Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maju ja też właśnie nie wiem. A trochę boję się sprawdzać na sobie ;)

Chodziłam po osiedlu i patrzyłam na balkony ale niespecjalnie widać czy dziurki w skrzynkach są ;)

 

Najlepiej by było kogoś spytać ;) Wiesz u rodziców, sąsiadki zawsze mają kwiatki na balustradach i nigdy ich nie sprzątają więc podejrzewam,że doniczki mają dziurki ;)

 

Idę do Ciebie na ciacho :D

 

Chodź, chodź ... tylko chyba troszkę Ci się zejdzie zanim dojdziesz :D:D

 

Ja mam kwiatki w osłonkach bez dziurek ,tylko zrobiłam w nich drenaż z wielkich kamulców.Zawsze robiłam dziurki i ciekło z nich niemiłosiernie...a może ja tak nieumiejętnie podlewam:D

 

Beatko ja mam zrobiony taki sam drenaż jak Ty , ale mimo to mam porobione dziurki , inaczej przy każdym większym deszczu musiałabym zbierać kwiatki :sick::sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pysiaczku! piękny masz widok z okna ,zresztą [pięknie udekorowanego!:yes::yes:Ja mam kwiatki w osłonkach bez dziurek ,tylko zrobiłam w nich drenaż z wielkich kamulców.Zawsze robiłam dziurki i ciekło z nich niemiłosiernie...a może ja tak nieumiejętnie podlewam:D

 

Dzięki Beatko :)

Ja myślę, że to nie żadne nieumiejętne podlewanie tylko po prostu grawitacja :lol2:

 

Chodź, chodź ... tylko chyba troszkę Ci się zejdzie zanim dojdziesz :D:D

 

A bo myślałam, że to ciasto na wątku jest ale nie znalazłam go tam ;)

 

w starym mieszkaniu wywiesiłam doniczki z dziurkami na 7 piętrze. faktycznie podczas deszczu woda ciekła strumieniami i ziemia...dostałam niejedna zrypkę. tutaj na szczęście nie mam takich problemów

 

Dokładnie edi :) I choć u mnie to tylko 1 piętro to wolę nie ryzykować ;)

 

 

Kompletuję właśnie listę zakupów do Ikei bo jutro maż będzie w Poznaniu to go oczywiście w wolnym czasie do tam pokieruję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pysiaczku cieszę się, ze u Ciebie lepiej:hug: Na widok muffinków zaśliniłam się, bo wyszły Ci super! Sama dawno nic nie piekłam...

Upały, urlop i brak czasu:bash:Może zdążę jeszcze zrobić jagodowe:rolleyes: Zapowiedź kuchenna obłędna. Czekam na więcej:cool:

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi po składzikach niestety nie było kiedy pojeździć. Ostatnio w ogóle mam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce :(

 

Na poprawę humoru pokazuję Wam moje petunie i surfinie, bo już od dawna obiecywałam to zrobić i nic z tego nie wyszło :oops:

Nie są w najlepszym stanie bo jak nie upały to ulewy, więc naprawdę nie mają łatwo, ale kolorowe są a to najważniejsze :)

 

Moja ukwiecona balustrada

2012-08-01_18-14-31_HDR.jpg

 

I koniec balkonu

2012-08-01_18-15-23_HDR.jpg

 

Oraz pojedyncza sztuka

2012-08-01_18-16-13_HDR.jpg

 

A to wszystko wyrosło z tego

2012-05-16_19-38-50_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Ilonko, Beatko, narendil, mugatko, Karolko i Aguś dzięki dziewczynki :p

 

Po początkowym podłamaniu tym jak to wolno rosną mi te kwiatki potem poszły jak szalone :o Także musiałam się ich aż wyzbywać bo już naprawdę nie miałam w co przesadzić :D

Teraz jest super, bo jest ich sporo, jest kolorowo i robią fajną osłonę okropnej balustrady :sic:

 

narendil akurat tuje według mnie trudniej na balkonie trzymać niż kwiaty - musza mieć duuuuuże donice bo korzenie rosną im bardzo szybko. Moje dwie zżółkły i uschły niestety (a w były w tej dużej szarej donicy). No chyba, że są jakieś specjalne odmiany tuj do donic a ja o nich nie wiem :D

 

Kwiatki pewnie jeszcze trochę postoją a na jesień będzie trzeba kupić coś nowego ale to jeszcze mam czas by pomyśleć co by to miało być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...