Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakby mi ktoś napisał, że szarego wyprał i później dał radę w niego wcisnąć poduszki tj. nie skurczył się to prałabym bez zastanowienia :rotfl:

 

Pysiaczku za dużo wymagasz:lol2::lol2: Na serio to znalazłam w sieci osoby, które pisały, ze prały i niby nic się nie działo. Ryzyk-fizyk, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku za dużo wymagasz:lol2::lol2: Na serio to znalazłam w sieci osoby, które pisały, ze prały i niby nic się nie działo. Ryzyk-fizyk, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana:p

 

Dokładnie tak :lol2:

Poszperam w sieci za Twoją radą :yes:

 

Aga co za nieludzka pora pisania?! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi, jak to mozliwe ze cenowo jest lepiej w dekorii , skoro najtanszy pokrowiec w ikea to 99zł.. a tu ponad 300? to ja dziekuje za takie oszczednosci..

 

Jeśli chodzi o Dekorię, to jak ja sprawdzałam, to taniej nie było, nawet ciut drożej, ale wybór nieporównywalnie większy.

 

Dziewczyny, z tego co widnieje na stronie Ikei, to najtańszy pokrowiec kosztuje u nich 199 zł, a najdroższy 799zł.

 

W Dekorii wychodzi od 250 zł go 750 zł, czyli zakres cenowy podobny, ale w Dekorii jest znacznie, znacznie większy wybór materiałów, które bez problemu można prać w pralce.

 

I co pysiaczku, podjęłaś już decyzję:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, z tego co widnieje na stronie Ikei, to najtańszy pokrowiec kosztuje u nich 199 zł, a najdroższy 799zł.

 

W Dekorii wychodzi od 250 zł go 750 zł, czyli zakres cenowy podobny, ale w Dekorii jest znacznie, znacznie większy wybór materiałów, które bez problemu można prać w pralce.

 

I co pysiaczku, podjęłaś już decyzję:p:D

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70047594/

 

No jak nic 99.99.. i ten pewnie wezmę:) chyba ze mi sie nie zmiesci:D

tzn . nie zmiesci fotel, nie pokrowiec..

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70047594/

 

No jak nic 99.99.. i ten pewnie wezmę:) chyba ze mi sie nie zmiesci:D

tzn . nie zmiesci fotel, nie pokrowiec..

 

Aaaaa to o fotel chodziło?:o A ja myślałam, ze o sofkę :confused: No wiadomo, że na pokrowce foteli są inne ceny.

Dogadałyśmy się jak wół z prosięciem:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co pysiaczku, podjęłaś już decyzję:p:D

 

Nie :p

Jakoś przez weekend nic mi się nie chciało :) Odpoczywam bo dawno już nie było na to czasu ;)

 

Pysia jakie ciacho pieczesz ... podziel się przepisem :D

 

Maju tylko zwykły sernik, więc żadna rewelacja, ale do kawki smakuje super :yes:

 

Pysiaczku elkamino skalna wczoraj doszła próbka - jest dla mnie idealna, bierzemy :)

 

Super Kamilciu - bardzo się cieszę :)

 

A co do elkamino- uważaj na fugę- jeśli bierzesz od pana.. U nas pomylił kolory;/;/;/:bash::bash::bash:

 

U nas akurat z fugą było ok, ale zwróć na to uwagę Kamilciu bo później pewnie ciężko to zmienić - już anagatek coś o tym wie :sick:

 

 

 

 

No i prawie po weekendzie ehhh....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...