Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie pysiaczka


Recommended Posts

pysiaczku piękne rzeczy masz u siebie :) bardzo mi się podobają Twoje półeczki/szafeczki gdzie Ty je kupujesz ?? ten kącik z relingiem, ziołami, cegłą i wszystkimi drobiazgami bardzo przytulny. Na blacie w kuchni masz stojącą lampkę ? fajny pomysł !!

stoper taki klapnięty fajnie wygląda....muszę dla siebie uszyc podobny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale jesteście miłe :wiggle:

 

pysiaczek piękne wszystko. :) A już stolika z Singera (?) zazdraszczam bardzo bardzo. :) Ja chcę taki do kuchni, ale nogi od maszyny stoją w domku letniskowym moich dziadków (jakieś 100 km od Krakowa) i jakoś mi się nie składa, żeby po nie pojechać. :)

 

Reling w kuchni też fajny, ale zapytam o co innego - co za gniazdka tam masz? Te szare ładne???

 

nemi my musieliśmy stolik kupić przez neta, bo oczywiście okazało się, że te co były w rodzinie to dawno już pooddawali bo nikt tego wcześniej nie chciał! U nas blat malutki bo stolik ma pełnić funkcję ozdobną a nie być stolikiem do jedzenia :)

 

Z gniazdkami szarymi jest o tyle kłopot, że one się nazywają Choco :D Są w legranda. Idealnie dopasowały nam się do szarych kafli, ale jak je luzem widzę w sklepie to są kurcze czekoladowe! I jak to możliwe? :D

 

No i wszystko piękne... Znowu... To już troche nudne;-)

 

lakorun no przepraszam bardzo w takim razie i obiecuję następnym razem pokazać mój okropny przycisk od wc :rotfl:

 

Stoliczek wygląda super

 

mrówka fajnie, że się podoba :)

 

pysiaczku piękne rzeczy masz u siebie :) bardzo mi się podobają Twoje półeczki/szafeczki gdzie Ty je kupujesz ?? ten kącik z relingiem, ziołami, cegłą i wszystkimi drobiazgami bardzo przytulny. Na blacie w kuchni masz stojącą lampkę ? fajny pomysł !!

stoper taki klapnięty fajnie wygląda....muszę dla siebie uszyc podobny ;)

 

Kasiu szafeczka oczywiście z TkMaxxa :lol: Ta stojąca lampka na blacie stała w samym rogu, tam gdzie blat jest już obniżony do parapetu, ale po zamontowaniu relingu już tam nie weszła ;) Póki co jest, ale nie wiem czy nie będzie mi za bardzo przeszkadzać to wtedy wyleci ;)

Klapnięty stoper wydaje mi się dużo lepszy niż jak gdyby był wypchany do pełna :yes:

 

Ale pięknie:jawdrop::jawdrop: Pysiaczku czekam na dokończenie Singera:wiggle:choć już i tak jest cudny:yes::D

Pięknie wyszły wzory na sypialnianej zasłonie:D No i czekam na więcej łazienki:lol2:

 

Aga będzie ta łazienka kiedyś będzie - obiecuję ;) :D

 

ladnie ladnie u Ciebie jest!!! jedyna rzecz ktora mi sie troche nie widz to te deski/panele czy cos na scianie w kuchni. co to w ogole jest?

 

nicol w kuchni na jednej ścianie została nam boazeria i przemalowaliśmy ją na biało.

 

Ble fuj i ohyda :D czyli standardowo: wszystko śliczne :wiggle:.

 

Bazylia - mniam

Szafka w łazience - boska, też kcem

Kącik kuchenny - przytuuulny bardzo

Dodatki od Kasi - :jawdrop: ta dziewczyna szyje jak maszyna :rotfl:

 

yokasta :D

Dokładnie Kasia jest nieoceniona :yes: :D

 

Bazylia mi troszkę więdnie na tym relingu :( Chyba ma za mało światła bo jest tak w rogu?

 

ja powoli oczopląsu dostaję :) latam po tych wszystkich dziennikach i od kompa odejść nie mogę. Te wszystkie dodatki, pozornie drobne rzeczy dodają uroku. Powiedzcie mi co Wy trzymacie w tych woreczkach od kasi_sw? Strasznie mi się podobają :)

 

alana ja w tych woreczkach od Kasi mam saszetki zapachowe :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, Pysiaczku, cudności.......

Przepiękne szyjątka od Kasi, i cuda upolowane przez Ciebie!!!

