Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cyknę dziś tą petunię to doradzicie czy to już na nią czas ;)

 

A z innych spraw:

 

Czy ktoś wie gdzie dostanę ładną, raczej matową białą ewentualnie jasnobeżową kapę/narzutę? I jeszcze najlepiej żeby była ciut większa niż 220x200

 

Aga czy Ty masz jakieś ciekawe namiary po tym jak szukałaś narzuty do siebie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie dostanę ładną, raczej matową białą ewentualnie jasnobeżową kapę/narzutę? I jeszcze najlepiej żeby była ciut większa niż 220x200

 

Aga czy Ty masz jakieś ciekawe namiary po tym jak szukałaś narzuty do siebie? :D

Pysiaczku, miałam mnóstwo namiarów, ale... nie wiem gdzie są...:lol2: nawet dziewczynom szukałam:yes:

Zaraz zajrzę do swoich archiwów i dam Ci znać:D W tym wymiarze i gładka to może być problem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam te narzuty (bo pościel to Karolko już mam ;) :D) i ciężko o coś w kolorze jaki bym chciała, wzorze jaki bym chciała i jeszcze rozmiarze jaki bym chciała. A jak już jest to po 600zł :lol:

Podobają mi się te narzutki z BRW i nie są drogie. Chyba przejedziemy się do sklepu stacjonarnego żeby je pomacać na żywo :)

 

A teraz moja petunia - coś tak dziwnie wyrosła w kupie jedna na drugiej :o

To jak pikować to już? :D

2012-05-16_19-38-50_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moja petunia - coś tak dziwnie wyrosła w kupie jedna na drugiej :o

 

Petunia tak wyrasta ... ciężko by było ją wysiać,żeby wschodziła pojedynczo, zbyt mikroskopijne są nasionka ;)

 

To jak pikować to już? :D

 

Pikować :yes: najlepiej te największe ... podejrzewam,że nie będziesz mieć miejsca,żeby przepikować wszystkie ... mi nigdy go nie starczało, dlatego najmniejsze odpadały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam te narzuty i ciężko o coś w kolorze jaki bym chciała, wzorze jaki bym chciała i jeszcze rozmiarze jaki bym chciała. A jak już jest to po 600zł :lol:

 

Pysiaczku, porządne tyle niestety kosztują:mad: I na dodatek trudno znależć rozmiar dlatego ja szyłam:yes:

Te z BRW wszystkie oglądałam- są dość porządna jak na tą cenę, ale dla nas wszystkie były za małe:(

Mam nadzieję, że coś jednak znajdziesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petunia tak wyrasta ... ciężko by było ją wysiać,żeby wschodziła pojedynczo, zbyt mikroskopijne są nasionka ;)

 

Pikować :yes: najlepiej te największe ... podejrzewam,że nie będziesz mieć miejsca,żeby przepikować wszystkie ... mi nigdy go nie starczało, dlatego najmniejsze odpadały ;)

 

Majeczko dokładnie :D Jak siałam to aż nie byłam pewna czy to wszystko w ogóle wpadło do doniczki takie było malutkie :D

Czyli teraz te większe dać w odstępach (jakich?) do innej doniczki tak? Na tym to pikowanie polega?

 

Pysiaczku, porządne tyle niestety kosztują:mad: I na dodatek trudno znależć rozmiar dlatego ja szyłam:yes:

Te z BRW wszystkie oglądałam- są dość porządna jak na tą cenę, ale dla nas wszystkie były za małe:(

Mam nadzieję, że coś jednak znajdziesz:D

 

Aga u nas większa szansa, że coś znajdziemy bo łóżko jednak mniejsze mamy :lol:

 

O, ja też chętnie się rozejrzę w narzutowym temacie. Chociaż właściwie to powinnam chyba zacząć od materaca ;)

 

Tak tak polecam zacząć od materaca Dropku :lol2:

 

Tak sie podoba , że już zamówiona i nawet obfocona na żywo :lol2:

 

Miłego dnia :)

 

Oooo to zaraz lecę obejrzeć admete :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku możesz śmiało wysadzać już na miejsce docelowe :yes: Ja wysadzam w rzędzie i robię im odstęp około 25-30 cm, żeby miały miejsce dobrze się ukorzenić i rozkrzewić :yes: Nie wiem czy wiesz, ale jeżeli chcesz,żeby Twoje petunie zwisały to musisz uszczykiwać im wierzchołki, wtedy będą rosnąć w dół a nie w górę :yes: I to tyle mojego wywodu,jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pytaj,zawsze coś chętnie podpowiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...