Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beatko dzięki :)

 

Aniu moje wrzosy są na dworze i nic im się nie dzieje a nic z nimi nie robię. Podlewać ich nie trzeba już o tej porze roku bo one sobie same z rosy biorą co chcą. Słonka trochę jeszcze jest to im przyświeca i tak sobie żyją. Ale czy zimę przeżyją to nie wiem :rolleyes: W domu natomiast wrzos mi od razu zrobił kaputt bo u nas za sucho i za ciepło chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiu, miałam napisać już wcześniej, ale przez zamieszanie pracowe zapomniałam :oops:

 

Kanapa w szarym wdzianku prezentuje się świetnie!

U nas też od jakiegoś czasu leżakuje w pudłach szary Ektorp. Teraz wiem, że to był dobry wybór ;)

 

Dropku dziękuję bardzo :) Widzę, że przezornie zaopatrzyłaś się wcześniej w ulubiony towar w razie jakby Ikea wycofała produkt :lol2:

 

Hej pysiaczku:D Co dobrego?:hug: http://www.pic4ever.com/images/mornincoffee.gif

 

Hej Aguś :) Ano nic :) Kawa przed północą :o Dziękuję ale nie :hug:

Czekamy na baterię do aparatu a coś dojść nie może...

 

Pysiak, dzięki Tobie za tydzien moja sofa będzie szara :D (tylko ja się pytam czemu pokrowiec kosztuje tyle co stelaż łóżka 3-os.:o?)

 

yokasiu ależ mi miło :p Ja wiem, że te pokrowce są drogie (chyba jedne z droższych) ale naprawdę jakościowo są świetne i jak do tej pory nie miałam problemu by czegokolwiek się z nich pozbyć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysia dobra jesteś z tym kwiatkiem dopasowanym do tapety ... nie wpadłam na to wcześniej :lol2:

 

Dzięki :hug:

 

Zawsze do usług Maju :hug: Ja też dziękuję :)

 

Fakt, to było tuż po tym jak mi wycofali szafkę pod umywalkę :lol2:

Ale chyba trochę też jednak liczyłam, że szybciej zrobimy z niej użytek :rolleyes:

 

Jeszcze zrobicie Dropku. Szybciej niż myślisz :hug:

 

Nieeee to była herbatka pysiaczku:lol2: I to owocowa:D

Trzymam kciuki a baterię, bo może będą nowe fotki:yes:

 

Aga no to rozumiem :) Choć o tej porze to w sumie i naleweczki jakiejś na spanie możnaby się spodziewać :lol2: Ale nie parującej :D

Bateria niestety idzie już tydzień...

 

 

No ale najważniejsze, że zaraz weekend :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku pozwolisz że zapytam u ciebie:

Do dziewczyn mających sofy ze zdejmowanymi pokrowcami: Pierzecie i prasujecie sami czy oddajcie do pralni? jeżeli ktoś oddaje to może zdradzi jaki to koszt?

 

Mnie pranie i prasowanie pokrowców doprowadza do szału, a przy dwójce maluchów to mus co 2-3 miesiące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prałam w pralce - pojedynczo, bo inaczej nie dało rady (choć pralkę mam na 6kg). Tą dużą część - toto pod poduszkami to często 2 razy pod rząd. Później prasowanie i czasem to mi się wyć chciało przez to.

 

No i oczywiście zwykle nie udało się doprasować tak jak bym chciała, więc sofa wygląda niezbyt ciekawie.

 

W ogóle uważam, że te pokrowce to ogromny mankament tych sof.

 

 

Też jestem ciekawa, czy można to oddać do pralni i mieć trupa z głowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemi jakbym czytała swoją wypowiedź :) wczoraj jak je prasowałam a potem zakładałam to tak gromami rzucałam....

 

Martuś mnie to się bardzo zakres wulgaryzmów poszerza podczas prasowania tego dziadostwa, a piorę je tak co 3-4 miesiące (na szczęście zwykle prasowaniem udaje mi się "uszczęśliwić" małżonka).

A no i później jeszcze atrakcja dodatkowa pt. "zakładamy pokrowce" - u mnie tego jedna osoba nie da rady zrobić choćby niewiemco. Poduszki a i owszem, ale pokrycia niet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mówicie, że taki problem z tymi pokrowcami? Dla mnie to główna zaleta. A czy ich nie można tez uprać jak tradycyjnych kanap - maszyną piorącą? ja myslę, że mozna. Koszt uprania kanapy to ok 100, więc najtaniej nie jest. Zależy, jak często potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...