Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

alanko ja jakoś nie przepadam za pelargoniami - nie wiem czemu? Choć te Twoje wiszące są naprawdę ładne :yes: Także może i taka odmiana przypadłaby mi do gustu :) Zaraz sobie obejrzę co tam jeszcze polecasz :yes:

a wiesz, że ja też uważam, ze są fajniejsze kwiaty na balkon :) Ale te są świetne jeśli chodzi o pielęgnację. Ale o ile te popularne (ze zdjęcia) pelargonie mnie nie zachwycają tak te angielskie już podobają mi się bardzo!

 

Iglaczki karłowate to może być to :) Dzięki rozejrze się :)

ja mam 4 karłowate, płożące, zimozielone. Ponoć mają rosnąć powoli więc powinny być ok. Jeszcze fajna do takiej donicy jest trzmielina :)

 

 

Dziś ładnie i słonecznie od rana - nie mogę się doczekać aż wrócę do domu i zasiądę z kawką na balkonie!!! :lol:

Ja zaraz śmigam na mieszkanie olejować mate teakową i też raczej zrobię to na balkonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a wiesz, że ja też uważam, ze są fajniejsze kwiaty na balkon :) Ale te są świetne jeśli chodzi o pielęgnację. Ale o ile te popularne (ze zdjęcia) pelargonie mnie nie zachwycają tak te angielskie już podobają mi się bardzo!

 

Faktycznie te angielskie są bardzo ładne :yes:

 

ja mam 4 karłowate, płożące, zimozielone. Ponoć mają rosnąć powoli więc powinny być ok. Jeszcze fajna do takiej donicy jest trzmielina :)

 

Popatrzę za czymś płożącym ale nie za bardzo kłującym ;)

 

Ja zaraz śmigam na mieszkanie olejować mate teakową i też raczej zrobię to na balkonie :D

 

To miłej pracy. Ja niestety jeszcze 2h mam do wyjścia z biura na to cudne słoneczko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zapowiada się ciepły weekend, więc nie wiem czy na jakieś ciasto na zimno nie postawię ;)

Pewnie pysiaczku, kto by tam wypiekał w taki upał:no::no:

 

Niestety nie ma u mnie ani Obi ani Praktikera nad czym bardzo ubolewam :(

No nic - jakieś skrzynki się zorganizuje na bank :)

Zajrzyj do pierwszego lepszego ogrodniczego:D

Miłego i cieplutkiego weekendu:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) alanko śliczne te million bells!! i pelargonie angielskie :)

ja dziś kupiłam bratki :)

i chciałabym aby u mnie na balkonie jeszcze szafirki rosły...

prawda, ze świetne? :)

...przepadłam bez reszty...

 

ja się jutro wybieram do Obi zobaczyć w jakich cenach są kwiatki...i porównać z allegro :) a może wrócę z jakąś odszczepką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakorun szafirki cudne ale chyba już na nie za późno :( No chyba, że kupi się już wyrośnięte lekko, bo na sianie z cebul za późno miałam na myśli ;)

 

alanko prawda to, że kradzione lepiej rośnie - niestety potwierdzam :lol2:

 

Strasznie mnie denerwuje, że nie ma u mnie Obi bo zawsze tyle rzeczy fajnych stamtąd widzę :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cię wkurzę bo u mnie aż dwa :D i gdzie tu sprawiedliwość prawda? ;)

 

Prawda wkurzyłaś mnie http://n-stars.pl/images/smilies/dash2.gif

 

A czy możesz popatrzeć jak będziesz czy jakieś fajne metalowe skrzyneczki do powieszenia na balkonie są? :D

Jak coś mam w Niemczech Obi to może kiedyś namówię męża na wycieczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na parapecie są szafirki tzn. same liście, żonkile - liście ;) i jeszcze coś zielonego ( docelowo mają wypuścić fioletowe kwiaty tylko nie wiem jakie :lol2::oops: ).....

Surfinie Milion Bells OBOWIĄZKOWO będą jak w tamtym roku :yes:, długo kwitną i są piękne naj, naj, najbardziej lubię kolor herbaciany....

Dominiko pamiętasz moje herbaciane surfinie :) pozwolę sobie wkleić ( usunę jak będzie trzeba :yes: )

 

http://images43.fotosik.pl/1440/63b0a9211de59290.jpg

Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie usuwaj Andżeliko bo dla mnie każda porada cenna :lol: A Twoje surfinie piękne i tak fajne przypominają lato :wiggle:

 

W weekend zrobiłam czystki na balkonie. Okazuje się, że nic z zeszłego roku mi nie przetrwało. Nawet chyba lawenda :sick: Ale dam jej jeszcze szansę i zostawię - może odbije. A tak to będę musiała pokupować wszystko nowe i dobrze o to dbać :)

 

Aguś super, że weekend taki udany :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda wkurzyłaś mnie http://n-stars.pl/images/smilies/dash2.gif

 

A czy możesz popatrzeć jak będziesz czy jakieś fajne metalowe skrzyneczki do powieszenia na balkonie są? :D

Jak coś mam w Niemczech Obi to może kiedyś namówię męża na wycieczkę ;)

 

ups sorry :)

 

byłam, widziałam fajne metalowe osłonki ale drogie strasznie... tak poza tym jedno wielkie NIC. Tzn. widać, ze sezon ogrodowy już się zaczął, ale jak narazie tylko drzewka, kwiatków jeszcze niet. Kupiłam sobie 6ciopak lawendy i nasionka pomidorków cherry - ponoć lubią upał co na naszych południowych balkonach jest zapewnione, no i ja uzależniona od pomidorów więc mam nadzieję na plony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ciekawy pomysł z tymi pomidorkami?? a ciężkie w uprawie są?

ponoć nie :) tu tak na szybko sobie poczytałam i doszłam do wniosku, ze same se rosną :D http://forum.gazeta.pl/forum/w,45873,95855031,,Pytan_kilka_o_pomidorki_koktajlowe.html?v=2

 

Ja póki co mam nasionka: maciejki, lawendy, dyni ozdobnej i groszku pachnącego, ale u mnie malutki balkon to nie mogę się rozwinąć tak jakbym chciała :D

 

posiałaś już ten groszek pachnący? Bo jak wygooglowałam i zobaczyłam jak wyglada to też chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie już mi balkonu brakło na te wszystkie piękne roślinki :)

ja o balkon się nie martwię, ale o finanse :) zastanawiam się czy nie kupić sadzonek na allegro, jest jeden użytkownik, który ma wszystko to co chcę więc za przesyłkę zapłacę tylko raz...choć te sadzonki drogie ciut ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...