Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

agawi Ty i te Twoje emotki :lol2:

http://www.polishbikers.com/images/smilies/inne/kookoo.gif http://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/biggrin.gif

Te szare zasłony masz bardzo ładne pysiaczku, a były trochę jaśniejsze? Ja dzisiaj szukałam i oświetlenia i zasłon i żyrandola do sypialni i kompletne dno :bash::mad: Nawet karnisze wykupili, a żyrandol, który mi się spodobał kosztował 1900zł:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie pysiaczku :) Śliczne to Wasze mieszkanko-jest bardzo przytulnie...I to połączenie różnych faktur bardzo mi się podoba.Jeśli pozwolisz będę zaglądać i podglądać ;)

 

Czejena witaj i oczywiście wpadaj kiedy chcesz :yes: :)

 

To i ja się przywitam Pysiaczku!

Najpierw oglądałam Twój album na picaso i nawet do głowy mi nie przyszło, że to mieszkanie w bloku, duże bo duże, ale w bloku. Piękne, gustowne, przestronne, "palce lizać" :rolleyes:

 

Rocia bardzo dziękuję i witam serdecznie :)

 

Te szare zasłony masz bardzo ładne pysiaczku, a były trochę jaśniejsze? Ja dzisiaj szukałam i oświetlenia i zasłon i żyrandola do sypialni i kompletne dno :bash::mad: Nawet karnisze wykupili, a żyrandol, który mi się spodobał kosztował 1900zł:sick:

 

agawi chodzi Ci o te szare zasłony z Ikei tak? To niestety jaśniejszych szarych nie było :no: Są tylko takie jak na stronie tzn.jeszcze białe i brązowe.

Jak rozumiem nic nie upolowałaś w Leroyu? Żyrandol za 1900zł to letkie przegięcie? :D Karnisze kupowaliśmy w castoramie - tam też spory wybór i ładne są :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko blacik to się nawet jeszcze nie zaczął robić :oops: Czym innym zajęliśmy się w weekend i jakoś tak nawet nie odfoliowaliśmy jeszcze tego blatu :lol2: Obiecuję poprawę, ale sama nie wiem kiedy.

 

W castoramie nie widziałam samych abażurów :no: A szukałam, więc raczej nie przeoczyłabym :D Co innego w Leroyu - tam są :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyrandol za 1900zł to letkie przegięcie? :D

No letkie, lekutkie:lol2: Dzięki za info o zasłonach pysiaczku, tak chodziło mi o te w sypialni-Twoje są piękne, ale dla nas za ciemne:( A karnisz jeszcze upoluję :yes:

 

Andżeliko, widziałam całe mnóstwo abażurków w sobotę w Leroy:wiggle: I są jeszcze w BRW, chyba też wysyłkowo;)

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżeliko to pozostaje jeszcze allegro :D Tym bardziej, że dużo modeli z LM przewija się właśnie tam :yes:

Można zawsze porównać ze stronką Leroya ;)

 

Aga no nie dziwię się, że te zasłonki byłyby dla Ciebie za ciemne - w końcu masz ciemniejszą tapetę i łóżko będzie ciemniejsze niż moje, a równowaga musi być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no nie dziwię się, że te zasłonki byłyby dla Ciebie za ciemne - w końcu masz ciemniejszą tapetę i łóżko będzie ciemniejsze niż moje, a równowaga musi być :lol:

Ano musi:lol2: Namierzyłam jedną taftę bardzo ładną, ale obawiam się, że będzie mieć inny odcień niż łóżko... Chyba zamówię próbki tej tkaniny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku cudnie i pięknie i przytulnie i bosko u Ciebie w mieszkanku... tak... bosko :)

gratuluję pięknie wykończonych i spójnych wnętrz :)

 

lakorun dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa :yes:

 

Pysiaczku byłas na tym pchlim targu? kupiłas cos?

 

Aniu ostatecznie nie pojechaliśmy. Ostatnio mamy urwanie głowy i nic co zaplanujemy się nie udaje zrealizować. Ja już nawet nie mówię co się dzieje w mieszkaniu - na szczęście mąż ma dziś wolne i obiecał posprzątać :lol2:

 

Ano musi:lol2: Namierzyłam jedną taftę bardzo ładną, ale obawiam się, że będzie mieć inny odcień niż łóżko... Chyba zamówię próbki tej tkaniny;)

 

Aga próbki to dobry pomysł :yes: Przyłożysz sobie do próbki materiału z łóżka i na pewno łatwiej będzie zadecydować :yes: Ale wiesz, że tak idealnie z kolorem to ciężko będzie trafić, żeby obie rzeczy miały identyczny odcień :rolleyes: Różna faktura materiału też tu na pewno zrobi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się pysiaczku u Ciebie :) Wszystko pięknie, ładnie ale zdjęć łazienki zdecydowanie za mało :p I pocieszające jest to, że u Ciebie ciemna podłoga w kuchni wygląda dobrze - przechodzę właśnie kryzys bo moje ulubione kafle wyszły za ciemne choć wydawały się duuużo jaśniejsze....na balkonie :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga próbki to dobry pomysł :yes: Przyłożysz sobie do próbki materiału z łóżka i na pewno łatwiej będzie zadecydować :yes: Ale wiesz, że tak idealnie z kolorem to ciężko będzie trafić, żeby obie rzeczy miały identyczny odcień :rolleyes: Różna faktura materiału też tu na pewno zrobi swoje.

Pysiaczku WIEM:mad::mad: A do tego jeszcze trzeba dobrać narzutę:sick: No nic, kolor identyczny nie będzie, ale przynajmniej zbliżony mam nadzieję:rolleyes::rolleyes: Najłatwiej, żeby wszystko było w tej samej tkaninie:lol2: Głupi pomysłhttp://www.cool-smileys.com/images/24.gif

Lecę dalej szukaćhttp://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_witch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się pysiaczku u Ciebie :) Wszystko pięknie, ładnie ale zdjęć łazienki zdecydowanie za mało :p I pocieszające jest to, że u Ciebie ciemna podłoga w kuchni wygląda dobrze - przechodzę właśnie kryzys bo moje ulubione kafle wyszły za ciemne choć wydawały się duuużo jaśniejsze....na balkonie :D

Pozdrawiam

 

alana właśnie przejrzałam Twój wątek i zaraz się wypowiem w sprawie kafli ;)

U nas łazienka jest "w trakcie" dlatego zdjęć jeszcze nie dawałam wcale :p

 

Pysiaczku Najłatwiej, żeby wszystko było w tej samej tkaninie:lol2: Głupi pomysłhttp://www.cool-smileys.com/images/24.gif

 

Ale że co? Że łóżko w tafcie czy welurowe zasłony :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...