Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

pysiaczku co u ciebie?

pokazałąm mojemu męzowi twoją boazerię w kuchni

bo się nie chce zgodzić na moją ale będzie jak ja chce bo w końcu kuchnia to moja jest :D

mam dośc juz plam na ścianie ktorych się nie da umyć

a on mi mówi ale tam jest w połączeniu z cegłą to ja mu na to chcesz cegłę to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pysiaczku co u ciebie?

pokazałąm mojemu męzowi twoją boazerię w kuchni

bo się nie chce zgodzić na moją ale będzie jak ja chce bo w końcu kuchnia to moja jest :D

mam dośc juz plam na ścianie ktorych się nie da umyć

a on mi mówi ale tam jest w połączeniu z cegłą to ja mu na to chcesz cegłę to będzie :D

 

joasiu to faktycznie udało Ci się upiec dwie pieczenie na raz ;)

Bardzo fajnie, że moja ściana z boazerii może być dla kogoś inspiracją :)

 

Pysiaczku co tam u Ciebie słychać? nasionka wysiane?

 

Two sprawa ma się tak, że nic nie wysiałam bo wczoraj było paskudnie zimno, a w sobotę nie było mnie w domu ;)

Ale za to już dziś kurier dowiózł mi skrzyneczki (czarne!!!), więc po pracy będę siać :wiggle:

A w weekend tylko sadzonki bratków przełożyłam na tackę i niezapominajkę do doniczki wsadziłam. I zaczyna się robić pięknie powoli, powolutku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie pysiaczku to teraz czekamy na kwiatowe efekty:cool: Moja mama w weekend też kupiła sporo bratków, ale jeszcze nie wsadziłam, bo lekko chora byłam:(

 

U nas leje cały dzieńhttp://www.sherv.net/cm/emo/sad/depressed.gifhttp://www.sherv.net/cm/emo/sad/depressed.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś czytałam dziś, że chora byłaś, ale miałam taki młyn w pracy, że nawet nie nadrobiłam całego Twojego wątku od piątku :oops:

Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej :hug:

 

U nas dziś pogoda chyba najładniejsza w całej Polsce tzn. słońce i bez deszczu, ale powietrze bardzo zimne. Jutro już ma padać niestety :(

Wysadziłam petunie i groszek pachnący i już na parapecie w domu w ciepełku będą sobie stać i mają rosnąć :D

A bratki musiałam przesadzić ponownie bo jednak ta taca w której były okazała się być idealna na groszek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglabyś mi pokazać zbliżenie jak wygląda zakończenie rogów tam gdzie jest cegła i zaczyna sie boazeria?

i jak masz zakończoną boazerię na górze?

obawiam się że i tak wpierw będzie boazeria bo kupować tylko cegłę na te scianki tylko to trochę przesada

bo i tak w dużym pokoju kiedyś będzie na ścianie cegła więc kupi się więcej trochę i wtedy dołoże w kuchni

ale znając mojego męża zapomni o tym :D bo mi pasuje tam szara farba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joasiu tak naprawdę nie mam co tam pokazać :oops:

Na łączeniu cegła-boazeria w rogu będzie ćwierćwałek. Będzie. Co oznacza, że jeszcze go nie ma oczywiście ;)

U góry przy suficie również będzie listwa przysufitowa. Kiedy? Nie wiem. Mam nadzieję, że do końca maja się z tym uwiniemy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś czytałam dziś, że chora byłaś, ale miałam taki młyn w pracy, że nawet nie nadrobiłam całego Twojego wątku od piątku :oops:

Mam nadzieję, że czujesz się już lepiej :hug:

Dzięki kochana:hug:Na szczęście nie rozwinęło się nic poważniejszego:wiggle:

Pysiaczku, nie przejmuj się- ja tez już nie nadążam z tymi wątkami:bash:Pędzą jak szalone:jawdrop:

 

Czekam na dokończoną ławę:popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysadziłam petunie i groszek pachnący i już na parapecie w domu w ciepełku będą sobie stać i mają rosnąć :D

A bratki musiałam przesadzić ponownie bo jednak ta taca w której były okazała się być idealna na groszek :lol2:

 

Tak wcześnie sadzonki petunii kupiłaś,czy wysiewałaś ???

Piękne doniczki :rolleyes: Kolorowe kwiatki super się będą w nich prezentować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochana:hug:Na szczęście nie rozwinęło się nic poważniejszego:wiggle:

Pysiaczku, nie przejmuj się- ja tez już nie nadążam z tymi wątkami:bash:Pędzą jak szalone:jawdrop:

 

Czekam na dokończoną ławę:popcorn::popcorn:

 

Ano pędzą jak szalone w większości niestety :lol2:

 

Tak wcześnie sadzonki petunii kupiłaś,czy wysiewałaś ???

Piękne doniczki :rolleyes: Kolorowe kwiatki super się będą w nich prezentować :D

 

Majeczko petunię wysadzałam z ziarenek. Mam nadzieję, że coś mi wzejdzie :D

 

 

Jak nic się nie zmieni to dziś przywieziemy ławę :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...