Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pysiaczku ława wyszła pięknie!!!! gratuluję tak precyzyjnej roboty :)

 

a zdradź mi skąd masz ten dywanik?

 

Marta dziękuję bardzo! :)

Dywan to Erslev z Ikei. Już niedostępny w takiej kolorystyce - my kupiliśmy w tej strefie na końcu sklepu przed kasami gdzie są końcówki wyprzedawane czasem. Ale to już też z rok będzie jak go mamy.

 

no poooookaż :)

 

Dobra cyknę coś, ale to już w weekend jak je wystawię na balkon i go ogarnę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wczoraj i wysadziłam surfinie :)

Na razie stoją w domu na parapecie, ale jak będzie w weekend cieplej to wystawię je na hartowanie na dzień na balkon :yes:

pysiak u mnie wszystkie sadzonki już są na balkonie, niektóre nawet od 2 tyg. U Ciebie jeszcze są przymrozki, że kisisz surfinie w doma? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny no ale Aga pisała by się wstrzymać do 15go maja :rolleyes: Boję się teraz :D

A pisała Aga, pisała:lol2: pysiaczku ten tydzień ma być ciepły- jak chcesz to je wystaw, ale bądź czujna- ma przyjść jeszcze wielkie ochłodzenie...:( A pamiętasz śnieg w maju zeszłego roku?:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie tak, bo to "zimna zośka" ale przymrozków już raczej nie będzie (przynajmniej na śląsku) wg. prognoz. Poza tym zawsze mozesz je wziąć z powrotem jak zapowiedzą spadek temp.

 

Dobra w zasadzie mogę faktycznie wystawić je na balkon, a jak będą zapowiadać ochłodzenie to zabrać tylko...trzeba o tym pamiętać :lol:

 

A pisała Aga, pisała:lol2: pysiaczku ten tydzień ma być ciepły- jak chcesz to je wystaw, ale bądź czujna- ma przyjść jeszcze wielkie ochłodzenie...:( A pamiętasz śnieg w maju zeszłego roku?:bash:

 

Tak jak pisałam, z czujnością może być u mnie różnie :lol2: Ale postaram się pamiętać :yes:

Śnieg z zeszłego roku pamiętam - w majówkę to było :o Ale w tym roku był już w Wielkanoc, więc mam nadzieję, że powtórki z rozrywki nam nie zafunduje :D

 

W takim razie dziś wywieszam skrzynki! :)

(te z posadzonymi nasionkami mogę też? :oops: kiełkują powolutku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie:D pysiaczku, te kiełkujące też- nie zmarzną przy takiej pogodzie:no:

 

Wystawiłam w piątek na balkon :yes:

Groszek wyraźnie urósł, ale petunie strasznie malutkie są :(

 

Ława wyszła bosko , pozytywnie zazdraszczam :D pięknie :)

 

kubełko ja Twoich stolików również :D

 

 

Teraz na długi weekend mamy sporo planów remontowych ale nie tyle u nas co u rodziców, więc nie będzie co pokazać raczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete kierowałam się wyłącznie tym jak wyglądała na zdjęciach na allegro i u innych Forumowiczów jak chociażby u Kasi_sw i chyba BlueCactus czy jakoś tak, ale to też na zdjęciach a nie na żywo :)

 

Ta moja cegła to jest taka średnia cenowo (tak myślę) i jest to dokładnie ta cegła:

http://allegro.pl/stara-cegla-skalna-plytki-ceglane-scienne-i2299891543.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...