznie wybrałam gładkie roletki bez żadnych wstawek, bo chcę dać jednakowe po całej północnej stronie mieszkania a nie wszędzie koronka by pasowała. Poza tym obok są jeszcze wzorzyste a nie gładkie zasłony, więc taka opcja wydała mi się najlepsza ;)

 

goscinny.jpg

 

goscinny2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nei wiem, co to jest serek mascarpone..:D

 

Pysiaczku, te roletki SUPER.. rewelka takie gładziutkie. Z jakiego materiału mama ją szyła?

 

No i .. te patyczki, na których wieszacie roletki. Rozumiem, że nie niszczą okna? Gdzie sie to kupuje? no i czy to stabilne jest? jak pociągniesz to zaraz nie spadnie?

 

Ja mam doświadczenie z irlandzkimi patyczkami- strach się bać.. goście siedzą, a tu im cała firana na głowie ląduje..TFU! Te na pewno są inne:)

Biorę roletki do inspiracji- bo mama , albo ja z pomocą mamy też poszyję takie w lecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mi się podobają takie zwykłe proste, roletki, bardzo - nic dodać, nic ująć :)

jak patrzę czasami co ludziska robią swoim oknom to słabo sie robi ... często panna młoda wygląda mniej strojnie niż okna w niektórych domach :D

ja przepraszam, wiem że o gustach sie nie dyskutuje ... ale .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku...i ja spytam nieśmiało czy mogę sobie "ściągnąć" do inspiracji twoje roletki? No cudne są... właśnie takie gładkie ...ja wszędzie się zachwycam takimi roletkami...bo mi nie ma kto uszyć:( Ale jak pokażę twoje mojej koleżance to może ją namówię , żeby mi "popełniła" takie:) NO CUDNE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tiramisu też robiłam z mascarpone... może białko źle ubiłam i dlatego nie wyszło...

agawi74 a jaki masz przepis na tiramisu:) ??

 

Lakorun, pewnie taki sam jak reszta:lol2:Zaraz poszukam u siebie, bo kiedyś dawałam.

Białka trzeba dać minimalną ilość, bo inaczej może być za rzadkie:yes:

 

Pysiaczku roletka boska:yes::D Delikatna i elegancka za razem:cool: Zdolną masz mamę:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku jeśli mogę, to wkleję stronkę z moim przepisem na tiramisu.

W tym przepisie akurat białka nie podałam wcale, a jeżeli dodaję to tylko i wyłącznie pianę z 1/2 białka. Przepis jest na samej górze strony:D

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169790-We-w%C5%82oskim-stylu&p=4682571&highlight=tiramisu#post4682571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku pokój uroczy to kiedy mogę wpaść w gości :D

 

Karolko kiedy chcesz zapraszam :D

 

Pysiaczku, te roletki SUPER.. rewelka takie gładziutkie. Z jakiego materiału mama ją szyła?

 

No i .. te patyczki, na których wieszacie roletki. Rozumiem, że nie niszczą okna? Gdzie sie to kupuje? no i czy to stabilne jest? jak pociągniesz to zaraz nie spadnie?

 

anagat roletki są uszyte z firan gotowców Vivan z Ikei :)

Patyczki to takie normalne mocowania do zazdrosek. Można je zamontować na taśmę dwustronną i wtedy nie niszczy się ramy okna albo można zamocować na malutkie śrubeczki haczyki i ja tak właśnie mam :) Taką minimalną dziurkę robi się w ramie okiennej żeby je wkręcić.

 

strasznie mi się podobają takie zwykłe proste, roletki, bardzo - nic dodać, nic ująć :)

jak patrzę czasami co ludziska robią swoim oknom to słabo sie robi ... często panna młoda wygląda mniej strojnie niż okna w niektórych domach :D

ja przepraszam, wiem że o gustach sie nie dyskutuje ... ale .. :)

 

Dokładnie mugatko takiego przesytu się bałam, dlatego zdecydowałam się na całkiem gładkie, bo tak jak piszę zasłony wzorzyste, a w kuchni jeszcze cegła, więc mogłoby już być tego za dużo ;)

 

Pysiaczku...i ja spytam nieśmiało czy mogę sobie "ściągnąć" do inspiracji twoje roletki? No cudne są... właśnie takie gładkie ...ja wszędzie się zachwycam takimi roletkami...bo mi nie ma kto uszyć:( Ale jak pokażę twoje mojej koleżance to może ją namówię , żeby mi "popełniła" takie:) NO CUDNE!!!

 

Beatko śmiało - nie musisz pytać nawet :) Tak w ogóle to nie ja zapoczatkowałam tą manię na roletki, ale miło mi, że i moje się podobają :)

 

Jeny, ja się już nawet Pysiaczka nie pytam, czy mogę... bo całe jej mieszkanko , to dla mnie jedna wielka inspiracja..

Wszystko , co lubię zebrane do kupy:)

No jedynie łazienka nie jest taka super moja:D Żeby już za słodko nie było:D

 

No i tak ma być :) Nie może być przecież tak, że zawsze wszystko jest ok :D

Jeśli tylko coś Wam się podoba to jest mi niezmiernie miło :yes:

 

:D

 

Pysiak super masz te roletę. zdolniachy z Was ;)

 

Pysiaczku roletka boska:yes::D Delikatna i elegancka za razem:cool: Zdolną masz mamę:wiggle:

 

pysiaczku urocza roletka!!

 

Pieknie Pysiaczku!!;-)

 

Bardzo ładne roletki pysiaczku. Kolejna pozytywna zmiana :)

 

Pysiaczku bardzo ładna ta roletka.:yes:

 

Dzięki, dzięki, dzięki :)

Mama się ucieszy :D

 

Roleta, jodełka i szary (?) stołek yes, yes, yes ! :)

 

yokasiu dziękuję! Jodełki nie ma - zasłony w lekki kwiatowy wzór są ;) Stołek szary jak najbardziej :yes: Ściany zresztą też, ale trochę mi tu w lekki błękit wpadają na monitorze :o

 

Pysiaczku jeśli mogę, to wkleję stronkę z moim przepisem na tiramisu.

W tym przepisie akurat białka nie podałam wcale, a jeżeli dodaję to tylko i wyłącznie pianę z 1/2 białka. Przepis jest na samej górze strony:D

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?169790-We-w%C5%82oskim-stylu&p=4682571&highlight=tiramisu#post4682571

 

Aga wklejaj do woli - uwielbiam Twoje przepisy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolko

anagat roletki są uszyte z firan gotowców Vivan z Ikei :)

Patyczki to takie normalne mocowania do zazdrosek. Można je zamontować na taśmę dwustronną i wtedy nie niszczy się ramy okna albo można zamocować na malutkie śrubeczki haczyki i ja tak właśnie mam :) Taką minimalną dziurkę robi się w ramie okiennej żeby je wkręcić.

 

 

 

 

A podziękować:) To pewnie na razie patyczki pójdą na rzepy..

 

A łazienka Twoja, jest jak najbardziej OK.. Ale reszta wnętrz jak dla mnie jest AAAAAACCCHHHHHH:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...