Ależ pięknie wygląda kawałek kuchni!:jawdrop: Zdobycze wszelakie fantastyczne:) Chętnie zobaczyłabym szersze kadry;):popcorn:

pysiaczku...wszystko znowu piękne!!! Fajnie wygląda kącik kuchenny!!!! z lampką na blacie....fajny pomysł:)

 

Sharlotka, mada, Beatko dziękuję Wam serdecznie :p

Szersze kadry będą na pewno jak tylko będą się nadawać do pokazania w całości :D

 

Czekam...http://forum.barcis.pl/images/smilies/kucharz.gif
Ja też czekam :)

 

:) :)

 

Wow! :jawdrop:na początku pomyślałam, że to inspiracje, a nie twoje kawałki domu. Cudne te wszystkie dodatki masz pysiaczku:)

pysiaczku, cudne nogi... od maszyny ;) I wspaniały doorstop od Kasi. Nie wiem czy sama się do Niej nie uśmiechnę :)

 

MarJel, aneczko dzięki :D

 

aneczko polecam Kasię z całego serca, bo naprawdę pięknie szyje co by jej się nie zleciło :wiggle:

Ty też masz piękne nogi od maszyny, więc czekam na aranżację z nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły literki HOME z Tchibo :) Jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczona - solidne i masywne :yes: Z tyłu mają podklejoną taśmę dwustronną i miejsca do zawieszenia, więc można je zaaranżować na wiele sposobów. Ja na razie ustawiłam je w przedpokoju :)

 

DSC_0069.JPG

 

DSC_0068.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczek dzięki za info o gniazdkach. Szukam ładnych szarych, ale coś znaleźć nie mogę...

 

Na literki z Tchibo też się nie załapałam, co akurat przy moim refleksie bardzo dziwne nie jest. http://emoty.blox.pl/resource/36_1_42.gif Szkoda mi bo ładnie wyglądają bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam piękne nogi :wiggle:

A tak poważnie, to chyba poczekasz. Jest blat do przemalowania a ponadto nie wiem gdzie je dać.

 

aneczko ja mam blat do przykręcenia i pobielenia. Nogi też bym chciała przemalować, ale może już nie w tym sezonie ;)

 

jak ładnie wykonane te literki :)

 

No naprawdę aż byłam w szoku :yes:

 

Śliczne literki....oczywiście juz ich nie ma ;) a w jakim pudełku je dostałaś ? pytam bo ja ostatnio zamawiałam w tchibo pokrowiec na deskę do prasowanie i przysłali mi to ogromnym pudle jak po telewizorze :D uśmiałam sie bo myślałam, ze to jakaś pomyłka :)

 

Kasiu no wielka szkoda, że już ich nie ma :(

Ja zamawiałam oprócz tego jeszcze taki komplet do łazienki i to wszystko razem też było spakowane w taki wielki karton, że jak facet mi go podał to aż sprawdzałam czy na pewno moje naziwsko jest na nim czy to nie jakaś pomyłka :lol2:

 

Pysiaczek dzięki za info o gniazdkach. Szukam ładnych szarych, ale coś znaleźć nie mogę...

 

Na literki z Tchibo też się nie załapałam, co akurat przy moim refleksie bardzo dziwne nie jest. http://emoty.blox.pl/resource/36_1_42.gif Szkoda mi bo ładnie wyglądają bardzo.

 

nemi te gniazdka to ja mierzyłam w castoramie do kawałka kafla i dlatego je kupiłam, bo inaczej patrząc na nazwę w życiu bym ich nie zaryzykowała. Prawda jest taka, że te moje kafle w kuchni to są szar w dzień a wieczorem właśnie przy świetle wpadają w taki lekki brązik ;)

A z szarymi gniazdkami na rynku to faktycznie jest porażka a jak już są to w cenach takich, że http://emoty.blox.pl/resource/non.gif

 

Szkoda, że literek brakło :( Może jeszcze będą za jakiś czas?

Ja mam teraz już newsletter, więc nie przegapię kolejnych okazji ;)

 

Śliczne literki:yes::D

Dziewczyny, jak nie ma ich w sklepie wysyłkowym, to zobaczcie w sklepach stacjonarnych Tchibo. Mogą jeszcze być, no chyba, że się kolekcja skończyła;)

 

Aguś z tego co kojarzę to przy tych literkach na stronce Tchibo było napisane, że są dostępne tylko w sprzedaży wysyłkowej http://emoty.blox.pl/resource/poddaje_sie.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...