Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przeca trzeba popić pysiaczku...http://www.polishbikers.com/images/smilies/inne/blush2.gif

 

Właśnie się w tym celu umówiłam na jutro z koleżanką także będzie i mobilizacja większa żeby coś w domu zrobić i mieć do pokazania gościom, więc i dla Was jakieś fotki na pewno zrobię :D

 

Uszaki w oberżynieeeeeee uuuuułała czekam pysiaczku ;) :yes:

 

 

I ja czekam z niecierpliwością :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulalaaaaaa fotek ni ma :oops:

 

Przyszliśmy dziś do domu, zjedliśmy obiad i zasnęliśmy! Ani nie dokończyłam malować lustra, ani obiadu na jutro nie zrobiłam :oops:

Także bardzo mocno Was przepraszam i obiecuję (!) zdjęcia na jutro. Popcorn też przyniosę dla Was skoro Wam się już skończył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Aga dzięki :D Wystarczy dla wszystkich zanim nie wrócę i fotek jakichś nie będzie ;)

 

yokasia karmelowy faktycznie musi być pycha :lol2: Chyba się skuszę jak będę w kinie o ile będzie ;)

 

Mieliśmy iść dzisiaj na "Wyjazd integracyjny", ale same niepochelbne opinie słyszeliśmy i odpuszczamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maduś ale fotel będzie dopiero za 1,5 tygodnia http://emoty.blox.pl/resource/Great.gif A dziś będzie jakaś reszta ;)

 

Yokasiu :hug: no dokładnie wszystkie wypowiedzi na temat tego filmu są w takim tonie jak i Twój. Dlatego odwołałam rezerwację bo stwierdziłam, że tyle ludzi na raz mylić się nie może? Dzięki, że tylko mi to jeszcze potwierdziłaś :yes:

A za zaoszczędzone pieniądze kupię sobie coś w TkMaxxie :D

Edytowane przez pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem :)

 

Przepraszam, że musiałyście tyle czekać ale coś nie mogłam się dziś ogarnąć ze wszystkim ;) Na dodatek już jak wracałam do domu z pracy to słońce zachodziło, więc nie miałam szans na jakiekolwiek zrobienie fotek w korzystnym świetle. Także są jakie są, kolory są trochę przekłamane. Starałam się i tak robić bez lampy, bo z lampą jakoś zawsze wszystko wychodzi sztuczniej moim zdaniem :)

Rewelacji nie ma, bo nie ma jeszcze ani fotela, ani nie skończyłam lustra, że o stoliku singera nie wspomnę :cool: Także mam po prostu takie urywki z naszego mieszkania żeby Wam cokolwiek pokazać i na zlinczowanie się nie narazić :lol:

 

Na początek popcorn dla wszystkich

http://www.boskiefestyny.pl/attachments/Image/popcorn_8.jpg

 

I jedziemy z tym koksem ;)

 

Nowy reling w kuchni :D

1.jpg

 

Stolik "w trakcie"

2.jpg 3.jpg

 

Urywki z sypialni (kolor ścian mocno przekłamany ;))

s1.jpg

 

s2.jpg

 

s3.jpg

 

s6.jpg

 

s4.jpg

 

Zapowiedź łazienki (ale nie myślcie sobie, że cała jest taka - to pojedynczy element ;))

s9.jpg

 

Uszytki od Kasi :hug:

kola%2525C5%2525BC.jpg

 

Stoper do drzwi w sypialni też jest od Kasi :yes:

s5.jpg

Perfekcyjnie uszyty - jeszcze raz dziękuję :)

 

No i niespodziankę od Kasi też dostałam :wiggle:

s10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek piękne wszystko. :) A już stolika z Singera (?) zazdraszczam bardzo bardzo. :) Ja chcę taki do kuchni, ale nogi od maszyny stoją w domku letniskowym moich dziadków (jakieś 100 km od Krakowa) i jakoś mi się nie składa, żeby po nie pojechać. :)

 

Reling w kuchni też fajny, ale zapytam o co innego - co za gniazdka tam masz? Te szare ładne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...